• Informacje na temat:

  rogoziński

Artykuły na temat: rogoziński
 • Monika Rogozińska otrzyma prestiżowe wyróżnienie The Explorers Club

  Monika Rogozińska - dziennikarka i alpinistka - otrzyma Sweeney Medal, jedno z prestiżowych odznaczeń The Explorers Club. W ponad 100-letniej historii tego stowarzyszenia odkrywców i badaczy będzie ona pierwszą osobą z Polski, która otrzyma to wyróżnienie.

 • Jestem zwolennikiem stosowania metod indywidualnych w pracy z młodymi ludźmi – mówi Andrzej Rogoziński, dyrektor ośrodka wychowawczego nr 4 w Warszawie. Gość Faktów RMF FM uważa, że rygor nie zawsze przynosi pozytywne efekty.

 • Laureatki konkursu "Do trzech razy śmierć"

  Przedstawiamy nazwiska laureatek konkursu "Do trzech razy śmierć", w którym do wygrania były książki autorstwa Alka Rogozińskiego.

 • Start-Kombet szykuje się do rozgrywek

  Piłkarze Startu-Kombet rozpoczęli przygotowania do nowych rozgrywek w III lidze. Ze składu, który wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej ubył Marcin Rogoziński.

 • Wigry na szóstym miejscu w tabeli

  Wczorajszy mecz ze Stalą Poniatowa zakończył się zwycięstwem suwalskiej drużyny. Zdobywając 2 gole, Wigry awansowały na szóste miejsce w tabeli. Bramki spotkania należały do Marcina Rogozińskiego i Karola Drągowskiego.

 • Niebezpiecznie na drogach Podhala

  Niebezpiecznie jest w poniedziałek na drogach Podhala, pada śnieg, jezdnie są oblodzone. Na granicy Zakopanego i Kościeliska w wyniku zderzenia samochodu osobowego z busem dziewięć osób zostało rannych - powiedział naczelnik sekcji ruchu drogowego zakopiańskiej policji, komisarz Jakub Rogoziński.

 • W sobotę (9 stycznia), poprzedzającą 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na Hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum Publicznym przy ul. Rogozińskiej tradycyjnie spotkają się siatkarze z powiatu wągrowieckiego. Kilkanaście drużyn zagra dla Orkiestry i zasili wpisowym puszkę 24. Finału WOŚP. Dołączajcie, jeśli czujecie siatkarskiego bluesa! Zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy...

 • .... Turniej odbędzie się w skockim Gimnazjum, przy ul. Rogozińskiej 1 B.  Zapraszamy wszystkich do udziału w turnieju i do kibicowania!

 • W 30 szczecińskich tramwajach będzie można zobaczyć fragmenty spektakli Teatru Współczesnego. - Instytucja podpisała umowę z firmą, do której należą monitory reklamowe, na prezentację swoich przedstawień - poinformowała w sobotę Anna Rogozińska-Nowak z Teatru Współczesnego.

 • Pędził 140 km/h, zabił 3 osoby. Obrona proponuje 2 lata więzienia

  Rozpoczął się proces w sprawie wypadku samochodowego w Murowanej Goślinie, w wyniku którego zginęło troje nastolatków. Oskarżonym jest kierowca, 19-letni Piotr N., który w sierpniu 2014 roku w nocy pędził ulicą Rogozińską z prędkością 140 km/h i potrącił śmiertelnie dwie osoby, po czym uderzył w pobliskie ogrodzenie.

Dyskusje na temat: rogoziński