• Informacje na temat:

  roman

Artykuły na temat: roman
 • Roman Abramowicz przeprowadził się do Izraela

  Miliarder Roman Abramowicz, właściciel klubu Chelsea Londyn, przeprowadza się do Izraela - informują zagraniczne media. Tym samym rosyjski oligarcha staje się najbogatszym obywatelem tego kraju.

 • ​Legionowo: Roman Smogorzewski ponownie prezydentem miasta

  Urzędujący od 2002 r. w Legionowie prezydent Roman Smogorzewski zdobył w niedzielnych wyborach poparcie 56,77 proc. głosujących i w pierwszej turze został wybrany prezydentem miasta na kolejną kadencję - wynika z danych na stronie PKW.

 • 27 lat temu odszedł Roman Wilhelmi

  Dziś rocznica śmierci jednego z najwybitniejszych polskich aktorów Romana Wilhelmiego. Artysta - znany m.in. z ról w legendarnych polskich serialach takich jak "Kariera Nikodema Dyzmy" i "Alternatywy 4" - zmarł 27 lat temu.

 • Zaskakujący list żony Romana Polańskiego

  Francuska aktorka Emmanuelle Seigner, prywatnie żona reżysera Romana Polańskiego, odrzuciła propozycję członkostwa wystosowaną przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej na znak protestu wobec sposobu, w jaki Akademia potraktowała jej męża.

 • "GPC": Roman Giertych przesłuchany w charakterze świadka

  Roman Giertych został przesłuchany przez rzecznika dyscyplinarnego w charakterze świadka. Od miesięcy trwa postępowanie rzecznika dyscyplinarnego warszawskiej adwokatury, które ma związek z medialnymi wypowiedziami mec. Romana Giertycha - pisze w środę "Gazeta Polska Codziennie".

 • ​"Newsweek": Roman Giertych będzie reprezentował Donalda Tuska

  Jak ustalił "Newsweek", pełnomocnikiem Donalda Tuska w śledztwie dotyczącym współpracy polskich służb i rosyjskiej FSB, będzie Roman Giertych.

 • Nie żyje Roman Giedrojć - Główny Inspektor Pracy

  Zmarł Główny Inspektor Pracy Roman Giedrojć - poinformowała Danuta Rutkowska, rzecznik Państwowej Inspekcji Pracy. Miał 67 lat.

 • Podlaskie: Uroczystości 79. rocznicy śmierci Romana Dmowskiego

  Uroczystości związane z 79. rocznicą śmierci Romana Dmowskiego odbyły się we wtorek w Drozdowie oraz w Łomży w woj. podlaskim. Drozdowo było miejscem śmierci polityka.

 • Roman Polański rezygnuje z przewodniczenia gali Cezarów

  Reżyser Roman Polański nie będzie przewodniczył gali wręczenia francuskich nagród filmowych Cezary, z powodu "nieuzasadnionej" polemiki wywołanej przez stowarzyszenia feministyczne. Gala odbędzie się 24 lutego.

 • Roman Giertych zapowiada pozwy. "Miarka się przebrała"

  ..."Od momentu, w którym złożyłem zawiadomienie na szefa KNF w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa korupcyjnego, trwa brutalny atak na mnie ze strony TVP" - napisał na Facebooku Roman Giertych. Pełnomocnik Leszka Czarneckiego zapowiedział pozwy wobec dziennikarzy.

Zdjęcia na temat: roman
Wideo na temat: roman