• Informacje na temat:

  romanow

Artykuły na temat: romanow
 • Roman Abramowicz przeprowadził się do Izraela

  Miliarder Roman Abramowicz, właściciel klubu Chelsea Londyn, przeprowadza się do Izraela - informują zagraniczne media. Tym samym rosyjski oligarcha staje się najbogatszym obywatelem tego kraju.

 • Zaskakujący list żony Romana Polańskiego

  Francuska aktorka Emmanuelle Seigner, prywatnie żona reżysera Romana Polańskiego, odrzuciła propozycję członkostwa wystosowaną przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej na znak protestu wobec sposobu, w jaki Akademia potraktowała jej męża.

 • 27 lat temu odszedł Roman Wilhelmi

  Dziś rocznica śmierci jednego z najwybitniejszych polskich aktorów Romana Wilhelmiego. Artysta - znany m.in. z ról w legendarnych polskich serialach takich jak "Kariera Nikodema Dyzmy" i "Alternatywy 4" - zmarł 27 lat temu.

 • ​Legionowo: Roman Smogorzewski ponownie prezydentem miasta

  Urzędujący od 2002 r. w Legionowie prezydent Roman Smogorzewski zdobył w niedzielnych wyborach poparcie 56,77 proc. głosujących i w pierwszej turze został wybrany prezydentem miasta na kolejną kadencję - wynika z danych na stronie PKW.

 • UKNF: Zarzuty Romana Giertycha są bezpodstawne

  ​Zarzuty mecenasa Romana Giertycha opublikowane 17 listopada na portalu Facebook są bezpodstawne - napisał Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w oświadczeniu przesłanym PAP. KNF twierdzi, że "działania mecenasa Giertycha są próbą utrudnienia działań organu nadzoru".

 • "GPC": Roman Giertych przesłuchany w charakterze świadka

  Roman Giertych został przesłuchany przez rzecznika dyscyplinarnego w charakterze świadka. Od miesięcy trwa postępowanie rzecznika dyscyplinarnego warszawskiej adwokatury, które ma związek z medialnymi wypowiedziami mec. Romana Giertycha - pisze w środę "Gazeta Polska Codziennie".

 • ​"Newsweek": Roman Giertych będzie reprezentował Donalda Tuska

  Jak ustalił "Newsweek", pełnomocnikiem Donalda Tuska w śledztwie dotyczącym współpracy polskich służb i rosyjskiej FSB, będzie Roman Giertych.

 • Nie żyje Roman Giedrojć - Główny Inspektor Pracy

  Zmarł Główny Inspektor Pracy Roman Giedrojć - poinformowała Danuta Rutkowska, rzecznik Państwowej Inspekcji Pracy. Miał 67 lat.

 • Kandydat PO Waldemar Wardziński zdobył najwięcej głosów w wyborach prezydenckich w Ciechanowie - wynika z nieoficjalnych danych z 62,50 proc. protokołów głosowania. W II turze zmierzy się z Anną Romanow, kandydatką niezależną.

 • Podlaskie: Uroczystości 79. rocznicy śmierci Romana Dmowskiego

  Uroczystości związane z 79. rocznicą śmierci Romana Dmowskiego odbyły się we wtorek w Drozdowie oraz w Łomży w woj. podlaskim. Drozdowo było miejscem śmierci polityka.

Zdjęcia na temat: romanow
Wideo na temat: romanow
 • Roman Kuźniar:W sprawach międzynarodowych trzeba patrzeć na meritum

  "Mam nadzieję, że jeżeli rząd polski powie "nie" paktowi fiskalnemu, to powie w słusznej sprawie - wtedy, jeśli pakt fiskalny albo godziłby w naszej interesy, albo źle służyłby zarówno strefie euro, jak i gospodarce europejskiej. Obawiam się, żebyśmy na siebie zrobili pułapki, tak jak to było dwukrotnie w nieodległym czasie: "Nicea albo śmierć", "Inny pierwiastek albo śmierć". Trzeba spojrzeć na meritum, a nie na to ile jest naszego udziału, ponieważ to poprzez meritum nasz interes będzie...

 • Roman Kuźniar: Nie rozumiem, skąd bierze się reakcja młodych ma ACTA

  "Ze smutkiem obserwuję tę erupcję demagogii, która towarzyszy protestom przeciwko ACTA. Być może te demonstracje są w jakiejś mierze inspirowane przez tych, którzy rzeczywiście mają się czego obawiać, przez internetowych "gigazłodziei" - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Roman Kuźniar

 • Strażak o wypadku

  Jedno dziecko wymagało pomocy lekarza - mówi kapitan Roman Świercz ze straży pożarnej

Dyskusje na temat: romanow