• Informacje na temat:

  romanowski

Artykuły na temat: romanowski
 • ​Kołodziejski, Romanowski oraz Bittel wśród "jedynek" PiS

  Przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski, wiceszefowie resortów: rolnictwa - Rafał Romanowski, infrastruktury - Andrzej Bittel, obrony - Tomasz Zdzikot są wśród kandydatów PiS startujących z pierwszych miejsc list do Sejmiku Województwa Mazowieckiego - wynika z informacji uzyskanych przez PAP.

 • Andrzej Romanowski od lat toczy swoją święta wojnę z IPN-em. I w ramach tej wojny popełnił kolejny anty-IPNowski tekst. Tym razem wykorzystał do tego rocznicę, a właściwie dwie rocznice (13 maja - urodzin, 25 maja – śmierci) związane z rotmistrzem Witoldem Pileckim.

 • Zapora przed dzikami wzdłuż wschodniej granicy Polski

  Jak zapowiedział wiceminister rolnictwa Rafał Romanowski, budowa zapory wzdłuż wschodniej granicy Polski powinna rozpocząć się jeszcze w 2018 r. Budowla ma zapobiegać przenoszeniu przez dziki wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF).

 • Prawo i Sprawiedliwość zarejestrowało w PKW listy do sejmiku województwa mazowieckiego. Wśród "jedynek" są m.in. szef KRRiT Witold Kołodziejski, wiceszefowie resortów: rolnictwa - Rafał Romanowski, infrastruktury - Andrzej Bittel, obrony - Tomasz Zdzikot - wynika z informacji uzyskanych przez PAP.

 • Polska chce zbudować zaporę na wschodniej granicy. Szuka środków

  Polska będzie starała się o środki unijne na budowę zapory wzdłuż wschodniej granicy, która ma powstrzymać migrację dzików zarażonych afrykańskim pomorem świń z krajów ościennych. Taką informację przekazał Informacyjnej Agencji Radiowej wiceminister rolnictwa Rafał Romanowski. W dniach 9-11 kwietnia w Brukseli przedstawiciele resortu będą rozmawiali o wsparciu ze strony Unii z komisarzem do spraw...

 • 7 dzieci trafiło do szpitala po ćwiczeniach antyterrorystów w Drawsku

  Sześcioro dzieci trafiło do szpitala podczas ćwiczeń antyterrorystycznych w gimnazjum w Drawsku Pomorskim. Na korytarzach rozpylono dym, który miał zaszkodzić dzieciom. Twierdziły, że miały incydentalne zaburzenia świadomości - mówi Zygmunt Romanowski, lekarz ze szpitala w Drawski. Strażacy z Drawska bronią się, że te osoby miały już podobne objawy podczas uroczystości szkolnych.

 • "Czy Polska jest nadal Polską?" - dyskusja w PAU

  We wtorkowym spotkaniu pod hasłem "Czy Polska jest nadal Polską?" - jak informuje "Gazeta Wyborcza" - wezmą udział Adam Michnik, profesor Andrzej Romanowski oraz redaktor naczelny Wydawnictwa Universitas Andrzej Nowakowski.

 • Leczenie złamań implantami to przyszłość chirurgii

  Specjaliści uważają, że leczenie złamań za pomocą implantów powoduje, że chory wcześniej wraca do normalnego życia. "Leczenie implantami to przyszłość chirurgii ręki" - powiedział prof. Leszek Romanowski organizator XIV Kongresu Europejskiej Federacji Towarzystw Chirurgii Ręki FESSH.

 • ...regulacji międzynarodowych przypadły Polsce wraz ze wszystkimi dobrami, które się na nich znajdowały - przypomniała badaczka. Zdaniem Marii Romanowskiej-Zadrożnej 60 tys. utraconych przez Polskę...

 • Były właściciel klubu sportowego Polonia Janusz Romanowski wyprowadził się z Konwiktorskiej, ale zabrał ze sobą wszystkie trofea zdobyte za jego rządów!...

Zdjęcia na temat: romanowski
Wideo na temat: romanowski
 • Wiktoria Romanowska – „Gdy śliczna panna”

Dyskusje na temat: romanowski