• Informacje na temat:

  rosenberg

Artykuły na temat: rosenberg
 • Poznamy całą prawdę o Rosenbergach?

  Nowojorski sąd zapowiedział we wtorek, że w najbliższych miesiącach światło dzienne ujrzy wiele materiałów ze sprawy małżeństwa Rosenbergów. Nie dotyczy to jednak zeznania kluczowego świadka, którego odtajnienia domagali się historycy i badacze.

 • Pamela Rosenberg: Występ Berlińskich Filharmoników pod znakiem zapytania

  Występ Berlińskich Filharmoników na pogrzebie Marii i Lecha Kaczyńskich stanął pod znakiem zapytania. Jak stwierdziła menadżerka orkiestry Pamela Rosenberg w rozmowie z korespondentem RMF FM Adamem Górczewskim, plany uświetnienia krakowskich uroczystości może pokrzyżować chmura wulkanicznego pyłu, która unosi się nad Europą. Uniemożliwia ona jakiekolwiek loty samolotem.

 • Szef DEA skrytykował Donalda Trumpa w mailu do pracowników

  ...​Pełniący obowiązki szefa Agencji do Walki z Narkotykami (DEA) Chuck Rosenberg skrytykował w mailu do pracowników agencji prezydenta USA Donalda Trumpa za zachęcanie funkcjonariuszy, by "nie byli zbyt mili" dla podejrzanych - podał Reuters.

 • USA: Szef federalnej agencji krytykuje Donalda Trumpa w mailu do pracowników

  Pełniący obowiązki szefa Agencji do Walki z Narkotykami (DEA) Chuck Rosenberg skrytykował w mailu do pracowników agencji prezydenta USA Donalda Trumpa za zachęcanie funkcjonariuszy, by "nie byli zbyt mili" dla podejrzanych - podał we wtorek Reuters.

 • 5 milionów za pomoc w złapaniu narkotykowego bossa

  Do 5 milionów dolarów można dostać za pomoc w ujęciu meksykańskiego bossa narkotykowego Joaquina "El Chapo" Guzmana, który 11 lipca uciekł z więzienia. Informację o nagrodzie podał szef amerykańskiej agencji antynarkotykowej DEA Chuck Rosenberg.

 • USA: Ogromna nagroda za pomoc w ujęciu bossa narkotykowego

  USA wyznaczyły nagrodę w wysokości do pięciu milionów dolarów za pomoc w ujęciu meksykańskiego bossa narkotykowego Joaquina "El Chapo" Guzmana - poinformował w środę szef amerykańskiej agencji antynarkotykowej DEA Chuck Rosenberg.

 • Korespondent BBC: Nie tylko białe ciężarówki, także pojazdy wojskowe

  ..."Nie tylko białe ciężarówki z pomocą jadą autostradą w kierunku Rostowa, także pojazdy wojskowe" - donosi na Twitterze korespondent BBC Steve Rosenberg.

 • Dziennikarz "NYT" ma 24 godziny na opuszczenie Afganistanu

  Korespondent "New York Timesa" Matthew Rosenberg, któremu we wtorek zakazano opuszczania Afganistanu z powodu artykułu o planach przejęcia władzy w Kabulu przez wpływowych ludzi, dzień później otrzymał nakaz opuszczenia kraju w ciągu 24 godzin.

 • Pies, który czyta

  Lyssa Rosenberg, trenerka zwierząt z Nowego Jorku, uczy swoją półterierkę wykonywania prostych poleceń zapisanych na kartce.

 • Pamiętnik powiernika Hitlera trafił do sieci

  Rząd USA przekazał Muzeum Holokaustu w Waszyngtonie odnaleziony po latach pamiętnik jednego z głównych powierników Adolfa Hitlera, Alfreda Rosenberga. Skany dokumentów wraz z transkrypcją są dostępne w sieci.

Zdjęcia na temat: rosenberg