• Informacje na temat:

  rostek

Artykuły na temat: rostek
 • Poszukiwania sprawcy ewakuacji szpitala

  Sprawcy alarmu bombowego, którego anonimowe zgłoszenie o podłożonej bombie spowodowało w środę w Chorzowie ewakuację ok. 130 pacjentów Szpitala im. dr. J. Rostka oraz ok. 200 osób z gmachu miejscowego sądu poszukuje śląska policja.

 • 43-letnia mieszkanka Siemianowic Śląskich znalazła w centrum Bytomia reklamówkę, w której było prawie 7 tysięcy zł. Kobieta odniosła znalezisko na komisariat przy ul. Rostka, a policjanci ustalili do kogo należy zguba.

 • Pole pod wysokim napięciem

  Dwaj rolnicy ze wsi Rostki Bajtkowskie niedaleko Ełku na Mazurach zostali porażeni prądem, bo ich sąsiad postanowił ogrodzić swoje pole drutem pod napięciem. Jak się okazało - nielegalnie.

 • Narażenia życia lub zdrowia osób na niebezpieczeństwo, kradzież energii elektrycznej i usiłowanie kłusownictwa - takie zarzuty usłyszał 52-letni rolnik ze wsi Rostki Bajtkowskie pod Ełkiem, który ogrodził swoje pole drutem pod napięciem. Dwie osoby zostały porażone prądem.

 • Dwaj rolnicy ze wsi Rostki Bajtkowskie niedaleko Ełku na Mazurach zostali porażeni prądem, bo ich sąsiad postanowił ogrodzić swoje pole drutem pod napięciem. Jak się okazało - nielegalnie.

 • Narażenia życia lub zdrowia osób na niebezpieczeństwo, kradzież energii elektrycznej i usiłowanie kłusownictwa - takie zarzuty usłyszał 52-letni rolnik ze wsi Rostki Bajtkowskie pod Ełkiem, który ogrodził swoje pole drutem pod napięciem. Dwie osoby zostały porażone prądem.

 • Mokobody: Przerwali poszukiwania 12-latka

  ...brygadier Waldemar Rostek. Wyjaśnił, że szczegółowo przeszukany został bardzo długi odcinek rzeki Liwiec. Niestety, bez efektu dlatego poszukiwania z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu muszą się zakończyć. Od jutra brzegi Liwca patrolować będą strażacy z lokalnej OSP. Ponadto co pewien czas na rzece pojawi się patrol na strażackiej łodzi ratunkowej, Waldemar Rostek przyznał, że...

 • Najnowszy bilans strat w lasach po nawałnicach

  Krzysztof Rostek powiedział, że pomoc będzie kierowana do właścicieli prywatnych lasów za pośrednictwem starostów. Wyjaśnił, że 35 mln zł, będzie pochodzić ze środków finansowych związanych z funduszem leśnym. Oczywiście, jeżeli będzie taka potrzeba i ta kwota okaże się niewystarczająca, to zostanie zwiększona - dodał.  Jak tłumaczył Rostek, starostowie będą zbierali oświadczenia właścicieli...

 • Hej, kolęda czyli Herody 2010

  ...krótkie inscenizacje. W znakomitej aranżacji wystąpili kolędnicy z Rostek i Piszanie, którzy przedstawili historię narodzin Chrystusa przy czym zaprezentowali się w barwnych strojach postaci biblijnych...

 • Rozpoczął się lotniczy rajd po Warmii i Mazurach

  ...rajdu z Suwałk polecieli do Olsztyna. Podczas trzydniowego pobytu w regionie, polecą jeszcze do Gryźlin, Szyman, Kętrzyna, Wilamowa, Kiejkut, Babięt, Rostek i Giżycka. Podobny rajd, ale na Litwie, ma...

Zdjęcia na temat: rostek
Dyskusje na temat: rostek