• Informacje na temat:

  różycki

Artykuły na temat: różycki
 • Afera Amber Gold: Zeznania prok. Dariusza Różyckiego

  ..."Nigdy nie rozmawiałem z premierem Donaldem Tuskiem, nie miałem z nim ani formalnych, ani nieformalnych związków" - powiedział w piątek przed komisją śledczą prok. Dariusz Różycki, który w latach 2008-2016 stał na czele Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. "Nie jestem kolejnym prokuratorem, który ma amnezję; mam prawo nie pamiętać różnych spraw, które wpływały w tamtym czasie" - tłumaczył w czasie...

 • ...28 sierpnia 2004 roku zmarł nagle Piotr Różycki, redaktor naczelny "Tygodnika Angora".

 • Komisja śledcza ws. Amber Gold. Różycki: Nie jestem kolejnym prokuratorem, który ma amnezję

  ..."Nie jestem kolejnym prokuratorem, który ma amnezję; mam prawo nie pamiętać różnych spraw, które wpływały w tamtym czasie" - powiedział przed komisją śledczą prok. Dariusz Różycki. Dodał, że pierwszy zapamiętany kontakt ze sprawą Amber Gold miał w maju lub czerwcu 2012. Różycki był szefem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku od 2008 r. do wiosny 2016 roku. Przed komisją zeznawał dziś także prok. Marek...

 • Teatralna premiera nagrodzonego w 2004 r. Nagrodą Kościelskich poematu "Dwanaście stacji" Tomasza Różyckiego w reżyserii Mikołaja Grabowskiego odbędzie się w piątek w opolskim Teatrze im. Jana Kochanowskiego.

 • ...70 lat temu zginął Jerzy Różycki - matematyk, należący do zespołu polskich naukowców, którzy złamali kody niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma. Statek pasażerski z Różyckim na pokładzie zatonął w nieznanych okolicznościach 9 stycznia 1942 r. na Morzu Śródziemnym.

 • ...21 maja warszawski sąd zdecyduje o losie Bazaru Różyckiego w Warszawie. Od trzech lat miasto próbuje odzyskać zarządzanie nad tym terenem.

 • Pomaga zwierzętom od 15 lat. Sąd uniewinnił go z zarzutu prowadzenia nielegalnego schroniska

  ...​Sąd Rejonowy w Wołowie (Dolnośląskie) uniewinnił Artura Różyckiego - weterynarza obwinionego o nielegalne prowadzenie schroniska. Prowadzący od kilkunastu lat praktykę weterynaryjną lekarz zaprzeczał, że prowadzi taką działalność.

 • W 192 dni dookoła Polski

  ...51-letni emeryt z Ostrowca Świętokrzyskiego Wojciech Różycki potrzebował niespełna dwustu dni na obejście Polski.

 • Resort kultury obstaje przy swoim ws. Muzeum II Wojny Światowej

  ..."Pozytywna opinia Rady ds. Muzeów w przypadku połączenia dwóch placówek muzealnych nie jest wymagana". W rozmowie z RMF FM rzecznik resortu kultury Radosław Różycki odniósł się do informacji, że obecna dyrekcja Muzeum II Wojny Światowej wzywa ministra Piotra Glińskiego do "usunięcia naruszenia prawa". Zgodnie z decyzją ministra w grudniu placówka ma być połączona z Muzeum Westerplatte i Wojny...

 • Międzynarodowe stowarzyszenie inżynierów IEEE uhonorowało prestiżowym wyróżnieniem Milestone trzech polskich matematyków: Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego za złamanie kodów niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma.

Zdjęcia na temat: różycki
Dyskusje na temat: różycki