• Informacje na temat:

  rud

Artykuły na temat: rud
 • Kolizja z udziałem prezydent Rudy Śląskiej

  Jak poinformował w niedzielę mł. asp. Roman Aleksandrowicz z rudzkiej policji, wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Grażyna Dziedzic nie potrafiła bezpośrednio po zajściu wyjaśnić, dlaczego nie zauważyła stojących na skrzyżowaniu samochodów. Zarówno ona, jak i kierowca alfy romeo uskarżali się na bóle w klatce piersiowej i szyjnego odcinka kręgosłupa, trafili więc do szpitala na badania...

 • Kolizja z udziałem prezydent Rudy Śląskiej

  Jak poinformował w niedzielę mł. asp. Roman Aleksandrowicz z rudzkiej policji, wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Grażyna Dziedzic nie potrafiła bezpośrednio po zajściu wyjaśnić, dlaczego nie zauważyła stojących na skrzyżowaniu samochodów.  Zarówno ona, jak i kierowca alfy romeo uskarżali się na bóle w klatce piersiowej i szyjnego odcinka kręgosłupa, trafili więc do szpitala na badania. Policja...

 • Na Białorusi znaleziono truflę rudą

  W białoruskiej części Puszczy Białowieskiej znaleziono truflę rudą. To pierwszy przypadek znalezienia tego rodzaju grzybów u naszych wschodnich sąsiadów. W Polsce trufla ruda już wcześniej była znana.

 • Muzeum Górnictwa Rud Żelaza otwarto w czwartek w częstochowskim parku im. Staszica - na zboczach Jasnej Góry. Atrakcją są podziemne korytarze urządzone na wzór kopalń rud, które działały wokół Częstochowy jeszcze kilkadziesiąt lat temu.

 • Pseudokibice grożą Grażynie Dziedzic - prezydent Rudy Śląskiej. Sprawą zajmuje się policja. W najbliższym czasie prezydent miasta ma zostać przesłuchana - informuje RMF.

 • ​USA: Rudy Giuliani poparł Donalda Trumpa

  "Popieram Donalda Trumpa i będę na niego głosował" - powiedział Rudy Giuliani, były burmistrz Nowego Jorku.

 • Prezydent Rudy Śląskiej dostaje groźby od kiboli

  Kibole grożą Grażynie Dziedzic - prezydent Rudy Śląskiej. Sprawą zajmuje się policja. W najbliższym czasie prezydent miasta ma zostać przesłuchana.

 • Rudy Giuliani wyciągnie Donalda Trumpa z kłopotów?

  ​Były burmistrz Nowego Jorku Rudy Giuliani, niegdyś federalny prokurator, dołącza do osobistego zespołu prawnego prezydenta Donalda Trumpa - poinformował w oświadczeniu Jay Sekulow prawnik Donalda Trumpa. "Rudy jest świetny, od dawna jest moim przyjacielem i chce szybko rozwiązać tę sprawę dla dobra kraju" - Sekulow zacytował słowa Trumpa.

 • Wypadek w kopalni Ruda. Nie żyje górnik

  Zmarł górnik, który trafił do szpitala po wieczornym wypadku w kopalni Ruda w Rudzie Ślaskiej. Wypadek wydarzył się 600 metrów pod ziemią.

 • Spółka Restrukturyzacji Kopalń przejęła część kopalni Ruda

  ...1 lipca trzy rudzkie kopalnie PGG: Pokój, Bielszowice oraz Halemba-Wirek zostały połączone w kopalnię zespoloną pod nazwą Ruda. Chodziło m.in. o lepsze wykorzystanie infrastruktury, ograniczenie kosztów(...), 4837 osób wyraziło zainteresowanie skorzystaniem z osłon socjalnych. Spółka zapewnia jednocześnie, że nie zamierza zwalniać pracowników - redukcja zatrudnienia nastąpi tylko w ramach porozumienia, na...

Zdjęcia na temat: rud
Wideo na temat: rud