• Informacje na temat:

  rutkowski

Artykuły na temat: rutkowski
 • Krzysztof Rutkowski skazany

  Rok więzienia w zawieszeniu i 20 tys. zł grzywny to wyrok stołecznego sądu wobec Krzysztofa Rutkowskiego za bezprawne prowadzenie działalności detektywistycznej w latach 2004-2006 i kierowanie bezprawnym pozbawieniem wolności. Część zarzutów umorzono. Wyrok jest nieprawomocny.

 • Krzysztof Rutkowski stracił prawo jazdy

  Krzysztof Rutkowski stracił prawo jazdy na trzy miesiące - dowiedział się reporter RMF FM. W Będominie koło Kościerzyny na Pomorzu został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki.

 • RMF: Krzysztof Rutkowski stracił prawo jazdy

  Krzysztof Rutkowski stracił prawo jazdy na trzy miesiące - dowiedział się reporter RMF FM. W Będominie koło Kościerzyny na Pomorzu został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki.

 • Krzysztof Rutkowski skazany na rok więzienia w zawieszeniu

  Rok więzienia w zawieszeniu i 20 tys. zł grzywny to wyrok stołecznego sądu wobec Krzysztofa Rutkowskiego za bezprawne prowadzenie działalności detektywistycznej w latach 2004-2006 i kierowanie bezprawnym pozbawieniem wolności. Część zarzutów umorzono.

 • Krzysztof Rutkowski zatrzymany przez policję

  Policja zatrzymała w piątek wieczorem Krzysztofa Rutkowskiego - detektywa bez licencji. Nieoficjalnie chodzi o podejrzenie utrudniania śledztwa w sprawie zaginięcia Ewy Tylman. O zatrzymaniu poinformował sam zainteresowany na swoim profilu na Facebooku. - Sprowadzał śledztwo na ślepe tory. Jego ludzie posunęli się do fabrykowania dowodów - powiedziała w rozmowie z TVN24 jedna ze znających sprawę...

 • Rutkowski dla RMF FM: Zatrzymałem mężczyznę, który mógł pomagać Markowi Falencie w ukrywaniu się

  Krzysztof Rutkowski ujął biznesmena Adama M. ze Swarzędza, który – jak twierdzi Rutkowski – mógł pomagać Markowi Falencie w ukrywaniu się.

 • Krzysztof Rutkowski miał kolizję. Nie dotarł na konferencję

  Krzysztof Rutkowski miał kolizję. Jak poinformowała pomorska.pl, celebryta i właściciel biura detektywistycznego miał stłuczkę w drodze do Bydgoszczy.

 • Rutkowski: Kajetan Poznański był widziany w Gdyni

  Krzysztof Rutkowski, który włączył się w poszukiwanie Kajetana Poznańskiego podejrzanego w sprawie brutalnego morderstwa na warszawskiej Woli, podzielił się swoimi najnowszymi ustaleniami. Jego zdaniem Poznański był widziany wczoraj w Gdyni.

 • Sąd Najwyższy bezlitosny dla Krzysztofa Rutkowskiego

  Sąd Najwyższy oddalił we wtorek kasacje skazanych w procesie tzw. śląskiego gangu paliwowego. Tym samym ostateczny stał się wyrok 1,5 roku więzienia za "wypranie" 2,3 mln. zł dla byłego posła i detektywa Krzysztofa Rutkowskiego oraz przepadek tych pieniędzy.

 • Poznański sąd przychylił się w poniedziałek do wniosku prokuratury i podjął decyzję o trzymiesięcznym areszcie dla współpracownika Krzysztofa Rutkowskiego - Radosława B. Mężczyzna podejrzewany jest o utrudnianie śledztwa w sprawie zaginionej Ewy Tylman.

Zdjęcia na temat: rutkowski
Wideo na temat: rutkowski
Dyskusje na temat: rutkowski