• Informacje na temat:

  rządkowski

Artykuły na temat: rządkowski
 • Widziałeś tę kobietę? Szuka jej policja

  Policja z Nowego Dworu Mazowieckiego poszukuje zaginionej Lilii Rządkowskiej. 44-latka ostatni raz widziana była 7 kwietnia w miejscowości Smoszewo w gminie Zakroczym. Kobieta wyszła z domu około 18.00 i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 • Widziałeś tę kobietę? Policja prosi o pomoc

  Policja z Nowego Dworu Mazowieckiego poszukuje zaginionej Lilii Rządkowskiej. 44-latka ostatni raz widziana była 7 kwietnia w miejscowości Smoszewo w gminie Zakroczym. Kobieta wyszła z domu około 18.00 i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 • Zabrakło 0,04 sek. do złota

  Tylko 4 setne sekundy zabrakło na dystansie 50 m stylem dowolnym Rzadkowskiemu Danielowi zawodnikowi MUKS "Olimpijczyk" Suwałki do zdobycia złotego medalu i tytułu Mistrza Polski w pierwszym dniu (04.07.2008) odbywających się w Oświęcimiu kolejnego starszego rocznika Mistrzostw Polski Juniorów 14 letnich.

 • Floret chłopców: Indywidualnie - półfinały: Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław) - Tomasz Naruszewicz 12:3, Maciej Podralski - Patryk Szulpin (wszyscy UKS Atena Gdańsk) 12:4. Finał: Rządkowski - Podralski 9:2. Kolejność: 1. Rządkowski; 2. Podralski; 3. Naruszewicz i Szulpin (trenerzy: Katarzyna Zakrzewska i Adam Kaszubowski). Startowało 68 zawodników. Drużynowo - półfinały: UKS Atena Gdańsk...

 • Festiwal Młodość dla Wyspiańskiego

  ...zostali zaproszeni utalentowani polscy kompozytorzy. Będą to Krzesimir Dębski, Zbigniew Kozub, Krzysztof Janczak, Grzegorz Seweryn, Jacek Rządkowski i inni. Festiwal odbędzie się: • 1 grudnia (sobota...

 • Herbert i Muzyka Słów

  ...(Francja), Krzysztof Aleksander Janczak, Georgios Kissas (Grecja), Ryszard Osada i Jacek Rządkowski. W niedzielę, 3. sierpnia , drugiego dnia zabrzmi muzyka ich mistrzów: Romualda Twardowskiego(...), wykonawców i gości specjalnych z publicznością • godz. 19. - koncert: Jacek Rządkowski - Brewiarz Sylvia Filus - Cykl: La petite boite. L'inscripion. La corde Ryszard Osada - Kamyk Georgios Kissas...

 • Festiwal "Młodość dla Wyspiańskiego"

  Rządkowski. Festiwal "Młodość dla Wyspiańskiego" ma na celu wzrost zainteresowania bogatą i wszechstronną twórczością artysty i pisarza. Wstęp na wieczory ze Stanisławem Wyspiańskim wolny. Zespół...

 • Małopolska: Dwóch radnych usuniętych z PiS

  Decyzją prezydium zarządu okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Tarnowie (Małopolska) spośród członków partii usunięci zostali radni Wiesław Antos i Józef Krzeczek - poinformował w czwartek w mediach społecznościowych prezes tego okręgu poseł Włodzimierz Bernacki.

 • "Olimpijczycy" popłynęli po medale

  Zawodnicy MUKS "Olimpijczyk" Suwałki - podopieczni trenera Edwarda Deca startujący w Puławach w kat. 16 lat i w Gorzowie Wlkp. w kat. 17-18 lat, w pływackich Zimowych Mistrzostwach Polski pokazali, na co ich stać. Pływacy zdobyli 3 medale i pozycje w czołówce krajowej, walcząc zaciekle z rywalami w swoich rocznikach.

 • "Olimpijczycy" popłynęli po kolejne medale

  Zawodnicy MUKS "Olimpijczyk" Suwałki - podopieczni trenera Edwarda Deca startujący w Puławach w kat. 16 lat i w Gorzowie Wlkp. w kat. 17-18 lat w pływackich Zimowych Mistrzostwach Polski pokazali, na co ich stać.

Dyskusje na temat: rządkowski