• Informacje na temat:

  sa

Artykuły na temat: sa
 • ...niedopuszczalne i nieuprawnione uważam kwestionowanie przez ministra moich kwalifikacji zawodowych i moralnych" - dodał. Dymisja jest związana ze sprawą przywłaszczenia ponad 10 mln zł na szkodę SA w Krakowie. Wśród podejrzanych jest pięć osób: dyrektor SA Andrzej P., główna księgowa Marta K. i dyrektor Centrum Zakupów dla Sądownictwa Marcin B. oraz dwie osoby reprezentujące podmioty gospodarcze...

 • SA w Warszawie zajmie się sprawą sędziego SA z Wrocławia

  O wyznaczeniu terminu posiedzenia poinformował rzecznik prasowy SA ds. karnych sędzia Jerzy Leder. SA w Warszawie został wskazany przez I prezes Sądu Najwyższego jako sąd dyscyplinarny dla sędziego Wróblewskiego. Tego dnia SA może się też zająć obniżeniem wynagrodzenia sędziemu, który jest zawieszony. W początkach lutego Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu poinformowała, że sędzia został...

 • WZA Pekao SA wymieniło radę nadzorczą

  Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku Pekao SA dokonało zmian w składzie rady nadzorczej banku. Nowa rada ma wybrać nowy zarząd banku.

 • Wisła Kraków SA ma nowego właściciela

  Wisła Kraków SA ma nowego właściciela. Jest nim Jakub Meresiński oraz współpracujący z nim Marek Citko, odpowiedzialny za działalność sportową - poinformował klub.

 • Prokuratura wszczęła śledztwo ws. Alma Market SA

  Krakowska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem kontrahentów spółki Alma Market SA – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie prok. Janusz Hnatko.

 • SA oddalił zażalenie śledczych ws. Kajetana P.

  O decyzji sądu poinformował w środę PAP rzecznik prasowy SA sędzia Jerzy Leder.   Na początku października warszawski sąd okręgowy zwrócił prokuraturze okręgowej sprawę Kajetana P. Wskazał przy(...) uwzględnił jednak zażalenia prokuratury i utrzymał w mocy postanowienie sądu pierwszej instancji. Jak powiedział PAP sędzia Leder, SA zgodził się ze stanowiskiem sądu okręgowego, że istnieją przesłanki do...

 • Są pierwsze zarzuty dla zatrzymanych ws. prywatyzacji Ciechu

  Prokuratura Krajowa. PK poinformowała, że zatrzymanych zostało także dwóch przedstawicieli spółki doradczej ING Securities SA: członek zarządu Konrad Z. i Zastępca Dyrektora Działu Doradztwa - Paweł(...) ze zbyciem w maju 2014 r. akcji spółki Ciech SA na rzecz spółki KI Chemistry z grupy Kulczyk Investments. W toku śledztwa ustalono, że przy dokonywaniu tej transakcji doszło do niedopełnienia...

 • SA: "Polski dżihadysta" otrzyma 9 tys. zł

  90 tys. zadośćuczynienia wraz z odsetkami ma dostać od państwa za 9 miesięcy niesłusznego aresztu Artur Ł. - zatrzymany w 2012 r. przez ABW jako rzekomy "polski dżihadysta". Wyrok jest prawomocny; obrona, która domagała się 300 tys. zł, nie wyklucza kasacji.

 • Były prezes SA w Krakowie może już usłyszeć zarzuty

  Uprawomocniła się decyzja Sądu Apelacyjnego w Łodzi, który zgodził się na uchylenia immunitetu byłemu prezesowi SA w Krakowie Krzysztofowi S. - poinformował rzecznik łódzkiego SA Piotr Feliniak. Oznacza to, że prokuratura może postawić sędziemu zarzuty.

 • My jesteśmy krasnoludki. Hopsa sa, hopsa sa!

  Doszło do sfałszowania wyborów. Tak jednoznaczna ocena została zawarta w wywiadzie dla radia RMF FM przez rzecznika PIS Marcina Mastelerka.

Zdjęcia na temat: sa
 • Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskiem. Są 3 ofiary śmiertelne
 • Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskiem. Są 3 ofiary śmiertelne
 • Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskiem. Są 3 ofiary śmiertelne
Wideo na temat: sa
 • Cimoszewicz: Palikot i jego formacja są wielką niewiadomą

  "Ja bym przed tym przestrzegał. Cały czas i pan Palikot, i jego formacja są wielką niewiadomą. Na razie nie znamy wszyscy, obserwując to, co się dzieje w polityce, więcej niż może pięciu polityków tej formacji. W związku z tym zupełnie nie wiemy, co się jeszcze wydarzy i kim się okażą" - Włodzimierz Cimoszewicz w Kontrwywiadzie RMF ostrzega SLD przed połączeniem z Ruchem Palikota.

 • Obrońca oskarżonego: Marne są szanse na realizację obowiązku naprawienia szkody

 • Balcerowicz: Mało reform znaczy dużo podwyżek podatków

  "Podwyżki podatków to nie są reformy" - tłumaczy w Kontrwywiadzie RMF FM profesor Leszek Balcerowicz. "Potrzebne są reformy, a tam gdzie nie ma reform jest dużo podwyżek podatków" - ostrzega.

Dyskusje na temat: sa