• Informacje na temat:

  saba

Artykuły na temat: saba
 • Saba Dorna zeżarła meble MSWiA

  Ukochana suka Ludwika Dorna Saba zniszczyła meble w rezydencji ministra spraw wewnętrznych i administracji przy ul. Zawrat w Warszawie. Za ich wymianę, która kosztowała podatników 3350 zł, były szef MSWiA nie zapłacił do dziś - dowiedział się "Wprost".

 • Jedna osoba zginęła, a 13 zostało rannych, kiedy palestyński zamachowiec wysadził się w powietrze dzisiaj rano na zatłoczonym dworcu kolejowym w mieście Kfar Saba w środkowym Izraelu. To pierwszy od miesiąca zamach samobójczy.

 • "Wprost" i SLD zapłacą za proces o Sabę?

  ...". - Postanowiliśmy zweryfikować to, puszczając spot. Jeśli przegramy proces, to przegra proces tygodnik "Wprost". Myślę, że się podzielimy jakoś kosztami - odparł Szmajdziński. O tym, że Saba zniszczyła meble...

 • Izrael: Zamach w Kfar Sabie - 15 rannych

  Związane z arafatowską Al-Fatah Brygady Męczenników Al-Aksa przyznały się dzisiaj do dokonania zamachu w Kfar Saba. Ostrzeliwujący się zamachowiec, zapewne Palestyńczyk, zabił dzisiaj kobietę i ranił kilkanaście osób, zanim zastrzeliła go policja - podały służby ratunkowe i policja. Stan kilku rannych jest określany jako krytyczny.

 • Dorn chce pozwać LiD za spot o Sabie

  Jak żartował Dorn, z pozwem wystąpiłaby Saba, "gdyby miała legitymację procesową". Ale - dodał - "w świetle polskiego prawa, takiej legitymacji nie ma". Chodzi o jeden ze spotów LiD z serii "Listy(...) tak pytam, ale coś mi się zdaje, że to z moich podatków PiS urządził zwierzyniec w rezydencji ministra. To faktycznie jest tanie państwo. Państwo Saba i Ludwik Dorn - słyszymy w radio wej...

 • LiD "odszczeka" nieprawdziwe informacje o Sabie?

  Marszałek Sejmu domagał się przeprosin za informację, jakoby jego suka Saba zniszczyła meble w MSWiA w czasach, gdy to on kierował resortem. LiD musi wycofać sporne ogłoszenie wyborcze, ale zapowiada(...). Spór między marszałkiem Dornem a LiD-em dotyczy spotu wyborczego lewicy, w którym pojawia się informacja, jakoby ulubienica Ludwika Dorna – suka Saba – była odpowiedzialna za pogryzienie mebli i kanapy...

 • Rebelianci Huti zapowiadają przeprowadzenie nowych ataków

  ...​Rebelianci Huti, którzy uderzyli w ubiegłym tygodniu w obiekty koncernu Aramco, twierdzą, że ataku na cele wojskowe i strategiczne w ZEA, Arabii Saudyjskiej i w bazach koalicji w Jemenie to tylko początek szerszej akcji - podała związana z Huti agencja SABA.

 • Prezydent Jemenu Abd ar-Rab Mansur al-Hadi zdymisjonował w poniedziałek premiera Ahmada bin Daghra, obwiniając go o doprowadzenie w kraju do kryzysu ekonomicznego - poinformowała państwowa agencja Saba.

 • Saba zjadła meble? Dziś o tym rozstrzygnie sąd

  Czy LiD będzie musiał odszczekać to, co podaje w spocie wyborczym na temat Saby? Właściciel psa, marszałek Ludwik Dorn domaga się sprostowania informacji, jakoby Saba zniszczyła meble w MSWiA w czasach, gdy to on kierował resortem.

 • Jemen: Co najmniej 16 osób z rodziny imama zginęło w nalocie

  Co najmniej 16 osób należących do szeroko rozumianej rodziny jemeńskiego imama zginęło w nalocie koalicji pod wodzą Arabii Saudyjskiej w prowincji Sada w północnym Jemenie - poinformowała agencja SABA kontrolowana przez ruch Huti.

Zdjęcia na temat: saba