• Informacje na temat:

  sabah

Artykuły na temat: sabah
 • Uniwersytet w Mosulu odbity z rąk Państwa Islamskiego

  ...​Irackie siły specjalny odbiły z rąk Państwa Islamskiego uniwersytet w Mosulu, przejmując całkowitą kontrolę nad tym obszarem - poinformował rzecznik prasowy oddziałów antyterrorystycznych Sabah al-Numan.

 • Tureckie media: Zatrzymano bratanka i bratanicę Gulena

  Turecka policja zatrzymała w Izmirze na zachodzie kraju bratanka i bratanicę muzułmańskiego kaznodziei Fethullaha Gulena - podał dziennik "Sabah". Ankara oskarża mieszkającego w USA Gulena o zorganizowanie lipcowego nieudanego puczu.

 • Media: Zatrzymano bratanka i bratanicę Gulena

  Turecka policja zatrzymała w Izmirze na zachodzie kraju bratanka i bratanicę muzułmańskiego kaznodziei Fethullaha Gulena - podaje w poniedziałek dziennik "Sabah". Ankara oskarża mieszkającego w USA Gulena o zorganizowanie lipcowego nieudanego puczu.

 • Sukces irackich sił w walce z dżihadystami

  Irackie siły specjalne oswobodziły z bojowników Państwa Islamskiego (IS) uniwersytet w Mosulu, przejmując całkowitą kontrolę nad tym obszarem - poinformował w niedzielę rzecznik prasowy oddziałów antyterrorystycznych Sabah al-Numan.

 • Irackie wojska rządowe podjęły we wtorek atak na centrum zajętego w maju przez bojowników Państwa Islamskiego (IS) miasta Ramadi w zachodnim Iraku, starając się wyprzeć rebeliantów - poinformował rzecznik jednostek antyterrorystycznych Sabah al-Numani.

 • W Turcji zatrzymano 40 cudzoziemców podejrzanych o związki z Państwem Islamskim

  Podczas operacji antyterrorystycznej w Stambule policja zatrzymała 40 cudzoziemców podejrzanych o związki z Państwem Islamskim (IS) - poinformował turecki dziennik "Daily Sabah". ​Według gazety podejrzani pochodzą z Azerbejdżanu, Iranu, Iraku i Afganistanu. Niektórzy z nich przebywali wcześniej w Syrii, na obszarach ogarniętych wojną.

 • 22-letnia Brytyjka chciała zostać dżihadystką

  Turcja deportowała młodą Brytyjkę, która próbowała przedostać się do Syrii, żeby dołączyć do bojowników samozwańczego Państwa Islamskiego – informuje turecki dziennik "Sabah". Według tamtejszych władz, tylko od początku tego roku z Turcji odesłano 1100 osób, zamierzających walczyć u boku dżihadystów.

 • Emir Kuwejtu szejk Sabah al-Ahmad al-Dżabir as-Sabah rozwiązał dzisiaj parlament kraju, spełniając postulat protestującej opozycji. Tydzień temu pod naciskiem społecznych protestów do dymisji podał się rząd Kuwejtu.

 • Emir Kuwejtu szejk Sabah al-Ahmad al-Dżabir as-Sabah rozwiązał w niedzielę parlament, czego domagała się opozycja - podała telewizja państwowa. Ta oczekiwana decyzja toruje drogę do nowych wyborów parlamentarnych.

 • Przedstawiciel MKOl: Nie przesuniemy igrzysk. To FIFA ma problem, nie my

  Przedstawiciel MKOl i szef Olimpijskiej Rady Azji Ahmad Al-Fahad Al-Sabah wykluczył możliwość przeprowadzenia zimowych igrzysk w 2022 roku w innym miesiącu niż luty, gdyby termin imprezy kolidował z piłkarskimi mistrzostwami świata w Katarze. "My nie mamy problemu, to FIFA go ma" - stwierdził.

Zdjęcia na temat: sabah
Dyskusje na temat: sabah