• Informacje na temat:

  sabaudia

Artykuły na temat: sabaudia
 • Brytyjski rowerzysta zastrzelony przez myśliwego w Alpach

  Reuters pisze, że brytyjski restaurator mieszkał w departamencie Górna Sabaudia. Zginął od jednej kuli, która go dosięgnęła, gdy jechał leśną drogą. Strzał oddał najpewniej 22-latek, znajdujący się w grupie myśliwych - powiadomiła policja. Młodego człowieka, który doznał szoku, zabrano do szpitala. Wszczęto dochodzenie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

 • Co najmniej cztery osoby zginęły w poniedziałek w wyniku zejścia lawiny w Tignes, w Sabaudii, na południowym wschodzie Francji.

 • Francja: Lawina porwała dziewięć osób. Cztery nie żyją

  Lawina, która zeszła w poniedziałek w alpejskim ośrodku narciarskim Tignes w Sabaudii, na południowym wschodzie Francji, zabiła czterech francuskich snowboardzistów. Trwa akcja ratunkowa, poszukiwana jest ewentualna piąta ofiara kataklizmu - podały władze.

 • Francja: Jedna osoba zginęła, dwie zaginęły wskutek zejścia lawiny

  Holenderski snowboardzista zginął, a dwóch zaginęło wskutek zejścia we wtorek po południu lawiny w ośrodku narciarskim w Valfrejus w Sabaudii na południowym wschodzie Francji - podała w środę miejscowa żandarmeria, na którą powołuje się dziennik "Le Figaro".

 • 15 tys. samochodów utknęło w śniegu w Alpach

  15 tys. samochodów utknęło w nocy z soboty na niedzielę w Sabaudii we francuskich Alpach z powodu opadów śniegu. Wiele osób spędziło noc w swych autach. Władze apelowały wczoraj po południu, aby kierowcy nie kontynuowali jazdy do narciarskich kurortów.

 • Co widziała dziewczynka, która przeżyła masakrę?

  7 letnia dziewczynka, która przeżyła masakrę w Sabaudii, w Alpach, została przewieziona z Francji do Wielkiej Brytanii.

 • Dwadzieścia zabitych wron rozrzucono na plaży w Sabaudii we Włoszech, gdzie wypoczywał znany pisarz walczący z mafią Roberto Saviano - podały włoskie media. Znalezisko uznano za makabryczne mafijne ostrzeżenie dla autora "Gomorry".

 • Morderstwo w Alpach. Przesłuchano czterolatkę

  W Sabaudii francuska policja zakończyła dochodzenie na miejscu, w którym zamordowano cztery osoby. W śledztwie ściśle ze sobą współpracują Francuzi i Brytyjczycy. Ofiary były obywatelami Zjednoczonego Królestwa.

 • "Akt skrajnego barbarzyństwa". Hollande: Znajdziemy sprawców

  Prezydent Francji Francois Hollande zapewnił, że "zostanie zrobione wszystko, co tylko możliwe", by znaleźć sprawców zabójstwa brytyjskiej rodziny we francuskich Alpach. Francuska policja i prokuratura prowadzą intensywne śledztwo w sprawie brutalnego mordu w Sabaudii w południowo-wschodniej części kraju.

 • Europa trzeszczy w szwach

  O dążeniach separatystycznych na naszym kontynencie wiemy stosunkowo najwięcej. Wszyscy słyszeli o Grenlandii, Korsyce czy Baskach. Ale czy ktokolwiek ma pojęcie o ruchu dążącym do połączenia Brukseli z Francją? O tendencjach niepodległościowych mieszkańców leżących na Bałtyku Wysp Alandzkich? O ruchu niepodległościowym w Wenecji, Sabaudii czy wśród Lapończyków zza koła polarnego?

Dyskusje na temat: sabaudia