• Informacje na temat:

  sabina

Artykuły na temat: sabina
 • ​Źródła PAP: Sabina Zalewska wycofała swoją kandydaturę na RPD

  Sabina Lucyna Zalewska przesłała w środę wieczorem do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego pismo, w którym wycofuje swoją zgodę na kandydowanie na stanowisko Rzecznik Praw Dziecka - przekazały PAP źródła w PiS.

 • Sabina Lucyna Zalewska kandydatem PiS na Rzecznika Praw Dziecka

  Sabina Lucyna Zalewska została zgłoszona przez grupę posłów Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko Rzecznika Praw Dziecka - poinformowało we wtorek Centrum Informacyjne Sejmu. Na funkcję RPD kandydują także Ewa Jarosz i Paweł Kukiz-Szczuciński.

 • ...dziennikarka Bożena Aksamit-Jasińska. Fragmenty książki przeczyta aktorka Amelia Jankiewicz. Wstęp wolny. Sabina Czupryńska (ur. 1977) - absolwentka polonistyki, wiedzy o teatrze, studium sztuk...

 • Kto będzie nowym Rzecznikiem Praw Dziecka? Kandydaci bez rekomendacji komisji

  Żaden z kandydatów na Rzecznika Praw Dziecka nie otrzymał rekomendacji sejmowych komisji. Z parlamentarzystami spotkali się: Sabina Lucyna Zalewska - kandydatka PiS, Ewa Jarosz, którą poparły PO, Nowoczesna i PSL, oraz Paweł Kukiz-Szczuciński - kandydat Kukiz'15. Późnym wieczorem Polska Agencja Prasowa podała nieoficjalną informację o wycofaniu się Zalewskiej. Miała ona przesłać do marszałka...

 • Nastolatka u dżihadystów "wreszcie czuje się wolna"

  Nastoletnia Sabina Selimović jakiś czas temu dołączyła w Syrii do dżihadystów. Dziewczyna wkrótce pożałowała swojej decyzji i zaapelowała o pomoc w umożliwieniu powrotu do domu. Teraz odwołała swoją prośbę, wielbiąc życie u boku islamistów. Najpewniej została do tego zmuszona.

 • Dawała "piątki" uczniom, którzy kupili jej książkę?

  Studenci z wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego twierdzą, że doktor Sabina G. stawiała ocenę bardzo dobrą na zaliczenie tym osobom, które kupiły jej książkę. Sprawę bada prokuratura.

 • Weronika Gawlik? "Spokojna, ale potrafi zmobilizować"

  ..."Wera broniła świetnie, ale nie tylko ona jest bohaterką. Wyróżnienia indywidualne są istotne, ale nie najważniejsze. Myślę, że Weronika przede wszystkim cieszy się z awansu do dalszej fazy" - mówi o Weronice Gawlik Sabina Włodek, trenerka MKS-u Selgros Lublin, w którym Gawlik gra na co dzień. Wczoraj nasza bramkarka została wybrana najlepszą zawodniczką ćwierćfinałowego meczu mistrzostw świata...

 • Polskie wilki mają liczne potomstwo

  W ponad 80 proc. watah w zachodniej Polsce, badanych przez Stowarzyszenie dla Natury "Wilk", na wiosnę pojawiły się szczenięta - mówi prezes stowarzyszenia, dr Sabina Pierużek-Nowak. Na początku życia młode są nierozłączne i ciągle się uczą.

 • Havel zadowolony z decyzji o nieprzyznaniu Kwadrygi Putinowi

  Były prezydent Czech Vaclav Havel z zadowoleniem przyjął decyzję o rezygnacji z uhonorowania rosyjskiego premiera Władimira Putina niemiecką prestiżową nagrodą Kwadrygi - poinformowała jego asystentka Sabina Tanczevova.

 • ​Daniel Castellani nie będzie już trenerem ZAKSY

  Daniel Castellani odchodzi z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle - poinformowała prezes kędzierzyńskiego klubu Sabina Nowosielska. Dodała, że argentyński szkoleniowiec wybrał inną propozycję. Jaką - nie chciała zdradzić. Drużyna byłego trenera reprezentacji Polski przegrała ostatnie finałowe starcie PlusLigi z Asseco Resovią Rzeszów i zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski.

Zdjęcia na temat: sabina