• Informacje na temat:

  sąd ostateczny

Artykuły na temat: sąd ostateczny
 • "Czas na sąd ostateczny" na kolejnej ścianie siedziby PiS

  Nieznani sprawcy namalowali czerwoną farbą na ścianie budynku, w którym się mieści siedziba PiS w Elblągu, napis "Czas na sąd ostateczny" oraz wulgarne słowo. O sprawie została poinformowana policja. To kolejny akt wandalizmu siedzib PiS w ostatnich dniach.

 • "Czas na sąd ostateczny". Ktoś zdewastował biura parlamentarzystów PiS

  W kujawsko-pomorskich Golubiu-Dobrzyniu i Wąbrzeźnie zdewastowane zostały biura parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości: senatora Andrzeja Mioduszewskiego i posła Krzysztofa Czabańskiego. Przed wejściem do filii biura, które politycy prowadzą wspólnie, pojawił się napis: "Czas na sąd ostateczny", a na drzwiach i oknach: "PZPR".

 • Konserwatorzy przeciw wywozowi "Sądu Ostatecznego"

  Konserwatorzy postawili na swoim - tryptyk Hansa Memlinga "Sąd Ostateczny" nie pojedzie do Włoch. Miał być wypożyczony na trzymiesięczną wystawę do Rzymu.

 • Marek Falenta trafi do więzienia. Jest ostateczny wyrok

  Bohater afery podsłuchowej Marek Falenta trafi na 2,5 roku do więzienia - takie prawomocne rozstrzygnięcie wydał Sąd Apelacyjny w Warszawie. To Falenta - według sądu - zlecił kelnerom z warszawskich restauracji nielegalne podsłuchiwanie i nagrywanie rozmów polityków czy ludzi z kręgów biznesowych w okresie od lipca 2013 do czerwca 2014 roku. Teraz sąd odrzucił zażalenia obrońców Falenty, którzy...

 • Sąd ostateczny

  ...następnym pokoleniem i są to pytania istotne- o winę, karę i o odpowiedzialność za swoje czyny - stwierdziła Glińska. "Sąd Ostateczny" to przewrotna historia, w której autor stawia pytania o winę...

 • Kierowca sfilmowany przez policyjny wideorejestrator poczeka na ostateczny wyrok

  Uniewinniony przez sąd pierwszej instancji kierowca sfilmowany przez policyjny wideorejestrator poczeka na ostateczny wyrok. Sąd Okręgowy w Lublinie nie rozpoznał dziś apelacji, którą złożyła policja. Powołał za to kolejnego biegłego. Precedensu więc na razie nie będzie.

 • Jest ostateczny wyrok dla matki zastępczej z Pucka

  Ostateczna jest kara 25 lat więzienia dla matki zastępczej z Pucka za spowodowanie śmierci dwójki dzieci pozostających pod jej opieką. Sąd Najwyższy oddalił kasację obrońcy skazanej kobiety.

 • Krzysztof Rutkowski ostatecznie skazany za pranie brudnych pieniędzy

  Sąd Najwyższy oddalił kasacje skazanych w procesie tzw. śląskiego gangu paliwowego. Tym samym ostateczny stał się wyrok 1,5 roku więzienia za "wypranie" 2,3 mln. zł dla b. posła i detektywa Krzysztofa Rutkowskiego.

 • 25 lat więzienia dla Katarzyny Waśniewskiej. Już ostatecznie

  Wyrok 25 lat więzienia dla Katarzyny Waśniewskiej za zabicie półrocznej córki Magdy jest ostateczny. Sąd Najwyższy oddalił kasację jej obrony, która wnosiła o ponowny proces w tej sprawie.

 • Proces kontrolera z katastrofy CASY: Uniewinnienie jest ostateczne

  Uniewinnienie por. Adama Boniakowskiego, kontrolera z Mirosławca oskarżonego w związku z katastrofą wojskowej CASY w 2008 roku, jest ostateczne - Sąd Najwyższy oddalił kasację prokuratury wojskowej w tej sprawie.

Zdjęcia na temat: sąd ostateczny
Wideo na temat: sąd ostateczny
Dyskusje na temat: sąd ostateczny