• Informacje na temat:

  sąd ostateczny

Artykuły na temat: sąd ostateczny
 • Konserwatorzy przeciw wywozowi "Sądu Ostatecznego"

  Konserwatorzy postawili na swoim - tryptyk Hansa Memlinga "Sąd Ostateczny" nie pojedzie do Włoch. Miał być wypożyczony na trzymiesięczną wystawę do Rzymu.

 • Sąd ostateczny

  ...następnym pokoleniem i są to pytania istotne- o winę, karę i o odpowiedzialność za swoje czyny - stwierdziła Glińska. "Sąd Ostateczny" to przewrotna historia, w której autor stawia pytania o winę...

 • Kierowca sfilmowany przez policyjny wideorejestrator poczeka na ostateczny wyrok

  Uniewinniony przez sąd pierwszej instancji kierowca sfilmowany przez policyjny wideorejestrator poczeka na ostateczny wyrok. Sąd Okręgowy w Lublinie nie rozpoznał dziś apelacji, którą złożyła policja. Powołał za to kolejnego biegłego. Precedensu więc na razie nie będzie.

 • Jest ostateczny wyrok dla matki zastępczej z Pucka

  Ostateczna jest kara 25 lat więzienia dla matki zastępczej z Pucka za spowodowanie śmierci dwójki dzieci pozostających pod jej opieką. Sąd Najwyższy oddalił kasację obrońcy skazanej kobiety.

 • Krzysztof Rutkowski ostatecznie skazany za pranie brudnych pieniędzy

  Sąd Najwyższy oddalił kasacje skazanych w procesie tzw. śląskiego gangu paliwowego. Tym samym ostateczny stał się wyrok 1,5 roku więzienia za "wypranie" 2,3 mln. zł dla b. posła i detektywa Krzysztofa Rutkowskiego.

 • 25 lat więzienia dla Katarzyny Waśniewskiej. Już ostatecznie

  Wyrok 25 lat więzienia dla Katarzyny Waśniewskiej za zabicie półrocznej córki Magdy jest ostateczny. Sąd Najwyższy oddalił kasację jej obrony, która wnosiła o ponowny proces w tej sprawie.

 • Proces kontrolera z katastrofy CASY: Uniewinnienie jest ostateczne

  Uniewinnienie por. Adama Boniakowskiego, kontrolera z Mirosławca oskarżonego w związku z katastrofą wojskowej CASY w 2008 roku, jest ostateczne - Sąd Najwyższy oddalił kasację prokuratury wojskowej w tej sprawie.

 • ​SN: Dożywocie za zabójstwo 12-latki w Szczecinie - ostateczne

  Ostateczny jest już wyrok dożywocia dla Mariusza S. za zabójstwo 12-letniej dziewczynki w 2004 r. w Szczecinie. Sąd Najwyższy w środę oddalił kasacje obrony w tej trzykrotnie rozpoznawanej w I instancji sprawie. Organy ścigania szukały sprawcy przez cztery lata.

 • Ostateczny jest już wyrok trzech i pół roku więzienia dla Ryszarda Forbricha, pseud. Fryzjer, w sprawie dotyczącej korupcji w Arce Gdynia. Dziś Sąd Najwyższy oddalił kasacje obrońców "Fryzjera" i dwóch innych skazanych w tej sprawie.

 • Sprawa Oscara Pistoriusa: Apelacja ostatecznie odrzucona

  Sąd Konstytucyjny RPA ostatecznie odrzucił apelację byłego mistrza paraolimpijskiego Oscara Pistoriusa. 24 listopada 2017 roku został skazany na 13 lat i 5 miesięcy więzienia za zamordowanie swojej partnerki Reevy Steenkamp.

Zdjęcia na temat: sąd ostateczny
Wideo na temat: sąd ostateczny
Dyskusje na temat: sąd ostateczny