• Informacje na temat:

  sadurska

Artykuły na temat: sadurska
 • ​Małgorzata Sadurska w zarządzie PZU

  Rada nadzorcza PZU SA powołała w poniedziałek Małgorzatę Sadurską do zarządu spółki - poinformowało PZU w komunikacie. Sadurska została wcześniej tego dnia odwołana ze stanowiska szefowej Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy.

 • Sadurska jak Misiewicz? Tyszka komentuje

  Krytycznie oceniam sposób, w jaki Małgorzata Sadurska kierowała Kancelarią Prezydenta - mówił w czwartek w radiowej Trójce wicemarszałek Sejmu, poseł Kukiz'15 Stanisław Tyszka, pytany o rezygnację Sadurskiej z funkcji szefowej Kancelarii Prezydenta.

 • Sadurska odchodzi z Kancelarii Prezydenta

  Małgorzata Sadurska złożyła rezygnację i z dniem 12 czerwca, czyli od poniedziałku pani minister przestaje pełnić swoją funkcję szefowej Kancelarii Prezydenta RP - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM minister w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Łapiński. O odejściu Sadurskiej z kancelarii prezydenta informowaliśmy już w poniedziałek. Ma ona przejść do zarządu PZU.

 • Sadurska: Prezydent jest konsekwentny

  Prezydent bardzo wyraźnie powiedział, że oczekuje, że debata konstytucyjna nie będzie polegała tylko na rozmowie elit, ale że do tej dyskusji włączą się Polacy - oświadczyła w środę szefowa kancelarii prezydenta Małgorzata Sadurska.

 • Małgorzata Sadurska zostanie wiceprezesem PZU?

  Rozmówcy PAP przypomnieli, że kilka dni temu z funkcji wiceprezesa PZU zrezygnował b. poseł PiS Andrzej Jaworski, w związku z tym Sadurska może zająć jego miejsce w zarządzie spółki. PZU informowała w komunikacie z 29 maja, że przyczyną rezygnacji Jaworskiego "jest realizacja zadań nakreślonych w czasie powołania na Członka Zarządu PZU SA w dniu 13 maja 2016 roku". Kancelaria Prezydenta nie...

 • "Fakt": 100 tysięcy zł wyrównania dla Sadurskiej

  Była szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska jako wiceprezes PZU zrezygnowała z pobierania pensji. Nie sprawowała jednak funkcji za darmo. Sadurska dostała wyrównanie w wysokości 100 tysięcy złotych – informuje gazeta.

 • Bochenek o nominacji Sadurskiej: Rewelacje medialne

  To są rewelacje medialne, z tego, co wiem Małgorzata Sadurska wciąż jeszcze jest szefową Kancelarii Prezydenta - powiedział dzisiaj rzecznik rządu Rafał Bochenek pytany o informacje dot. nominacji Sadurskiej na wiceprezesa PZU.

 • Małgorzata Sadurska w zarządzie PZU Życie

  ..."Małgorzata Sadurska - Członek Zarządu PZU ŻYCIE SA" - czytamy na stronie internetowej spółki. W ubiegły poniedziałek, 12 czerwca rada nadzorcza PZU SA powołała Sadurską do zarządu spółki. Sadurska(...) rozpoczęła się 1 lipca 2015 roku i która obejmuje trzy kolejne pełne lata obrotowe. Sadurska w PZU zastąpiła byłego posła Andrzeja Jaworskiego, który 29 maja złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka...

 • Małgorzata Sadurska: Prezydent odbudowuje wspólnotę

  ...​Przez rok prezydent odbudował wspólnotę - uważa szefowa jego kancelarii Małgorzata Sadurska. Jutro mija pierwsza rocznica uroczystego zaprzysiężenia Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym.

 • Małgorzata Sadurska powołana na członka zarządu PZU

  Była szefowa Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska oficjalnie członkiem zarządu PZU. Decyzja wydana przez Radę Nadzorczą wejdzie w życie z dniem 13 czerwca.

Zdjęcia na temat: sadurska
Wideo na temat: sadurska
Dyskusje na temat: sadurska