• Informacje na temat:

  salome

Artykuły na temat: salome
 • "Salome" Weissa muzyczną ucztą

  Marek Weiss przed premierą swojego trzeciego podejścia do "Salome" przekonywał, że posiada najlepsze zasoby artystyczne, by moc wystawić spektakl z sukcesem. Po premierowym przedstawieniu trzeba przyznać, że coś jest na rzeczy...

 • Premiera "Salome" w Operze Bałtyckiej

  Dziś na deskach Opery Bałtyckiej w Gdańsku premiera "Salome" Richarda Straussa w reżyserii Marka Weissa.

 • "Salome" Straussa - transmisja z Metropolitan Opera

  Kino Sokół w Krośnie przy ulicy Grodzkiej zaprasza na transmisję "na żywo" opery Salome Richarda Straussa z nowojorskiej Metropolitan Opera. Transmisja odbędzie się w sobotę11 października 2008 o godz. 19.00. Ceny biletów: 40 zł (zbiorowe) i 48 zł.

 • Gruzja: Opozycja zapowiedziała bezterminowe akcje protestu

  W Gruzji blok zjednoczonej opozycji Siła w Jedności rozpocznie we wtorek bezterminowe akcje protestu w związku z objęciem urzędu przez prezydent kraju Salome Zurabiszwili - poinformował w poniedziałek jeden z liderów ugrupowania Grigol Waszadze.

 • W drugiej turze wyborów prezydenckich w Gruzji, która odbyła się w środę, zwyciężyła Salome Zurabiszwili, kandydatka niezależna wspierana przez rządzące Gruzińskie Marzenie - wynika z dwóch sondaży exit poll.

 • Ruszyła druga tura ostatnich bezpośrednich wyborów prezydenckich

  W Gruzji w środę odbywa się druga tura ostatnich bezpośrednich wyborów prezydenckich. O stanowisko szefa państwa walczą: Salome Zurabiszwili, kandydatka niezależna wspierana przez rządzące Gruzińskie Marzenie, i Grigol Waszadze z opozycyjnego Zjednoczonego Ruchu Narodowego.

 • Pierwsze nieoficjalne wyniki wyborów prezydenckich w Gruzji. Będzie II tura

  ...​Według nieoficjalnych danych do drugiej tury wyborów prezydenckich w Gruzji przechodzą Salome Zurabiszwili, wspierana przez Gruzińskie Marzenie, oraz Grigol Waszadze z opozycyjnego Zjednoczonego Ruchu Narodowego (ZRN) - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Edison Research.

 • Gruzja: W wyborach prezydenckich liderami Zurabiszwili i Waszadze

  Według nieoficjalnych danych, do drugiej tury wyborów prezydenckich w Gruzji przechodzą Salome Zurabiszwili, wspierana przez Gruzińskie Marzenie, oraz Grigol Waszadze z opozycyjnego Zjednoczonego Ruchu Narodowego (ZRN) - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Edison Research.

 • Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich w Gruzji. Konieczna będzie druga tura

  W niedzielnych wyborach prezydenckich w Gruzji żaden z kandydatów nie uzyskał ponad 50 proc. głosów i konieczna będzie druga tura - wynika z danych CKW. Po przeliczeniu 99 proc. głosów prowadzi Salome Zurabiszwili, a tuż za nią jest Grigol Waszadze.

 • "Odrzuciliśmy ciężką przeszłość". Wyniki wyborów w Gruzji

  W drugiej turze wyborów prezydenckich w Gruzji zwyciężyła Salome Zurabiszwili, kandydatka niezależna wspierana przez Gruzińskie Marzenie, zdobywając 59,6 proc. głosów - wynika z danych opublikowanych w nocy ze środy na czwartek przez Centralną Komisję Wyborczą po przeliczeniu 98 proc. głosów.

Zdjęcia na temat: salome