• Informacje na temat:

  samoobrona

Artykuły na temat: samoobrona
 • Samoobrona Kobiet. Program zainicjuje sam Macierewicz

  ...i Zegrzu.   Potrwają od 19 listopada do 3 czerwca. "Celem projektu Samoobrona Kobiet jest popularyzacja sytemu szkoleniowego z walki wręcz Sił Zbrojnych RP w środowisku cywilnym, zapoznanie...

 • Błaszczak: Samoobrona w porównaniu z obecną opozycją, to był Wersal

  Samoobrona w porównaniu z obecną opozycją, blokującą mównicę w Sejmie, to był Wersal - ocenił minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.

 • Kandydatami Samoobrony do Senatu z koszalińskiego okręgu wyborczego są miejski radny z Kołobrzegu Artur Dąbkowski i były radny z Koszalina Czesław Ignaszewski.

 • Naucz się bronić w każdej sytuacji i tym, co masz na sobie - to główne założenie kursu samoobrony dla kobiet w Nowym Jorku. Uczestniczki zajęć uczą się tam m.in zadawania ciosów... szpilkami.

 • Korea Północna będzie zwiększać potencjał nuklearny. Powód - samoobrona

  Korea Północna będzie zwiększać potencjał nuklearny "pod względem ilościowym i jakościowym" w celu samoobrony - poinformowała agencja KCNA. Decyzja o tym została podjęta podczas trzeciego dnia zjazdu rządzącej Partii Pracy Korei.

 • Nastoletni migrant zabił w samoobronie?

  Nastoletni migrant z Afganistanu śmiertelnie ranił nożem dwudziestoletniego Niemca. Według sądu mógł działać w samoobronie i z tego powodu przysługuje mu zadośćuczynienie za czas spędzony w areszcie.

 • Co dalej z Samoobroną?

  ...i ministra rolnictwa. W ciągu kilku następnych dni od tego wydarzenia przez Polskę przetoczyła się polityczna burza. Andrzej Lepper mówił w czasie jej trwania, że: - Samoobrona wychodzi z koalicji. - Samoobrona zostaje w koalicji, ale warunkowo. - Samoobrona, a na pewno on sam, padła ofiarą prowokacji. Burza ciągle trwa, mimo sejmowych wakacji. Jak doniosła prasa, działacze Samoobrony wspólnie...

 • Krym: Samoobrona zablokowała ukraiński helikopter

  Członkowie rosyjskiej samoobrony zablokowali w Sewastopolu helikopter służby ds. sytuacji nadzwyczajnych Ukrainy. Maszyną na zajęty przez Rosjan teren przylecieli dziennikarze kijowskich mediów. Niektórzy z nich zostali pobici przy próbie wejścia do pikietowanej przez samoobronę siedziby dowództwa ukraińskiej marynarki wojennej.

 • ...działacze Samoobrony, a większość bez powodzenia próbowała swoich sił w wyborach samorządowych w 2006 r. Jak to możliwe, że Samoobrona desygnuje, a jej kandydaci obejmują państwowe etaty? - pyta...

 • Samoobrona w Wielkopolsce

  ...wspólnie opuścili klub parlamentarny jesienią ubiegłego roku, po tym jak Samoobrona zażądała odwołania Wojciecha Mojzesowicza z funkcji szefa sejmowej komisji rolnictwa. Zakładają właśnie nową...

Zdjęcia na temat: samoobrona
Wideo na temat: samoobrona
 • Błaszczak: Samoobrona w porównaniu z tym, co oni wczoraj robili, to był Wersal

  „Do historii przeszła taka arogancja, buta, chuligaństwo Samoobrony. Ale Samoobrona w porównaniu z tym, co oni wczoraj robili, to był Wersal” – mówił gość Krzysztofa Ziemca, minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.

 • Putin: Dziękuję 'samoobronie' Krymu, że nie dali się sprowokować

  "Na Krymie nie było ofiar, bo przeciwko narodowi i jego woli nie sposób walczyć. W związku z tym chciałbym podziękować "samoobronie" Krymu, że nie dali się sprowokować i nie mają krwi na rękach" – powiedział Władimir Putin. W swoim orędziu poprzedzającym podpisanie umowy o włączeniu Krymu do Federacji Rosyjskiej stwierdził jednocześnie, że nazywanie obecności rosyjskich żołnierzy na ulicach krymskich miast interwencją jest nieuprawnione. "Co to za interwencja, skoro nie padł ani jeden...

 • Mariusz Błaszczak: Nocne wydarzenia na Wiejskiej to była próba drugiej nocnej zmiany

  "To była próba drugiej nocnej zmiany, tak jak w '92 roku była próba przejęcia władzy przez tych, którzy nie mogli się pogodzić z utratą władzy"- tak szef MSWiA Mariusz Błaszczak, gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, komentuje nocne wydarzenia na Wiejskiej. "Do historii przeszła arogancja, buta Samoobrony, ale Samoobrona w porównaniu z tym, co się wczoraj działo, to był Wersal" - uważa szef MSWiA.