• Informacje na temat:

  samuel

Artykuły na temat: samuel
 • ​Samuel Pereira z angażem w TVP Info

  Samuel Pereira został zastępcą kierownika publicystyki w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - poinformował "Press".

 • Największy seryjny morderca w USA? Samuel Little przyznał się do 90 zabójstw

  Samuel Little przyznał się do popełnienia 90 morderstw. 78-letni dziś mężczyzna odsiaduje wyrok dożywotniego więzienia w Kalifornii. Został skazany za zabójstwo trzech kobiet.

 • Zmarł Samuel Willenberg, uczestnik buntu w Treblince

  Zmarł Samuel Willenberg, ochotnik 1939 roku, uczestnik buntu w Treblince w 1943 roku, powstaniec warszawski, rzeźbiarz. Hołd zmarłemu bohaterowi oddał dziś na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

 • Brutalne zabójstwo 10-latki. Samuel N. usłyszy wyrok

  Wrocławski Sąd Apelacyjny wyda we wtorek wyrok w procesie odwoławczym Samuela N., oskarżonego o zabójstwo 10-letniej dziewczynki w Kamiennej Górze (Dolnośląskie). Sąd I instancji skazał go za to na dożywotnie więzienie.

 • Zabił siekierą 10-latkę. Samuel N. prosi o uniewinnienie

  Skazany na dożywocie Samuel N. z Kamiennej Góry, który w sierpniu ubiegłego roku siekierą śmiertelnie ranił 10-letnią dziewczynkę, w sądzie apelacyjnym prosi o uniewinnienie. Obrona, która złożyła apelację, wnioskuje uchylenie wyroku lub obniżenie kary i zmianę kwalifikacji czynu. Oskarżenie chce podtrzymania wyroku sądu pierwszej instancji. Decyzję sądu apelacyjnego we Wrocławiu poznamy jutro...

 • TVN24: Zabił dziewczynkę siekierą. Samuel N. skazany na dożywocie

  Samuel N., który w sierpniu ubiegłego roku zabił 10-letnią dziewczynkę siekierą, został skazany na dożywocie - informuje TVN24. Mężczyzna został także pozbawiony praw publicznych na okres 10 lat, a rodzicom dziewczynki musi zapłacić po 100 tys. złotych zadośćuczynienia.

 • Śmiertelnie ranił siekierą 10-letnią dziewczynkę. Samuel N. skazany na dożywocie

  Sąd w Jeleniej Górze skazał na dożywocie Samuela N. z Kamiennej Góry, który w sierpniu ubiegłego roku śmiertelnie ranił siekierą 10-latkę. Mężczyzna musi też wypłacić rodzicom dziewczynki 200 tysięcy(...) o niepoczytalności Samuela N. Apelację od wyroku zapowiedzieli już obrońcy Samuela N.

 • Sąd zaostrza wyrok dla Samuela Nowakowskiego, który zabił siekierą 10-letnią dziewczynkę

  Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał dożywocie dla Samuela Nowakowskiego z Kamiennej Góry, który latem ubiegłego roku zadał 10-latce śmiertelny cios siekierą. Sąd zaostrzył również wyrok w kwestii możliwości ubiegania o warunkowe zwolnienie.

 • Przerwany proces Samuela N., który zabił siekierą 10-latkę. Zemdlała matka oskarżonego

  Dziś początek procesu Samuela N., który w sierpniu w Kamiennej Górze śmiertelnie ranił 10-latkę. Na sali pojawiła się rodzina oskarżonego. Sąd na pewien czas przerwał posiedzenie po tym, jak w czasie rozmowy z sędzią zemdlała matka mężczyzny. Kobieta była oburzona obecnością mediów na procesie i krzyczała, że jej syn to "chory człowiek". Na miejsce wezwano karetkę pogotowia.

 • Kamienna Góra: Podejrzany Samuel N. przyznał się do zabójstwa

  ...27-letni Samuel N., który zaatakował wczoraj z nieznanych przyczyn 10-letnią dziewczynkę siekierą, przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara dożywocia. Prokuratura jeszcze dziś skieruje wniosek do sądu o trzymiesięczny areszt dla mężczyzny. Z sekcji zwłok wynika, że dziecko nie miało szans na przeżycie brutalnego ataku.

Zdjęcia na temat: samuel
 • Zwycięskie zdjęcie fotografa dziennika "New York Timesa", Samuela Arandy
Wideo na temat: samuel