• Informacje na temat:

  santa

Artykuły na temat: santa
 • 17-letni "zabójca w prochowcu". Zidentyfikowano napastnika z Santa Fe

  ...​Amerykańskie służby zidentyfikowały napastnika, który w liceum w teksańskim Santa Fe zabił co najmniej 10 osób, a wiele innych ranił. To 17-letni Dimitrios Pagourtzis, którego media nazywają "zabójcą w prochowcu".

 • Strzelanina w szkole w Santa Fe, 10 osób nie żyje. "Mamo, tym razem to się dzieje naprawdę"

  ...​Strzelanina w liceum w amerykańskim Santa Fe, nieopodal Houston. Szkoła została ewakuowana, sprawca został zatrzymany po akcji służb. Co najmniej dziesięć osób nie żyje, drugie tyle jest rannych. W stanie krytycznym jest jeden z policjantów, który brał udział w zatrzymaniu zabójcy - John Barnes.

 • "Santa Maria" Kolumba odnaleziona? Eksperci zaprzeczają

  Wrak statku znaleziony w maju u wybrzeży Haiti nie jest "Santa Marią" Krzysztofa Kolumba - poinformowała w poniedziałek UNESCO. Powołuje się przy tym na wnioski ekspertów zaproszonych przez rząd Haiti.

 • Synowie Arkadego Fiedlera chcą w podpoznańskim Puszczykowie postawić replikę "Santa Marii", statku na którym Krzysztof Kolumb dotarł do Ameryki w 1492 roku.

 • Szaleniec z Santa Barbara opublikował wideo, w którym zapowiada zemstę

  Sprawca sześciu zabójstw w piątkową noc w kalifornijskim mieście Santa Barbara (USA) zamieścił w serwisie YouTube wideo, w którym mówi, że jest prawiczkiem, obwinia o to kobiety i zapowiada zemstę.

 • Dwa filmy amerykańskich reżyserów, wyróżniony w Berlinie "Promised Land" Gusa Van Santa z Mattem Damonem w roli głównej i zrealizowany przez Roberta Zemeckisa "Lot", za występ w którym Denzel Washington otrzymał nominację do Oscara, trafią w piątek do kin w Polsce.

 • Wczoraj w Bazylice Św. Mikołaja w Bochni odbył się koncert włoskiego chóru "Santa Maria Assunta". Dziś artyści z Italii wystąpili również w w kościele pod wezwaniem Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela w Chełmie. Ich pobyt na bocheńszczyźnie zorganizowało Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni.

 • „Tańczące Tulipany” wygrały prestiżowy konkurs w Santa Fe

  Wrocławska fotografka Joanna Stoga zdobyła nagrodę na konkursie organizowanym przez Georgia O’Keeffe Museum w amerykańskim Santa Fe. Jej zdjęcie „Tańczące Tulipany” wykonane techniką rentgenowską, zajęło pierwsze miejsce. Wśród wyróżnionych prac znalazła się też jej druga fotografia – „Tulipsy”.

 • W podwarszawskim Puszczykowie powstanie replika "Santa Marii", statku na którym Krzysztof Kolumb dotarł do Ameryki w 1492 roku.

 • Czternastokrotny mistrz olimpijski w pływaniu Amerykanin Michael Phelps przegrał o prawie 0,7 s z Park Tae-hwanem z Korei Południowej na dystansie 100 metrów stylem dowolnym w mityngu w Santa Clara.

Zdjęcia na temat: santa
Wideo na temat: santa
 • Wiosenna Santa Monica

  Santa Monica słynie jako ośrodek turystyczny w południowej Kalifornii ze względu na śródziemnomorski klimat oraz położenie. Znana jest również z wielu drogich dzielnic zamieszkiwanych przez artystów oraz ludzi związanych z showbiznesem.

 • Przejmująca instalacja nad brzegiem Pacyfiku w Santa Monica

  Jedna z organizacji antywojennych umieściła setki krzyży na plaży w Santa Monica w Kalifornii, które mają symbolizować amerykańskich żołnierzy ginących na wojnach w Iraku i Afganistanie. A liczby są przerażające - w tych dwóch wojnach poległo już prawie 6 tys. żołnierzy armii USA, a blisko 72 tys. zostało rannych.

 • Uczeń wszedł do szkoły ze strzelbą i zabił co najmniej 8 osób. Tragedia w Teksasie

  W strzelaninie, do której doszło w szkole średniej w Santa Fe w Teksasie, zginęło od 8 do 10 osób – poinformowała lokalna policja. Większość ofiar to uczniowie. Sprawca ataku został zatrzymany. Był uczniem tej szkoły.

Dyskusje na temat: santa