• Informacje na temat:

  santa cruz

Artykuły na temat: santa cruz
 • Zwycięzca konkursu Eurowizji Salvador Sobral miał przeszczep serca

  Salvador Sobral miał przeszczep serca w lizbońskim szpitalu Santa Cruz. Lekarz Miguel Abecasis wyznał portugalskiemu dziennikowi „Publico”, że rekonwalescencja potrwa bardzo długo, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to piosenkarz będzie mógł wieść "normalne życie". Sobral w tym roku wygrał konkurs Eurowizji.

 • Poruszające słowa Franciszka: Muszę odbyć pokutę

  ...​Papież Franciszek odwiedził w piątek w boliwijskim Santa Cruz de la Sierra najcięższe więzienie w Ameryce Południowej. W zakładzie karnym Palmasola powiedział: "Przed wami stoi człowiek, któremu przebaczono; uratowany przed wieloma grzechami".

 • Jest wyrok po uderzeniu kibica muszlą klozetową

  Dwoma meczami bez udziału kibiców został ukarany brazylijski drugoligowiec FC Santa Cruz. Chodzi o zamieszki, podczas których zginął kibic uderzony muszlą klozetową. Do czasu złapania sprawcy, kibice piłkarzy z Recife nie będą mogli organizować wyjazdów.

 • Podczas zamieszek w brazylijskim Recife po meczu FC Santa Cruz i FC Parana, zginął jeden z kibiców. Paulo Ricardo Gomes da Silva zmarł uderzony w głowę... muszlą klozetową. Policja prowadzi śledztwo.

 • ...18 osób zginęło po gruzami domu, który zawalił się w boliwijskim mieście Santa Cruz - poinformowały w sobotę władze tego kraju.

 • Pożary lasów w Kalifornii

  Pożary lasów szalejące w okręgu Santa Cruz w Kalifornii, ok. 100 km na południe od San Francisco, zmusiły ponad dwa tysiące mieszkańców do ewakuacji - poinformowała miejscowa straż pożarna.

 • Trzęsienie ziemi o sile 6,4 st. w skali Richtera wystąpiło dzisiaj rano w rejonie wysp Santa Cruz, na południowym Pacyfiku - poinformowała Amerykańska Służba Geofizyczna (USGS).

 • Hiszpańska policja zatrzymała koło Santa Cruz de la Palma na Wyspach Kanaryjskich czworo Polaków pod zarzutem licznych kradzieży w sklepach luksusowych towarów - perfum, drogich kosmetyków i markowej odzieży - poinformowały w komunikacie źródła policyjne.

 • W wypadku drogowym w Boliwii obrażenia odniosło czworo polskich turystów. Dwie kobiety są poważnie ranne. W najbliższych godzinach zostaną one przetransportowane awionetką do kliniki w Santa Cruz - poinformował PAP konsul ambasady RP w Limie Dariusz Latoszek.

 • Joanna Jałocha, Łukasz Bratek i profesor Marek Kutschera z Polskiej Akademii Nauk w Krakowie wyliczyli, że galaktyce NGC 4736 nie towarzyszy ciemna materia. Jeśli te obliczenia są prawidłowe, oznacza to, że galaktyka nie ma w ogóle lub ma bardzo mało ciemnej materii. To zadziwiające - mówi astrofizyk Jurg Diemand z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Santa Cruz.

Zdjęcia na temat: santa cruz
Dyskusje na temat: santa cruz