• Informacje na temat:

  santana

Artykuły na temat: santana
 • Santana zagra premierowe utwory na TLFO!

  Już tylko godziny dzielą nas od najbardziej wyczekiwanego koncertu tegorocznej edycji Tauron Life Festival Oświęcim, którego gwiazdą będzie Santana. Legendarny zespół, kierowany przez jednego z największych gitarzystów wszech czasów, przybył do Polski dwa dni przed koncertem, a wczoraj odbył próbę w jednej z hal wytwórni filmowej Alvernia Studios pod Krakowem.

 • Santana: Moją jedyną flagą i paszportem jest serce

  Koncert na Tauron Life Festival Oświęcim, wyjątkowym festiwalu z pokojowym przesłaniem, pokazuje, że „jesteśmy płomieniem, światłem, które rozświetla ciemność” – mówi w specjalnym wywiadzie dla RMF FM Carlos Santana. W rozmowie z Darkiem Maciborkiem podkreśla, „że nie niesie żadnej flagi państwowej, moją jedyną flagą i paszportem jest serce. Zespół Santana jest zaprzeczeniem mrocznej ignorancji.”

 • Santana gwiazdą Tauron Life Festival Oświęcim 2018!

  Fani dobrego rocka i muzyki, którą rządzą emocje, już teraz powinni zarezerwować sobie termin 15 czerwca. Właśnie wtedy sceną Tauron Life Festival Oświęcim zawładnie szaman gitary, Carlos Santana. Dziewiąta edycja festiwalu o wyjątkowym pokojowym przesłaniu ruszy 14 czerwca i potrwa do 16 czerwca.

 • Santana wystąpi w czerwcu w stolicy

  Carlos Santana - najwybitniejszy przedstawiciel latynoskiego rocka - wystąpi w Warszawie w ramach trasy koncertowej "Santana Guitar Heaven 2011". Muzyk zagra 22 czerwca na Stadionie Legii.

 • Carlos Santana skończył 60 lat

  Rozmarzony jak 20-latek, niecierpliwy jak 30-latek, dynamiczny jak 50-latek - Carlos Santana, światowej sławy gitarzysta, sam się tak scharakteryzował wydając album "All That I Am".

 • Carlos Santana zawarł umowę z internetową firmą Star Media, dzięki której już niebawem będzie można zobaczyć w sieci bezpośrednie relacje z jego koncertów.

 • Mamy dobrą wiadomość dla fanów Carlosa Santany. Muzyk zapowiedział, że w najbliższy poniedziałek, 16 lipca, wejdzie do studia, aby rozpocząć pracę nad następcą obsypanego laurami krążka "Supernatural", który ukazał się w 1999 roku.

 • Carlos Santana zagra w Polsce!

  Jeden z najwybitniejszych wirtuozów latynoskiego rocka, Carlos Santana, zagra 22 czerwca 2011 roku na Stadionie Legii w Warszawie. Koncert odbędzie się w ramach trasy SANTANA GUITAR HEAVEN 2011 promującej najnowszy album "Guitar Heaven…The Greatest Guitar Classics Of All Times".

 • Santana latem zagra w Polsce!

  Carols Santana wystąpi w Warszawie 27 czerwca - dowiedział się RMF FM. Słynny gitarzysta przyjedzie do Polski w ramach swojego europejskiego tournee, promującego album "Ultimate Santana".

 • ​Emocjonalna bomba, czyli koncertowy piątek na TLFO 2018

  Pokojowe przesłanie festiwalu wybrzmiało wczoraj z wielką mocą. Przyczynił się do tego głównie fenomenalny Santana, ale pozytywny przekaz płynął ze sceny także podczas występów Alvaro Solera, Blue Cafe, VeraJonas Experiment i Wiewiórki na Drzewie.

Zdjęcia na temat: santana
Dyskusje na temat: santana