• Informacje na temat:

  santander

Artykuły na temat: santander
 • Awaria bankomatów Santander Bank Polska usunięta

  Klienci Santander Bank Polska, do niedawna BZ WBK, od rana alarmowali nas na Gorącą Linię RMF FM, że mają spore problemy z dostępem do swoich pieniędzy. W komunikacie prasowym bank przyznał, że nie można m.in. korzystać z bankomatów. Przed południem awaria została usunięta.

 • Partia Razem: Niech Santander pokaże umowy z czasów prezesury Morawieckiego

  Partia Razem zwraca się do Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK) o ujawnienie rejestru umów z politykami oraz fundacjami kierowanymi przez polityków, zawartymi gdy bankiem tym kierował Mateusz Morawiecki.

 • Ponad 700 tys. zł kary dla banku Santander za zbyt wysokie prowizje. Jak dowiedział się reporter RMF FM, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył grzywnę za umowy o kredyt konsumencki do 80 tys. zł.

 • Jest zgoda na przejęcie banku BZ WBK przez hiszpański Santander. Wydała ją Komisja Nadzoru Finansowego - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Berenda. Hiszpanie przejmą polski bank od Irlandczyków prawdopodobnie 25 marca, kiedy kupią niemal wszystkie akcje banku.

 • Santander zapowiada spore oszczędności w przejętym właśnie banku BZ WBK - pisze "Puls Biznesu". Jak podał w piątek hiszpański bank, za 70,5 proc. akcji BZ WBK zapłaci ok. 3 mld euro. O przejęcie polskiego banku starało się także PKO BP i francuski BNP Paribas.

 • Piłkarz reprezentacji Polski Euzebiusz Smolarek przeszedł z Borussii Dortmund do Racingu Santander. Z hiszpańskim klubem podpisał czteroletni kontrakt. Według mediów suma transferu wynosi 4,8 mln euro.

 • Santander przejmie bank Bradford & Bingley

  Około 200 oddziałów oraz depozyty zagrożonego upadkiem banku hipotecznego Bradford & Bingley najprawdopodobniej przejmie hiszpański bank Santander. Udzielone natomiast przez bank kredyty na łączną sumę 50 mld funtów zostaną znacjonalizowane. Stowarzyszenie Brytyjskich Banków jest niezadowolone z niektórych aspektów tej transakcji.

 • Hiszpania: Nastolatka zginęła podczas skoku na bungee

  ...17-letnia Holenderka zginęła podczas skoku na bungee z wiaduktu niedaleko miejscowości Santander w północnej Hiszpanii - donosi BBC.

 • Justyna Kowalczyk wygrała maraton Arefjallsoppet. "To zwycięstwo dużo dla mnie znaczy"

  Justyna Kowalczyk (Team Santander) wygrała maraton narciarski Arefjallsoppet w szwedzkim Are. Polka po świetnym finiszu o 15,9 s wyprzedziła Szwajcarkę Serainę Boner. Trasa liczyła 63 km.

 • Ski Classics: Justyna Kowalczyk wygrała maraton Reistadlopet

  Justyna Kowalczyk (Team Santander) wygrała maraton narciarski Reistadlopet w norweskim Setermoen. 50-kilometrową trasę Polka pokonała w czasie 2:53.23,9 i o 54,8 s wyprzedziła Japonkę Masako Ishidę.

Wideo na temat: santander
 • Euzebiusz Smolarek zakończył karierę. Teraz chce pracować z młodzieżą

  Euzebiusz Smolarek zakończył piłkarską karierę. 47-krotny reprezentant Polski od dłuższego czasu nie mógł znaleźć klubu i zdecydował się zawiesić buty na kołku. 33-latek występował w takich zagranicznych klubach jak Feyenoord Rotterdam, Borussia Dortmund czy Racing Santander. W 2010 roku trafił do Polonii Warszawa, a ostatni oficjalny mecz rozegrał w barwach Jagiellonii Białystok, której

Dyskusje na temat: santander