• Informacje na temat:

  santander

Artykuły na temat: santander
 • Awaria bankomatów Santander Bank Polska usunięta

  Klienci Santander Bank Polska, do niedawna BZ WBK, od rana alarmowali nas na Gorącą Linię RMF FM, że mają spore problemy z dostępem do swoich pieniędzy. W komunikacie prasowym bank przyznał, że nie można m.in. korzystać z bankomatów. Przed południem awaria została usunięta.

 • Kłopoty klientów dwóch banków. Utrudnienia w płatnościach kartami Credit Agricole i Santander

  Przykre niespodzianki mogą spotykać przy sklepowych kasach klientów dwóch banków, jeśli za zakupy zechcą zapłacić kartami. Credit Agricole i Santander poinformowały przed południem o "utrudnieniach w płatnościach naszymi kartami".

 • Nowe logo - stare zasady: Santander Consumer Bank wciąż mistrzem wśród pożyczkodawców

  Na rynku można znaleźć wiele firm zajmujących się udzielaniem pożyczek. Niektóre cieszą się większym zaufaniem niż inne. Wiarygodność buduje się latami. Tak postąpił Santander Consumer Bank, który niedawno odświeżył swoją identyfikację wizualną, ale nie warunki współpracy z najważniejszymi dla niego ludźmi - klientami i pracownikami.

 • Partia Razem: Niech Santander pokaże umowy z czasów prezesury Morawieckiego

  Partia Razem zwraca się do Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK) o ujawnienie rejestru umów z politykami oraz fundacjami kierowanymi przez polityków, zawartymi gdy bankiem tym kierował Mateusz Morawiecki.

 • Ponad 700 tys. zł kary dla banku Santander za zbyt wysokie prowizje. Jak dowiedział się reporter RMF FM, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył grzywnę za umowy o kredyt konsumencki do 80 tys. zł.

 • Jest zgoda na przejęcie banku BZ WBK przez hiszpański Santander. Wydała ją Komisja Nadzoru Finansowego - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Berenda. Hiszpanie przejmą polski bank od Irlandczyków prawdopodobnie 25 marca, kiedy kupią niemal wszystkie akcje banku.

 • Santander zapowiada spore oszczędności w przejętym właśnie banku BZ WBK - pisze "Puls Biznesu". Jak podał w piątek hiszpański bank, za 70,5 proc. akcji BZ WBK zapłaci ok. 3 mld euro. O przejęcie polskiego banku starało się także PKO BP i francuski BNP Paribas.

 • Piłkarz reprezentacji Polski Euzebiusz Smolarek przeszedł z Borussii Dortmund do Racingu Santander. Z hiszpańskim klubem podpisał czteroletni kontrakt. Według mediów suma transferu wynosi 4,8 mln euro.

 • Santander przejmie bank Bradford & Bingley

  Około 200 oddziałów oraz depozyty zagrożonego upadkiem banku hipotecznego Bradford & Bingley najprawdopodobniej przejmie hiszpański bank Santander. Udzielone natomiast przez bank kredyty na łączną sumę 50 mld funtów zostaną znacjonalizowane. Stowarzyszenie Brytyjskich Banków jest niezadowolone z niektórych aspektów tej transakcji.

 • Hiszpania: Nastolatka zginęła podczas skoku na bungee

  ...17-letnia Holenderka zginęła podczas skoku na bungee z wiaduktu niedaleko miejscowości Santander w północnej Hiszpanii - donosi BBC.

Wideo na temat: santander
 • Euzebiusz Smolarek zakończył karierę. Teraz chce pracować z młodzieżą

  Euzebiusz Smolarek zakończył piłkarską karierę. 47-krotny reprezentant Polski od dłuższego czasu nie mógł znaleźć klubu i zdecydował się zawiesić buty na kołku. 33-latek występował w takich zagranicznych klubach jak Feyenoord Rotterdam, Borussia Dortmund czy Racing Santander. W 2010 roku trafił do Polonii Warszawa, a ostatni oficjalny mecz rozegrał w barwach Jagiellonii Białystok, której

Dyskusje na temat: santander