• Informacje na temat:

  saper

Artykuły na temat: saper
 • Gdańsk: Znaleziono niewybuch. Akcja saperów

  Podczas prac remontowych w Gdańsku znaleziono niewybuch. Policja zabezpieczyła teren, na miejsce przybyli saperzy. Przez kilka godzin zamknięty dla ruchu był odcinek ulicy od al. Grunwaldzkiej do ul. Słupskiej.

 • Dziennikarz nie jest saperem. Nie powinno być tak, że jedna (nawet bardzo spektakularna) wpadka przekreśla jego wieloletni dorobek. Tym bardziej, jeśli cała sprawa jest niejasna i ma tak niepewny finał.

 • Rosja wysłała saperów do rozminowania Palmiry

  Rosja wysłała do Palmiry w Syrii jednostkę saperów, która ma pomóc w rozminowywaniu zabytków starożytnego miasta wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kultury - poinformowało rosyjskie ministerstwo obrony. Syryjskie siły rządowe wspierane przez rosyjskie samoloty wyparły w weekend z Palmiry bojowników Państwa Islamskiego.

 • Saper na weselu, czyli o ślubach w Krakowie

  ...- Kiedyś klient powiedział mi: "Pani praca to jak zawód sapera. Jest tylko jedna szansa". Właściwie miał rację - śmieje się Katarzyna Ibek-Starzyk, konsultantka ślubna z firmy Ibeke, zajmującej się(...) zawodu sapera, profesje te dzieli jedna zasadnicza kwestia - w branży ślubnej działają niemal same kobiety. - My jesteśmy z koleżanką bardzo emocjonalnie związane z klientami, nie traktujemy tego po...

 • Jak długo trzeba czekać na sapera? To zależy gdzie. W Szczecinie - jak się okazuje - nawet do kilkudziesięciu godzin od zgłoszenia.

 • 150 rosyjskich saperów w Palmirze. Pomagają rozminowywać antyczne miasto

  Ponad 150 rosyjskich saperów przybyło do Syrii, by rozminowywać starożytną Palmirę, zniszczoną przez dżihadystów przez Państwo Islamskie. Obecnie miasto kontrolowane jest przez syryjską armię.

 • Przebrał się za zamachowca. Interwencja saperów

  Żołnierz amerykańskich sił specjalnych przebrany za zamachowca samobójcę doprowadził do interwencji saperów. Prawdopodobnie świętował Halloween - poinformowały w niedzielę francuskie media.

 • W Afganistanie zginął polski saper

  W wyniku ataku na polski patrol w Afganistanie zginął 28-letni saper, st. szer. Szymon Sitarczuk - poinformowało Biuro Prasowe PKW Afganistan.

 • L. Kaczyński odznaczy brytyjskiego sapera

  Brytyjski saper, który uratował życie Polakowi podczas ostrzału bazy w Antrim, ryzykując własne, zostanie odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego - czytamy w internetowym wydaniu "Dziennika".

 • Decyzja o przyznaniu medalu może być decyzją na wyrost. Kancelaria Prezydenta zasugerowała się informacją, którą większość polskich mediów podała za dziennikiem"Daily Telegraph". Według tej wersji zdarzeń brytyjski saper miał uratować życie Polakowi. Tymczasem pojawiła się druga wersja, że Marc Fitzpatrick ocalił nie Polaka a Irlandczyka - zauważa Goniec.com.

Zdjęcia na temat: saper
Wideo na temat: saper