• Informacje na temat:

  saper

Artykuły na temat: saper
 • Granat na krakowskim Ruczaju. Interwencja saperów

  Saperzy wywieźli w środę wieczorem granat znaleziony przez pracowników wycinających krzewy przy ul. Pszczelnej na krakowskim Ruczaju – poinformowała PAP Anna Zbroja-Zagórska z zespołu prasowego małopolskiej policji.

 • Gdańsk: Znaleziono niewybuch. Akcja saperów

  Podczas prac remontowych w Gdańsku znaleziono niewybuch. Policja zabezpieczyła teren, na miejsce przybyli saperzy. Przez kilka godzin zamknięty dla ruchu był odcinek ulicy od al. Grunwaldzkiej do ul. Słupskiej.

 • Koniec akcji saperów w Głogowie. Wywieziono 250-kilogramową bombę

  Zakończyła się akcja saperów w Głogowie na Dolnym Śląsku, którzy wydobywali znalezioną na dnie Odry ćwierćtonową bombę z czasów II wojny światowej.

 • Dziennikarz nie jest saperem. Nie powinno być tak, że jedna (nawet bardzo spektakularna) wpadka przekreśla jego wieloletni dorobek. Tym bardziej, jeśli cała sprawa jest niejasna i ma tak niepewny finał.

 • Rosja wysłała saperów do rozminowania Palmiry

  Rosja wysłała do Palmiry w Syrii jednostkę saperów, która ma pomóc w rozminowywaniu zabytków starożytnego miasta wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kultury - poinformowało rosyjskie ministerstwo obrony. Syryjskie siły rządowe wspierane przez rosyjskie samoloty wyparły w weekend z Palmiry bojowników Państwa Islamskiego.

 • Saper na weselu, czyli o ślubach w Krakowie

  ...- Kiedyś klient powiedział mi: "Pani praca to jak zawód sapera. Jest tylko jedna szansa". Właściwie miał rację - śmieje się Katarzyna Ibek-Starzyk, konsultantka ślubna z firmy Ibeke, zajmującej się(...) zawodu sapera, profesje te dzieli jedna zasadnicza kwestia - w branży ślubnej działają niemal same kobiety. - My jesteśmy z koleżanką bardzo emocjonalnie związane z klientami, nie traktujemy tego po...

 • Zagadkowy kawałek metalu wystający z ziemi. Na miejsce wezwano saperów

  ...​Znaleziony niewybuch powodem ewakuacji kilkunastu osób w miejscowości Frydek na Śląsku. Wiadomo, że jest to pocisk moździerzowy. Na miejsce wezwano już saperów.

 • Jak długo trzeba czekać na sapera? To zależy gdzie. W Szczecinie - jak się okazuje - nawet do kilkudziesięciu godzin od zgłoszenia.

 • 150 rosyjskich saperów w Palmirze. Pomagają rozminowywać antyczne miasto

  Ponad 150 rosyjskich saperów przybyło do Syrii, by rozminowywać starożytną Palmirę, zniszczoną przez dżihadystów przez Państwo Islamskie. Obecnie miasto kontrolowane jest przez syryjską armię.

 • Przebrał się za zamachowca. Interwencja saperów

  Żołnierz amerykańskich sił specjalnych przebrany za zamachowca samobójcę doprowadził do interwencji saperów. Prawdopodobnie świętował Halloween - poinformowały w niedzielę francuskie media.

Zdjęcia na temat: saper
Wideo na temat: saper