• Informacje na temat:

  sas

Artykuły na temat: sas
 • Belgijska prokuratura: Nie znaleziono bomb w samolotach SAS

  ...​Żadnych ładunków wybuchowych nie znaleziono w samolotach skandynawskich linii SAS lecących w środę wieczorem do Brukseli - przekazała w czwartek prokuratura federalna. Belgijskie media informowały o ogłoszeniu alarmów bombowych na pokładach dwóch maszyn.

 • Piloci SAS strajkują. 20 tys. pasażerów uziemionych

  Ok. 20 tys. pasażerów zostało uziemionych w sobotę, drugiego dnia strajku szwedzkich pilotów skandynawskich linii lotniczych SAS, który spowodował anulowanie 159 lotów. Odwołano także 220 lotów zaplanowanych na niedzielę - poinformowały linie.

 • Belgijska prokuratura: nie znaleziono bomb w samolotach SAS

  Żadnych ładunków wybuchowych nie znaleziono w samolotach skandynawskich linii SAS lecących w środę wieczorem do Brukseli - przekazała prokuratura federalna. Belgijskie media informowały o ogłoszeniu alarmów bombowych na pokładach dwóch maszyn. ​Chodzi o samoloty z Oslo i Sztokholmu, które wylądowały bezpiecznie i zgodnie z rozkładem po godz. 19. Obie maszyny zostały starannie przeszukane, bomb...

 • SAS ściga w Iraku brytyjskich dżihadystów. Na "liście śmierci" jest 200 nazwisk

  Elitarna brytyjska jednostka wojskowa SAS, która jest w Iraku, otrzymała listę kilkuset nazwisk zagranicznych członków ISIS oraz rozkaz, aby ich schwytać lub zabić. Jak podaje gazeta "Sunday Times", na liście jest około 200 Brytyjczyków.

 • Katastrofa była bardzo blisko. Samolot pasażerski skandynawskich linii lotniczych SAS musiał w ostatniej chwili zmienić kurs, żeby uniknąć kolizji z rosyjskim samolotem zwiadowczym. Informacje podała szwedzka telewizja publiczna.

 • Ambasador Rosji o incydencie z samolotem SAS: Szwedzi palą za dużo marihuany

  Ambasador Rosji w Danii ma swoje wyjaśnienie, dlaczego szwedzkie władze podniosły alarm w związku z incydentem sprzed tygodnia, kiedy to samolot linii SAS o mało nie zderzył się z rosyjskim samolotem wojskowym. „Palą za dużo marihuany” – oświadczył Michaił Vanin.

 • Skandynawskie linie lotnicze SAS uruchamiają od 23 października nowe połączenie z Gdańska do Sztokholmu. Samoloty tego przewoźnika pojawią się natomiast po raz pierwszy w Katowicach, skąd od 25 marca 2012 r. odbywać będą rejsy do Kopenhagi.

 • Komandosi SAS odbili w Afganistanie czworo zakładników

  Brytyjscy komandosi z elitarnej jednostki SAS, działający w ramach natowskich sił ISAF w Afganistanie, w nocnym ataku odbili czworo zakładników przetrzymywanych w pieczarze w prowincji Badachszan. Porywacze, sądząc po uzbrojeniu, byli powiązani z talibami.

 • Od czterech do 14 członków elitarnej jednostki SAS (Special Air Service) armii brytyjskiej szkoliło siły specjalne Libii w zakresie akcji antyterrorystycznych i inwigilacji, mimo iż władze w Trypolisie w przeszłości dostarczały broń IRA - ujawnił "Daily Telegraph".

 • Do awarii samolotu Q400 linii lotniczych SAS doszło w nocy z wtorku na środę na lotnisku w Wilnie. Po lądowaniu ewakuowano 52 pasażerów i czterech członków załogi. Nikt nie doznał obrażeń.

Zdjęcia na temat: sas