• Informacje na temat:

  sawicka

Artykuły na temat: sawicka
 • Po długiej i ciężkiej chorobie zmarła dziś rano w Łodzi mec. Maria Sawicka - adwokat, działaczka społeczna, twórczyni pierwszego w Polsce Telefonu Zaufania dla Kobiet z Ciążą Problemową i Spraw Rodzinnych. Miała 88 lat.

 • Sąd oddalił kasację ws. Sawickiej

  ...agenta CBA Tomasza Kaczmarka. "Funkcjonariusz miał prawo wykonywać te czynności" - podkreśliła prokurator. Dodała, że Sawicka "działała z własnej inicjatywy", a nie Kaczmarka. Obrona wnosiła o oddalenie...

 • ​Sawicki: Popieram pomysł odstrzału dzików

  Popieram plany rządu dot. odstrzału dzików, ponieważ jest ich w Polsce za dużo i przez wiele lat myśliwi nie radzili sobie z tym problemem - powiedział w piątek PAP b. minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki (PSL).

 • Beata Sawicka skazana

  Sawicka była wytypowana przez służby i od początku planowano przeciw niej działania. Sąd nie potwierdził też jej zarzutu o przekroczeniu "bariery cielesności" przez agenta CBA wobec niej, gdy(...) dnia na zabawie. Na temat początku całej operacji sąd powiedział niewiele. Ujawniono, że Sawicka zapisała się na organizowany przez prywatną firmę kurs poprzedzający egzamin na członków rad nadzorczych...

 • Marek Sawicki nie wyklucza lokalnych koalicji PSL-PiS

  Na niższych szczeblach samorządu możliwe są koalicje Polskiego Stronnictwa Ludowego z Prawem i Sprawiedliwością - przyznaje Marek Sawicki z PSL.

 • Na warszawskich Powązkach pożegnano Mirosława Sawickiego

  Mirosław Sawicki, nauczyciel fizyki, działacz KOR, były dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i minister edukacji w rządzie Marka Belki spoczął w piątek na warszawskich Powązkach Wojskowych. W ostatniej drodze towarzyszyła mu rodzina i przyjaciele. Sawicki zmarł 31 stycznia, miał 69 lat.

 • Uniewinnienie Sawickiej: "Nie mogło być innej decyzji"

  ...wiarygodne na ten temat informacje. Ówczesne CBA nie pokazało żadnych dowodów ani żadnych materiałów, które by o tym świadczyły, że pani Sawicka już wcześniej popełniła przestępstwo, bądź było głębokie...

 • Sawicki: Nie wykluczam koalicji z PiS w samorządach

  Są przypadki gmin i powiatów, gdzie PSL ma koalicję z Prawem i Sprawiedliwością; dla dobra wyborców i przy porozumieniu programowym, nie wykluczam koalicji z PiS w samorządach - powiedział w poniedziałek poseł PSL Marek Sawicki.

 • Adwokat i społecznik mec. Maria Sawicka, która od pół wieku pomaga łódzkim kobietom i rodzinom, otrzymała w piątek w Łodzi z rąk Rzecznika Praw Obywatelskich prof. Ireny Lipowicz odznakę honorową RPO "Za Zasługi dla Ochrony Praw Człowieka".

 • Pokłosie sprawy Sawickiej: Burmistrz Helu chce odszkodowania

  ...sądu okręgowego były prawidłowe, ale równocześnie sędzia Paweł Rysiński podkreślił, że Sawicka poniosłaby odpowiedzialność karną, gdyby nie nielegalność działań CBA. Wyjaśnił, że doszło do rażących...

Zdjęcia na temat: sawicka
 • Marek Sawicki
Wideo na temat: sawicka
 • "Nie mam komfortu, jeśli chodzi o sposób wprowadzania tej ustawy."

  "Z pewnością nie mam komfortu, jeśli chodzi o sposób wprowadzania tej ustawy i z pewnością można było to zrobić lepiej..." - komentuje zamieszanie z ustawą refundacyjną w Marek Sawicki

 • "W sprawach ustaw rządowych obowiązuje wzajemna lojalność."

  "Nie ma czegoś takiego, że jeśli przyjmujemy wspólne zobowiązania to są dobrzy i źli wujkowie w ramach klubu parlamentarnego. W sprawach ustaw rządowych obowiązuje wzajemna lojalność." - mówi Marek Sawicki o problemach z głosowaniem nad ustawą.

 • Sawicka o uniewinieniu: Jestem szczęśliwa

  Beata Sawicka i burmistrz Helu Mirosław Wądołowski zostali prawomocnie uniewinnieni z zarzutu korupcji. Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł, że CBA stosowało nielegalne techniki operacyjne. Była posłanka PO twierdziła, że padła ofiarą prowokacji agenta Tomka.

Dyskusje na temat: sawicka