• Informacje na temat:

  scheffer

Artykuły na temat: scheffer
 • Scheffer "bardzo, bardzo zadowolony"

  Sekretarz generalny NATO Jaap de Hoop Scheffer powiedział, że jest "bardzo, bardzo zadowolony", że 10 lat temu Polska, Węgry i Czechy dołączyły do "natowskiej rodziny".

 • Scheffer: Drzwi NATO pozostają otwarte

  Przystąpienie Polski do NATO dało wam miejsce przy stole sojuszników, ostateczne gwarancje bezpieczeństwa - powiedział sekretarz generalny NATO Jaap de Hoop Scheffer w Warszawie na konferencji "NATO wyzwania i zadania".

 • Scheffer ostrzega przed cyberatakami

  NATO potrzebuje nowej koncepcji strategicznej, uwzględniającej nowe zagrożenia związane z globalnym ociepleniem, dostawami energii czy cyberatakami - powiedział w Krakowie sekretarz generalny sojuszu Jaap de Hoop Scheffer.

 • Ponad 1000-osobowy kontyngent polski ma w Afganistanie ogromne znaczenie - mówi w rozmowie opublikowanej przez "Dziennik" sekretarz generalny NATO Jaap de Hoop Scheffer.

 • Scheffer o "nowym, rozszerzonym NATO"

  NATO potrzebna jest nowa koncepcja strategiczna - powiedział sekretarz generalny NATO Jaap de Hoop Scheffer przemawiając na konferencji zorganizowanej przez Instytut Studiów Strategicznych w Krakowie. Zaznaczył przy tym, że era, gdy Sojusz odpowiadał jedynie na zagrożenia militarne, dawno już minęła.

 • Ministrowie obrony NATO uczestniczący w nieformalnym spotkaniu w Krakowie dobrze przyjęli zgłoszony przez Wielką Brytanię pomysł sił solidarności, przeznaczonych do obrony terytorium państw członkowskich - powiedział sekretarz generalny Sojuszu Jaap de Hoop Scheffer.

 • ...ze Schefferem konferencji w Muzeum Narodowym. Dodał, że jest przekonany, że spotkanie w Krakowie i szczyt w kwietniu przyczynią się do dalszego wzmocnienia Sojuszu, "aby pozostał on gwarantem(...) sekretarzowi generalnemu, którego kadencja upływa latem tego roku. "Polska to solidny sojusznik" Z kolei Jaap de Hoop Scheffer powiedział, że Polska, która niedługo będzie obchodzić 10-lecie przystąpienia...

 • Scheffer: Kosowo pod okiem NATO i Serbii

  NATO chce intensywnie współpracować z Serbią w sprawie Kosowa w ramach programu Partnerstwo dla Pokoju - oświadczył sekretarz generalny Sojuszu Jaap de Hoop Scheffer. Sekretarz zaznaczył, że rozmowy na temat sytuacji na Bałkanach będą kluczowym tematem na zaplanowanym na kwiecień szczycie NATO w Bukareszcie.

 • Wizyta sekretarza generalnego NATO Jaapa de Hoop Scheffer'a w Moskwie była na tyle protokolarna, ceremonialna i tak dyplomatyczna, że nie przyniosła żadnych konkretów - piszą rosyjskie gazety. Tymczasem spornych kwestii nie brakuje – tarcza antyrakietowa i traktat o zbrojeniach konwencjonalnych w Europie – to główne z nich.

 • "Brexit osłabi NATO i źle wpłynie na bezpieczeństwo Europy"

  Eksperci ds. bezpieczeństwa i obronności, a nawet były sekretarz generalny NATO Jaap de Hoop Scheffer ostrzegają, że Brexit osłabi Sojusz i źle wpłynie na bezpieczeństwo Europy; rozluźni też w pewnej mierze więzi między USA a Londynem - pisze we wtorek AFP.

Zdjęcia na temat: scheffer
Dyskusje na temat: scheffer
 • Re: Afganistan: Zginął kolejny amerykański żołnierz

  Scheffer, oskarza Bundeswehrę o bierność jej jednostek w Afganistanie, domagając się zwiększenia elastyczności oraz rozszerzenia misji na południe Afganistanu.

 • Re: Ukraina: Saakaszwili zorganizował protest przeciw Poroszence

  Warto w tym miejscu przypomnieć takie oto zdarzenie : Jaap de Hoop Scheffer, do 2009 r. sekretarz generalny NATO, przy okazji "porwania" naszego sławetnego kurdupla-komedianta, przypomniał, jak to i jego Saakaszwili chciał wrobić w wojnę z Rosją. Otóż w czasie wizyty w Gruzji, podczas lotu helikopterem, towarzyszący mu Saakaszwili w pewnym momencie poinformował, że przelatują nad stanowiskami

 • Re: Media: Gruzja domaga się od Polski ekstradycji Saakaszwilego

  Z NETU: Jaap de Hoop Scheffer, do 2009 r. sekretarz generalny NATO, przy okazji "porwania" naszego sławetnego kurdupla-komedianta, przypomniał, jak to i jego Saakaszwili chciał wrobić w wojnę z Rosją. Otóż w czasie wizyty w Gruzji, podczas lotu helikopterem, towarzyszący mu Saakaszwili w pewnym momencie poinformował, że przelatują nad stanowiskami wojsk rosyjskich. I wtedy właśnie z dołu zaczął

 • Re: Deutsche Welle: Władimir Putin na dnie

  Przy okazji: Jaap de Hoop Scheffer, do 2009 r. sekretarz generalny NATO, przy okazji "porwania" naszego sławetnego kurdupla-komedianta, przypomniał, jak to i jego Saakaszwili chciał wrobić w wojnę z Rosją. Otóż podczas wizyty w Gruzji, podczas przelotu helikopterem, towarzyszący mu Saakaszwili w pewnym momencie poinformował, że przelatują nad stanowiskami wojsk rosyjskich. W tym momencie z dołu

 • Interesuje mnie co robi rząd

  w obliczu kryzysu, jakie działania zostały podjęte aby chronić polską rodzinę? Dlaczego nie ma o tym w serwisie Fakty? Zamiast tego puszcza sie takie bzdury jak " Scheffer o "nowym, rozszerzonym NATO" "

 • po 10 latachw NATO

  sekretarz tej organizacji (Scheffer) dostał od polskiego prezydenta, jedno z najwyższych odznaczeń państwowych. Co otrzyma za kolejne 10lat? A co po następnych 10latach? Czy Polska będzie jeszcze suwerenna, czy może będzie jednym z protektoratów amerykańskich?

 • Jaap de Hoop Scheffer - nastepna marionetka

  debilnego Busha. Za udzial Holandii w wojnach Bush zalatwil mu ten stolek:( A tym polskim marionetkom, jak na razie, nic. Ale na wszelki wypadek warto sprawdzic Tuska, Kaczynkich, Sikorskiego i innych, czy nie majka kont w Ameryce czy Izraelu.

 • Jaap de Hoop Scheffer to "twardziel".

  A niby skąd on wie że wojny nie przegramy?

 • Re: Jaap de Hoop Scheffer - nastepna marionetka

  Sprawdzić to ciebie czy nie masz coś z makówą.

 • Re: Jaap de Hoop Scheffer - nastepna marionetka

  Trzeba przyznać, że oddanych macie towarzyszy politruków. Szkoda tyko, że wasza praca na nic. Latami demaskowaliście się sami i teraz te wasze komentarze stały się nudne. Idę szukać sznura na Putina. Na razie.