• Informacje na temat:

  schetyna grzegorz

Artykuły na temat: schetyna grzegorz
 • Grzegorz Schetyna: Trzaskowski wygra

  ..."Wypowiedzi polityków PiS dotyczące współpracy między rządem a samorządem, m.in. ta o 'warczących samorządach', to korupcja polityczna" - uważa lider PO Grzegorz Schetyna. "PiS chce zastraszyć samorządy, chce je podzielić na lepsze i gorsze" - ocenił szef Platformy.

 • Grzegorz Schetyna: Jestem za integracją opozycji

  ..."Jestem za integracją opozycji, takie jest oczekiwanie wielu Polaków. Uważam, że taka integracja klubów parlamentarnych jest interesująca, ciekawa, daje nową jakość" - oświadczył w środę lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

 • Grzegorz Schetyna obiecuje trzynastą emeryturę

  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapowiedział w sobotę w Gdańsku, że PO przedstawi w środę w Warszawie "diagnozę stanu finansów publicznych", obejmującą m.in. pomysł trzynastej emerytury.

 • Grzegorz Schetyna skomentował najnowszy sondaż

  ..."Nie wierzę w te sondaże, nie mam do nich zaufania; nie zmienia to faktu, że najważniejszy sondaż jest zawsze w dniu wyborów" - tak szef PO Grzegorz Schetyna odniósł się do ostatniego badania CBOS, według którego Platforma może liczyć na 16 proc. poparcie.

 • "Wprost": Grzegorz Schetyna może stracić przywództwo w PO

  Jeśli Platforma Obywatelska przegra wybory samorządowe we Wrocławiu, Grzegorz Schetyna może stracić przywództwo w partii – twierdzi tygodnik.

 • Grzegorz Schetyna: Wypowiedzi Błaszczaka są absurdalne

  Szef PO Grzegorz Schetyna skomentował zapowiedź ministra Mariusza Błaszczaka o ewentualnej zmianie prawa o zgromadzeniach. "Jeżeli szef MSWiA mówi - będziecie płacić, nie przychodźcie - to oznacza, że straszy protestujących zatrzymaniami" - podsumował Schetyna.

 • "Grzegorz Schetyna naturalnym kandydatem na premiera"

  Grzegorz Schetyna zapowiedział złożenie wniosku o konstruktywne wotum nieufności przez PO, Nowoczesną i PSL. Kto zostanie kandydatem opozycji na premiera? Wiele wskazuje na to, że będzie nim sam Schetyna.

 • Grzegorz Schetyna: To byli ludzie, którzy nienawidzą

  ..."W twarzach ludzi z drugiej strony widziałem nienawiść" - powiedział w programie "Jeden na jeden" w TVN24 Grzegorz Schetyna. Przewodniczący PO wziął wczoraj udział w manifestacji KOD pod hasłem "Stop dewastacji Polski".

 • Grzegorz Schetyna: Polska przyjmuje standardy putinowskie

  Polska w życiu publicznym przyjmuje standardy putinowskie. Prokuratura zaczyna być orężem w politycznej walce - ocenił na porannej konferencji prasowej w Sejmie lider PO Grzegorz Schetyna.

 • Grzegorz Schetyna: Opozycja będzie skazana na współpracę

  Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna ocenił, że przed wyborami opozycja będzie musiała ze sobą współpracować. Goszczący w radiowej Trójce polityk nie wykluczył wystawienia wspólnych list.

Zdjęcia na temat: schetyna grzegorz
Wideo na temat: schetyna grzegorz