• Informacje na temat:

  schetyna grzegorz

Artykuły na temat: schetyna grzegorz
 • Po trzech latach powszechnego wyszydzania, ośmieszania i wykpiwania Grzegorza Schetyny, kierowana przez niego partia okazuje się jedyną liczącą się siłą opozycyjną. Pomawiany o brak charyzmy, pomysłów i przekonujących argumentów, okazał się liderem zapewniającym swojemu ugrupowaniu politycznemu status jedynego poza PiS gwarantującego uzyskanie mandatów w najbliższych i przyszłych wyborach.

 • Grzegorz Schetyna: Trzaskowski wygra

  ..."Wypowiedzi polityków PiS dotyczące współpracy między rządem a samorządem, m.in. ta o 'warczących samorządach', to korupcja polityczna" - uważa lider PO Grzegorz Schetyna. "PiS chce zastraszyć samorządy, chce je podzielić na lepsze i gorsze" - ocenił szef Platformy.

 • Grzegorz Schetyna: Pawła zabiła nienawiść

  ...- Pawła zabiła nienawiść. Nienawiść obłąkana, nienawiść dobrze zorganizowana. Nienawiść przeciwko człowiekowi, który razem z milionami Polaków tak mocno angażował się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - powiedział w Sejmie przewodniczący PO Grzegorz Schetyna, odnosząc się do zamordowania prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

 • ​"Gazeta Wrocławska": Grzegorz Schetyna skreślił Bogdana Zdrojewskiego

  Były prezydent Wrocławia, a obecnie europoseł Bogdan Zdrojewski nie będzie "jedynką" Koalicji Europejskiej na Dolnym Śląsku w tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Taką decyzję podjął Grzegorz Schetyna - donosi "Gazeta Wrocławska".

 • Grzegorz Schetyna obiecuje nauczycielom 1000 zł podwyżki

  ...- Popieramy akcję protestacyjną nauczycieli - zadeklarował w poniedziałek szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Według niego PiS wydaje z budżetu miliardy na propagandę partyjną. - My po wyborach znajdziemy w budżecie pieniądze na 1000 zł brutto podwyżki dla nauczycieli - podkreślił.

 • Grzegorz Schetyna: Nie mam kompleksu Tuska

  Jak słyszę, że Donald Tusk miał charyzmę, a ja nie mam, to przypominam sobie tych, którzy mówili, że opozycja nigdy się nie zjednoczy, a Platforma Obywatelska jest skończona - mówi lider PO Grzegorz Schetyna w wywiadzie dla poniedziałkowego "Newsweeka".

 • Grzegorz Schetyna dla "Newsweeka": Kaczyński straszy gejami

  ...- Jestem przekonany, że jeśli wygramy wybory, to uchwalimy związki partnerskie; klimat społeczny się zmienił, Polska dojrzała do związków partnerskich, społeczeństwo przyzwyczaja się do tego, że to jest coś normalnego - mówił lider PO Grzegorz Schetyna w wywiadzie dla "Newsweeka".

 • Grzegorz Schetyna: Jestem za integracją opozycji

  ..."Jestem za integracją opozycji, takie jest oczekiwanie wielu Polaków. Uważam, że taka integracja klubów parlamentarnych jest interesująca, ciekawa, daje nową jakość" - oświadczył w środę lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

 • Grzegorz Schetyna obiecuje trzynastą emeryturę

  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapowiedział w sobotę w Gdańsku, że PO przedstawi w środę w Warszawie "diagnozę stanu finansów publicznych", obejmującą m.in. pomysł trzynastej emerytury.

 • Grzegorz Schetyna skomentował najnowszy sondaż

  ..."Nie wierzę w te sondaże, nie mam do nich zaufania; nie zmienia to faktu, że najważniejszy sondaż jest zawsze w dniu wyborów" - tak szef PO Grzegorz Schetyna odniósł się do ostatniego badania CBOS, według którego Platforma może liczyć na 16 proc. poparcie.

Zdjęcia na temat: schetyna grzegorz
Wideo na temat: schetyna grzegorz
Dyskusje na temat: schetyna grzegorz