• Informacje na temat:

  schetyna grzegorz

Artykuły na temat: schetyna grzegorz
 • Grzegorz Schetyna obiecuje trzynastą emeryturę

  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapowiedział w sobotę w Gdańsku, że PO przedstawi w środę w Warszawie "diagnozę stanu finansów publicznych", obejmującą m.in. pomysł trzynastej emerytury.

 • Grzegorz Schetyna skomentował najnowszy sondaż

  ..."Nie wierzę w te sondaże, nie mam do nich zaufania; nie zmienia to faktu, że najważniejszy sondaż jest zawsze w dniu wyborów" - tak szef PO Grzegorz Schetyna odniósł się do ostatniego badania CBOS, według którego Platforma może liczyć na 16 proc. poparcie.

 • Grzegorz Schetyna: Wypowiedzi Błaszczaka są absurdalne

  Szef PO Grzegorz Schetyna skomentował zapowiedź ministra Mariusza Błaszczaka o ewentualnej zmianie prawa o zgromadzeniach. "Jeżeli szef MSWiA mówi - będziecie płacić, nie przychodźcie - to oznacza, że straszy protestujących zatrzymaniami" - podsumował Schetyna.

 • "Grzegorz Schetyna naturalnym kandydatem na premiera"

  Grzegorz Schetyna zapowiedział złożenie wniosku o konstruktywne wotum nieufności przez PO, Nowoczesną i PSL. Kto zostanie kandydatem opozycji na premiera? Wiele wskazuje na to, że będzie nim sam Schetyna.

 • Grzegorz Schetyna: To byli ludzie, którzy nienawidzą

  ..."W twarzach ludzi z drugiej strony widziałem nienawiść" - powiedział w programie "Jeden na jeden" w TVN24 Grzegorz Schetyna. Przewodniczący PO wziął wczoraj udział w manifestacji KOD pod hasłem "Stop dewastacji Polski".

 • Grzegorz Schetyna: Polska przyjmuje standardy putinowskie

  Polska w życiu publicznym przyjmuje standardy putinowskie. Prokuratura zaczyna być orężem w politycznej walce - ocenił na porannej konferencji prasowej w Sejmie lider PO Grzegorz Schetyna.

 • Grzegorz Schetyna: Opozycja będzie skazana na współpracę

  Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna ocenił, że przed wyborami opozycja będzie musiała ze sobą współpracować. Goszczący w radiowej Trójce polityk nie wykluczył wystawienia wspólnych list.

 • Grzegorz Schetyna po spotkaniu z prezydentem

  Oczekuję, że prezydent zorganizuje moje spotkanie z prezesem Kaczyńskim - oznajmił szef Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna, po 40-minutowej rozmowie z prezydentem Andrzejem Dudą. Politycy dyskutowali na temat trwającego od piątku kryzysu parlamentarnego.

 • "Rzeczpospolita": Grzegorz Schetyna wycina dawnych wrogów

  Grzegorz Schetyna dokonał czystek w partii. Lider Platformy Obywatelskiej zemścił się na politycznych wrogach i obsadził partyjne posady swoimi ludźmi – donosi dziennik.

 • Grzegorz Schetyna: CBA to dziś policja policyjna

  Szef PO Grzegorz Schetyna mówił w sobotę, że Platforma, która chce likwidacji CBA zamierza podzielić jego kompetencje na Centralne Biuro Śledcze i Komendę Główną Policji. Zdaniem Schetyny CBA to "dziś policja polityczna".

Zdjęcia na temat: schetyna grzegorz
Wideo na temat: schetyna grzegorz