• Informacje na temat:

  schmidt

Artykuły na temat: schmidt
 • Joanna Schmidt wiceszefową europejskich liberałów

  Posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt została w sobotę wybrana wiceprzewodniczącą europejskiej partii Porozumienie Liberałów i Demokratów na Rzecz Europy (ALDE).

 • Podczas gdy w środę Sejmie ważyły się dalsze losy ministra spraw spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka, uwagę fotoreporterów przykuła koleżanka Ryszarda Petru, posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt.

 • Schmidt przeprasza Lubnauer po wypowiedziach w "Super Expressie"

  Posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt przeprosiła szefową klubu partii Katarzynę Lubnauer za zarzucone jej na łamach "Super Expressu" kłamstwo. Chodziło o wypowiedź Lubnauer na temat głośnego styczniowego wyjazdu Schmidt i Ryszarda Petru do Portugalii.

 • "Super Express": Joanna Schmidt wiceszefową europejskiej partii ALDE?

  Były lider Nowoczesnej Ryszard Petru dwa tygodnie temu rekomendował posłankę Joannę Schmidt na wiceprzewodniczącą Partii Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (ALDE) - poinformował w wtorek "Super Express".

 • Joanna Schmidt: Jestem z Ryszardem Petru

  Od października ubiegłego roku jestem razem z Ryszardem Petru - przyznała w rozmowie z "Super Expressem" posłanka Nowoczesnej, Joanna Schmidt. O związku parlamentarzystów mówiło się już od kilku miesięcy.

 • Niemcy: Spór o usunięty portret Helmuta Schmidta

  Decyzja niemieckich władz wojskowych, by w ramach walki z reliktami III Rzeszy w Bundeswerze usunąć z uczelni wojskowej w Hamburgu portret byłego kanclerza RFN Helmuta Schmidta w mundurze Wehrmachtu, spotkała się w Niemczech z mieszanymi reakcjami.

 • Posłanka Joanna Schmidt wylicza siedem grzechów prezydenta Dudy

  Uległość, okłamywanie, kolesiostwo - między innymi takie "grzechy" prezydentury Andrzeja Dudy wylicza posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt, poproszona o skomentowanie roku od zaprzysiężenia kandydata PiS na prezydenta. "Pozytywy? Nie widzę... Poprawię się, jest jeden" - dodała Schmidt. Zobacz całą wypowiedź:

 • Schmidt: Strach włączyć komputer i dowiedzieć się, co Waszczykowski chlapnął

  Najważniejsze jest usunięcie Witolda Waszczykowskiego ze stanowiska ministra spraw zagranicznych – mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM wiceprzewodnicząca Nowoczesnej Joanna Schmidt. „Waszczykowski kompromituje nas na arenie międzynarodowej” – twierdzi Schmidt. Podkreśla, że „cel jest jeden - odsunięcie Waszczykowskiego od władzy”. Nowoczesna ma swojego kandydata na stanowisko szefa polskiej...

 • "Super Express": Petru polecił Schmidt na wiceszefową europejskiej partii ALDE

  Dwa tygodnie temu, były lider Nowoczesnej Ryszard Petru rekomendował posłankę Joannę Schmidt na wiceprzewodniczącą Partii Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (ALDE) - poinformował "Super Express".

 • Joanna Schmidt przerwała milczenie ws. wyjazdu z Petru

  Posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt była dzisiaj gościem w Radiu Merkury. Dziennikarz pytał ją między innymi o jej wyjazd z Ryszardem Petru do Portugalii, który wywołał duże poruszenie w kraju.

Zdjęcia na temat: schmidt
 • Joanna Schmidt