• Informacje na temat:

  schmitt

Artykuły na temat: schmitt
 • Być jak Schmitt

  N a początku wyjaśnię, że ów tytułowy Schmitt to Carl Schmitt, słynny niemiecki politolog, filozof  i teoretyk prawa. A kto ma być jak ten teoretyk państwa...

 • Eric-Emmanuel Schmitt ma swoją ławeczkę w Krakowie. "Jestem bardzo wzruszony"

  Pisarz i dramaturg Eric-Emmanuel Schmitt, autor "Oskara i pani Róży", od dziś ma w Krakowie swoją ławeczkę. Stanęła ona przed budynkiem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7.

 • Jego książki biją rekordy popularności. Eric-Emmanuel Schmitt wkrótce odwiedzi Kraków

  Sprzedał w Polsce ponad 1 500 000 egzemplarzy swoich książek. Jest autorem m.in. „Oskara i pani Róży”, „Małych zbrodni małżeńskich” i „Marzycielki z Ostendy”. Eric-Emmanuel Schmitt w przyszłym tygodniu odwiedzi Kraków. Będzie uczestniczył m.in. w Festiwalu Conrada i Targach Książki. Weźmie też udział w odsłonięciu ławeczki poświęconej jego twórczości.

 • Martin Schmitt: Wellinger na dużej skoczni też będzie miał medal, ale niekoniecznie złoty

  ...„To co w przeszłości potrafili zrobić Simon Ammann i Kamil Stoch to coś niezwykłego. Nie jest łatwo zwyciężyć w dwóch olimpijskich konkursach. Moim zdaniem Andreas Wellinger może stanąć na podium także na dużej skoczni, ale niekoniecznie znów zdobędzie złoto” – mówi były niemiecki skoczek narciarski, a dziś komentator telewizyjny Martin Schmitt i dodaje, że Wellinger w pierwszym konkursie też...

 • Arne Schmitt - to 37-letni artysta pochodzący z niemieckiego Hagen. Z wykształcenia muzyk. Wraz ze swoim fortepianem przemierza kraje Europy. Koncertuje na ulicach, w metrze czy centrach handlowych i wykonuje wyjątkowe covery znanych utworów. All Sounds Allowed - to grupa muzyczna powstała w 2004 roku we Wrocławiu. Do budowy swoich niecodziennych instrumentów artyści wykorzystują rury, metalowe...

 • Harrison Schmitt: Myślałem, że wrócimy na Księżyc szybciej

  ...„Jestem pewien, że człowiek wróci na Księżyc, zawsze byłem o tym przekonany, nie myślałem tylko, że potrwa to tak długo” – mówi RMF FM Harrison Schmitt, astronauta misji Apollo 17, ostatni jak dotąd człowiek, który postawił stopę na Księżycu. Schmitt jest gościem specjalnym zawodów European Rover Challenge 2015. Jego zdaniem, podobne zawody łazików to znakomita okazja nie tylko, by młodzi ludzie...

 • Harrison Jack Schmitt odwiedzi Polskę. To ostatni człowiek na Księżycu

  Amerykanie twierdzą, że szansa na spotkanie człowieka, który był na Księżycu jest jak jeden do 55 milionów. Harrison Jack Schmitt był członkiem załogi Apollo 17 i jednocześnie dwunastym i ostatnim człowiekiem na Księżycu. Były astronauta NASA będzie gościem specjalnym zawodów European Rover Challenge, które odbędą się 5 i 6 września w Podzamczu k. Chęcin w województwie świętokrzyskim.

 • Martin Schmitt zakończył karierę

  Słynny niemiecki skoczek narciarski Martin Schmitt poinformował, że kończy karierę sportową. "To była trudna decyzja. Na skoczniach przeżyłem wspaniałe momenty" - przyznał Schmitt w Willingen, gdzie w weekend odbędą się ostatnie przed igrzyskami w Soczi konkursy Pucharu Świata. Niemiec nie weźmie już w nich udziału. Dwa dni temu najgroźniejszy niegdyś rywal Adama Małysza obchodził 36. urodziny.

 • Adam Małysz zajął drugie miejsce w dzisiejszym konkursie na mamuciej skoczni w niemieckim Oberstdorfie. Wygrał Marin Schmitt.

 • Martin Schmitt wycofany z kadry Niemiec na Turniej Czterech Skoczni

  Trener niemieckich skoczków Werner Schuster wycofał Martina Schmitta ze składu na dwa kolejne konkursy 62. Turnieju Czterech Skoczni w austriackim Innsbrucku i Bischofshofen. „Martin zrozumiał moją decyzję, nie protestował” – stwierdził szkoleniowiec.

Zdjęcia na temat: schmitt
Wideo na temat: schmitt
 • "Jestem przekonany, że moglibyśmy znaleźć się na Czerwonej Planecie w ciągu 20 lat"

  „Jestem pewien, że człowiek wróci na Księżyc, zawsze byłem o tym przekonany, nie myślałem tylko, że potrwa to tak długo” – mówi RMF FM Harrison Schmitt, astronauta misji Apollo 17, ostatni jak dotąd człowiek, który postawił stopę na Księżycu. Schmitt jest gościem specjalnym zawodów European Rover Challenge 2015.

 • "Jestem pewny, że człowiek wróci na Księżyc"

  „Jestem pewien, że człowiek wróci na Księżyc, zawsze byłem o tym przekonany, nie myślałem tylko, że potrwa to tak długo” – mówi RMF FM Harrison Schmitt, astronauta misji Apollo 17, ostatni jak dotąd człowiek, który postawił stopę na Księżycu. Schmitt jest gościem specjalnym zawodów European Rover Challenge 2015.

Dyskusje na temat: schmitt