• Informacje na temat:

  schneider

Artykuły na temat: schneider
 • Legendarny muzyk jazzowy i bluesowy, saksofonista, pianista i wokalista Archie Shepp oraz kompozytorka, aranżer jazzowy i dyrygent Maria Schneider będą głównymi gwiazdami Lotos Jazz Festival - Bielskiej Zadymki Jazzowej, która w lutym odbędzie się w Bielsku-Białej.

 • Schneider: Inspektorzy OBWE nie mieli przy sobie broni

  Zapewniał też, że wbrew twierdzeniom separatystów - członkowie misji nie mieli przy sobie broni. - Zgodnie z zasadami misji OBWE inspektorzy wojskowi nie mieli przy sobie, broni, amunicji ani sprzętu wywiadowczego - podkreślił podczas konferencji prasowej w radzie miejskiej Słowiańska. Niemiecki pułkownik Axel Schneider przypomniał, iż członkowie misji legitymują się statusem...

 • Nie żyje Maria Schneider, gwiazda "Ostatniego tanga w Paryżu"

  W wieku 58 lat w Paryżu zmarła Maria Schneider, najbardziej znana z roli w filmie "Ostatnie Tango w Paryżu" z 1972 roku. Francuska aktorka zmarła po długiej chorobie. Przez wiele lat walczyła z rakiem.

 • Kołobrzeg: W zatopionym promie znaleziono polską armatę z czasów II wojny światowej

  Muzeum Oręża Polskiego wydobyło w poniedziałek z niemieckiego promu najprawdopodobniej polską armatę o kalibrze 75 mm Schneider wz.97. Prom, w którym znaleziono oręż, zatonął podczas walk o Kołobrzeg w 1945 roku. Armaty Schneider wz.97 były używane przez Wojsko Polskie we wrześniu 1939 roku.

 • Polityk niemieckiej partii aresztowany za podpalenie polskiego samochodu

  Maik Schneider - lokalny polityk skrajnie prawicowej Narodowo-Demokratycznej Partii Niemiec (NPD) z Brandenburgii - został aresztowany pod zarzutem podpalenia samochodu należącego do polskiego obywatela. Zdaniem policji Schneider oraz dwie inne osoby uczestniczące w ataku działały z pobudek ksenofobicznych.

 • Maik Schneider - lokalny polityk skrajnie prawicowej Narodowo-Demokratycznej Partii Niemiec (NPD) z Brandenburgii - został we wtorek aresztowany pod zarzutem podpalenia samochodu należącego do obywatela polskiego.

 • Prezydent Szwajcarii: Brexit skomplikuje rozmowy z UE ws. imigracji

  Negocjacje Szwajcarii z Brukselą w sprawie ograniczenia imigracji z UE skomplikują się w następstwie brytyjskiego referendum, gdyż kwestia Brexitu absorbuje obecnie uwagę unijnych władz - ostrzegł w piątek szwajcarski prezydent Johann Schneider-Ammann.

 • Niemcy: Podpalił ośrodek dla uchodźców. Polityk z wyrokiem więzienia

  Lokalny polityk skrajnie prawicowej NPD Maik Schneider został skazany w czwartek na 8 lat pozbawienia wolności za podpalenie ośrodka dla uchodźców. Sąd w Poczdamie wymierzył mu ponadto półtora roku więzienia za inne przestępstwa. 29-latek podpalił samochód należący do Polaka.

 • Żona o Robinie Williamsie: Dzielnie walczył z depresją, lękami i Parkinsonem

  Robin Williams cierpiał na chorobę Parkinsona, ale nie był jeszcze gotowy, by mówić o tym publicznie - napisała w specjalnym oświadczeniu żona gwiazdora, Susan Schneider. Aktor zmarł w wieku 63 lat w swoim domu w Kalifornii.

 • Uwolniony niemiecki oficer dla "Bilda": Cieszymy się z wolności

  Pułkownik Axel Schneider powiedział w sobotę niemieckiej gazecie "Bild", że uwolnieni obserwatorzy OBWE cieszą się z wyjścia na wolność i że - jak na okoliczności, w jakich się znajdują - mają się dobrze. "Bild" poinformował o tym na swej stronie internetowej.

Zdjęcia na temat: schneider
Wideo na temat: schneider
 • Jest oświadczenie w sprawie śmierci aktora

  Wdowa po Robinie Williamsie - Susan Schneider - wydała oświadczenie, w którym podała, że artysta w chwili śmierci był trzeźwy, ale zmagał się z depresją, lękami oraz początkową fazą choroby Parkinsona. Aktor zmarł w ubiegły poniedziałek. Zdobywca Oscara i 4 Złotych Globów miał 63 lata. Williams został znaleziony martwy w swoim domu w północnej Kalifornii. W ostatnich miesiącach człowiek kina

Dyskusje na temat: schneider