• Informacje na temat:

  schultz

Artykuły na temat: schultz
 • Schultz: Zmieńmy Polskę, zmieńmy Europę

  Zmieńmy Polskę, zmieńmy Europę; idźcie do eurowyborów - mówił podczas pierwszomajowej manifestacji OPZZ i SLD w Warszawie przewodniczący PE i kandydat socjalistów na szefa KE Martin Schulz. Zaapelował, by Polacy głosowali na kandydatów SLD.

 • Schultz: Musimy dbać, by pamięć o Zagładzie nigdy nie zgasła

  Zgromadziliśmy się w Auschwitz, aby odnowić przyrzeczenie: nigdy więcej! Musimy dbać, by pamięć nigdy nie zgasła - powiedział szef Parlamentu Europejskiego Martin Schultz do młodych Europejczyków, uczestników programu "Pociąg 1000", którzy w piątek odwiedzili b. obóz Auschwitz.

 • Martin Schultz w Iranie: Otworzy się "znaczący rozdział" w relacjach UE-Iran

  Po wdrożeniu przyjętej w lipcu br. umowy nuklearnej między Teheranem a światowymi mocarstwami otworzy się "znaczący rozdział" w relacjach między Unią Europejską a Iranem - oświadczył w sobotę w Teheranie przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz.

 • Siłowe rozwiązanie szefa europarlamentu ws. uchodźców

  Szef europarlamentu, niemiecki eurodeputowany Martin Schultz przyśpiesza decyzje w sprawie rozdziału uchodźców na poszczególne kraje - mimo że nie ma jeszcze zgody wszystkich krajów UE – ustaliła korespondentka RMF FM. Schultz realizuje w ten sposób plan Berlina i socjalistów.

 • Były szef Starbucksa chce być prezydentem Stanów Zjednoczonych

  ...​Były prezes słynnej sieci kawiarni Starbucks, miliarder Howard Schultz rozważa start w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2020 roku. Ma minimalne szanse, ale może napsuć krwi demokratom, tym samym ułatwiając reelekcję Donalda Trumpa.

 • Wielecki o wyborach w Niemczech: Pragmatyk pokonał doktrynera

  ..."Angela Merkel jest pragmatykiem, a jej konkurent Martin Schultz doktrynerem i dlatego przegrał wybory" - tak wyniki wyborów w Niemczech skomentował kierownik Katedry Myśli Społecznej Instytutu Socjologii UKSW prof. Krzysztof Wielecki.

 • "UE nie może traktować Wielkiej Brytanii jak dezertera"

  Dziś wieczorem premier Theresa May przyjmie w Londynie przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schultza. Potem spotka się z nim jeszcze burmistrz Londynu Sadiq Khan. Schultz jest orędownikiem jak najszybszego sfinalizowania Brexitu, ale nie chce Brytyjczyków karać za wystąpienie z Unii.

 • USA apelują do Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii ws. Brexitu

  Stany Zjednoczone wzywają Unię Europejską i Wielką Brytanię, by sprawiły, że Brexit będzie "elastyczny i płynny" - powiedział w czwartek rzecznik Białego Domu Eric Schultz, komentując decyzję brytyjskiego Wysokiego Trybunału ws. koniecznej zgody parlamentu na zainicjowanie Brexitu.

 • Walki na Ukrainie. Biały Dom "głęboko zatroskany"

  Rzecznik Białego Domu Eric Schultz oświadczył w czwartek, że władze USA są "głęboko zatroskane" doniesieniami o walkach trwających na wschodniej Ukrainie mimo zawartego w ubiegłym tygodniu porozumienia o zawieszeniu broni.

 • W ramach XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w piątek 9 stycznia o godzinie 20.00 w Blue Note w Poznaniu wystąpią goście specjalni: Niki Bluzz - Piotr Schultz, Wojtek Hoffmann, Grzegorz Kupczyk i Ania Polowczyk.