• Informacje na temat:

  scott

Artykuły na temat: scott
 • Zmęczeni, przemarznięci i zrezygnowani. Historyczne "selfie" ekspedycji Scotta na aukcji

  W tym tygodniu na akcję wystawione zostanie zdjęcie przedstawiające kapitana Roberta Falcona Scotta w towarzystwie czterech kolegów. Pozują do fotografii po dotarciu na Biegun Południowy 17 stycznia 1912 roku. Są przemęczeniu, zmarznięci i najwyraźniej zrezygnowani. Nie wiedzą jednak, że najgorsze dopiero nadejdzie.

 • Ridley Scott i jego "Marsjanin"

  Mark jest jednym z pierwszych ludzi na Marsie. Jedynym, który został tam porzucony. I prawdopodobnie pierwszym, który tam umrze. Walka o przetrwanie na obcej i wrogiej planecie oraz dojmująca samotność – to czeka pierwszego w historii kosmicznego rozbitka. Dziś do polskich kin wchodzi film "Marsjanin" w reżyserii Ridleya Scotta z Mattem Damonem w roli głównej. Właśnie ukazała się książka Andy'ego...

 • Brian Scott: Boję się tylko Boga

  Do Polski przyjechał w 1985 roku. Pięć lat później rozpoczął błyskotliwą karierę w RMF FM. Słuchały i ceniły go miliony, ale z powodu koloru swojej skóry był też bity, poniżany i opluwany. Z Brianem Scottem rozmawiamy o rasizmie, rodzicielstwie, cenie życia na obczyźnie, 30 latach spędzonych w Polsce i utraconej pozycji jednego z najbardziej popularnych dziennikarzy w kraju.

 • Polacy stworzyli trailer do nowego filmu Ridleya Scotta

  Grupa Polaków stworzyła trailer do filmu Ridleya Scotta "Marsjanin" z Mattem Damonem w roli głównej. Amerykańska produkcja, łącząca cechy kina akcji i science-fiction, trafi do polskich kin 2 października. Zwiastun jest dostępny w sieci.

 • USA: Republikanin Scott Walker rozpoczął wyścig do Białego Domu

  Gubernator Wisconsin Scott Walker, uważany za jednego z najpoważniejszych rywali byłego gubernatora Florydy Jeba Busha w walce o nominację Republikanów w wyścigu o fotel prezydenta USA w 2016 roku, oficjalnie ogłosił w poniedziałek start kampanii wyborczej.

 • Scott Kelly spędził rok w stanie nieważkości. Jaki wpływ miało to na jego ciało?

  W Houston w Teksasie odbędzie się wielkie powitanie bohatera. NASA witać będzie na amerykańskiej ziemi Scotta Kelly’ego, astronautę, który spędził w kosmosie rok. Kelly wczoraj wylądował w Kazachstanie.

 • Scott Weiland nie żyje. Wokalista Stone Temple Pilots miał 48 lat

  ...​Nie żyje Scott Weiland - lider rockowej grupy Stone Temple Pilots i wokalista m.in. zespołu Velvet Revolver i The Wildabouts. Artysta zmarł w wieku 48 lat.

 • Scott Kelly i Michaił Kornijenko powrócili na Ziemię po 340 dniach na ISS

  Po 340 dniach na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) Amerykanin Scott Kelly i Rosjanin Michaił Kornijenko powrócili na Ziemię. Kapsuła z nimi i trzecim członkiem załogi ISS, Rosjaninem Siergiejem Wołkowem wylądowała w środę rano w Kazachstanie.

 • W wieku 64 lat, po krótkiej chorobie, 14 września zmarł Alex Scott, były piłkarz m.in. Glasgow Rangers i Evertonu.

 • Carmen, Mike, Scott. Te imiona coraz chętniej nadawane w... Polsce

  Rodzice w Polsce coraz częściej nadają imiona obcego pochodzenia. Taką możliwość wprowadzono od 1 marca. Trzeba jednak pamiętać, aby imię nie było zdrobniałe, uwłaczające ani ośmieszające.

Zdjęcia na temat: scott
Wideo na temat: scott
 • Jolie i Obama wyśmiani. Szefowa Sony przeprasza

  Angelina Jolie, prezydent Barack Obama i Kevin Hart zostali obrażeni przez szefową Sony i producenta Scotta Rudina. - Nie mam zamiaru zniszczyć mojej kariery przez niezbyt utalentowanego, rozpuszczonego bachora. To jest tylko celebrytka, nic poza tym - tak o Jolie pisał producent Scott Rudin do szefowej wytwórni Sony Pictures. Po tym jak hakerzy ujawnili treść niepochlebnych e-maili, Amy Pascal

 • Astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej: Wyślijcie polityków w kosmos!

  Polityków z wszystkich krajów możecie wysyłać nam na terapię w kosmos - to deklaracja rosyjskiego i amerykańskiego astronauty, którzy od blisko roku są razem na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Scott Kelly i Michaił Kornijenko w marcu zakończą 12-miesięczną misję, która - jak obaj podkreślają - dowodzi, że dystans do ziemskich spraw pozwala na zbudowanie pełnych zgody i harmonii

 • Joan Tarshis: Bill Cosby zmuszał mnie do seksu. Domniemana ofiara gwałtu przerywa milczenie.

  wywiadu w stacji radiowej NPR Cosby wymownie milczał, kiedy prowadzący Scott Simon poruszył ten temat.

Dyskusje na temat: scott