• Informacje na temat:

  siemionow

Artykuły na temat: siemionow
 • Medal PAN dla prof. Marii Siemionow

  Prof. Maria Siemionow z Cleveland Clinic otrzymała medal Polskiej Akademii Nauk za wybitne osiągnięcia naukowe w służbie społeczeństwa. Wręczył go Michał Kleiber, prezes PAN.

 • Próby leczenia choroby Duchnne’a - w Polsce jeszcze w tym roku

  Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku w Polsce będziemy mogli podać naszą nowatorską terapię komórkową pierwszym dzieciom z nieuleczalną wciąż chorobą Duchenne’a - zapowiedziała podczas pobytu w Warszawie prof. Maria Siemionow z Uniwersytetu Illinois w Chicago.

 • To może być przełom w leczeniu choroby Duchenne’a!

  ...„Nie wyleczymy choroby Duchenne’a, ale możemy spowolnić jej przebieg i tym samym przedłużyć życie pacjentów” – mówi w rozmowie z RMF FM światowej sławy transplantolog prof. Maria Siemionow. Jest ona autorem nowatorskiej metody produkcji tzw. komórek chimerycznych. Terapia z ich wykorzystaniem może być szansą dla osób z chorobą Duchenne’a.

 • Skarby UNESCO w Opolu

  Na opolskim "Ostrówku" konsul Konsulatu Generalnego Federacji Rosyjskiej w Poznaniu, Siergiej Siemionow oraz marszałek województwa opolskiego, Józef Sebesta, otworzyli wystawę "Rosyjskie i polskie skarby UNESCO".

 • Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził w czwartek Cleveland Clinic, gdzie pracuje m.in. prof. Maria Siemionow. Był to jeden z punktów programu drugiego dnia roboczej wizyty Komorowskiego w Stanach Zjednoczonych.

 • Pacjentka, której po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych przeszczepiono twarz, ujawni wkrótce swoją tożsamość - zapowiedziała to profesor Maria Siemionow, polska chirurg, która w grudniu zeszłego roku wraz z zespołem dokonała pionierskiej operacji.

 • Pacjentka po przeszczepie twarzy przed kamerami

  We wtorek ujawniono tożsamość pierwszej w USA pacjentki po przeszczepie twarzy, wykonanym przez zespół chirurgów z kliniki w Cleveland w stanie Ohio pod kierownictwem profesor Marii Siemionow, polskiej lekarki pracującej w USA.

 • Poznamy tożsamość pacjentki, której polska chirurg przeszczepiła twarz

  Pacjentka, której po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych przeszczepiono twarz, ujawni wkrótce swoją tożsamość - zapowiedziała to profesor Maria Siemionow, polska chirurg, która w grudniu zeszłego roku wraz z zespołem dokonała pionierskiej operacji.

 • Rosja: Fikcyjny kandydat z poparciem na poziomie... 18 procent

  Wymyślony kandydat nazywał się Andriej Siemionow i miał być następcą Władimira Putina. Siemionow miałby startować z poparciem obecnego prezydenta, który w wersji Centrum Lewady miałby rezygnować z kolejnej kadencji na Kremlu. Co ciekawe, aż 11 proc. badanych zapewniało, że słyszało o Siemionowie i jego działalności, a 15 proc. przyznawało, że nic nie słyszało, ale zagłosują na niego, skoro...

 • USA: Pacjentka po przeszczepie twarzy ujawniła swoją tożsamość

  Była ładną kobietą do dnia, kiedy mąż z broni palnej wystrzelił jej w sam środek twarzy. Lekarze uratowali jej życie, ale pozostała zmasakrowana twarz bez nosa i fragmentów kości. To historia Amerykanki, której jako pierwszej przeszczepiono ponad 80 proc. twarzy. Zespołem lekarzy, który dokonał tego zabiegu, kierowała Polka, prof. Maria Siemionow. Wczoraj pacjentka ujawniła swoją tożsamość...

Dyskusje na temat: siemionow