• Informacje na temat:

  siemionow

Artykuły na temat: siemionow
 • Medal PAN dla prof. Marii Siemionow

  Prof. Maria Siemionow z Cleveland Clinic otrzymała medal Polskiej Akademii Nauk za wybitne osiągnięcia naukowe w służbie społeczeństwa. Wręczył go Michał Kleiber, prezes PAN.

 • Skarby UNESCO w Opolu

  Na opolskim "Ostrówku" konsul Konsulatu Generalnego Federacji Rosyjskiej w Poznaniu, Siergiej Siemionow oraz marszałek województwa opolskiego, Józef Sebesta, otworzyli wystawę "Rosyjskie i polskie skarby UNESCO".

 • Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził w czwartek Cleveland Clinic, gdzie pracuje m.in. prof. Maria Siemionow. Był to jeden z punktów programu drugiego dnia roboczej wizyty Komorowskiego w Stanach Zjednoczonych.

 • Pacjentka, której po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych przeszczepiono twarz, ujawni wkrótce swoją tożsamość - zapowiedziała to profesor Maria Siemionow, polska chirurg, która w grudniu zeszłego roku wraz z zespołem dokonała pionierskiej operacji.

 • Pacjentka po przeszczepie twarzy przed kamerami

  We wtorek ujawniono tożsamość pierwszej w USA pacjentki po przeszczepie twarzy, wykonanym przez zespół chirurgów z kliniki w Cleveland w stanie Ohio pod kierownictwem profesor Marii Siemionow, polskiej lekarki pracującej w USA.

 • Poznamy tożsamość pacjentki, której polska chirurg przeszczepiła twarz

  Pacjentka, której po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych przeszczepiono twarz, ujawni wkrótce swoją tożsamość - zapowiedziała to profesor Maria Siemionow, polska chirurg, która w grudniu zeszłego roku wraz z zespołem dokonała pionierskiej operacji.

 • Rosja: Fikcyjny kandydat z poparciem na poziomie... 18 procent

  Wymyślony kandydat nazywał się Andriej Siemionow i miał być następcą Władimira Putina. Siemionow miałby startować z poparciem obecnego prezydenta, który w wersji Centrum Lewady miałby rezygnować z kolejnej kadencji na Kremlu. Co ciekawe, aż 11 proc. badanych zapewniało, że słyszało o Siemionowie i jego działalności, a 15 proc. przyznawało, że nic nie słyszało, ale zagłosują na niego, skoro...

 • USA: Pacjentka po przeszczepie twarzy ujawniła swoją tożsamość

  Była ładną kobietą do dnia, kiedy mąż z broni palnej wystrzelił jej w sam środek twarzy. Lekarze uratowali jej życie, ale pozostała zmasakrowana twarz bez nosa i fragmentów kości. To historia Amerykanki, której jako pierwszej przeszczepiono ponad 80 proc. twarzy. Zespołem lekarzy, który dokonał tego zabiegu, kierowała Polka, prof. Maria Siemionow. Wczoraj pacjentka ujawniła swoją tożsamość...

 • Pierwszy niemal pełny przeszczep twarzy w Stanach Zjednoczonych stał się faktem. Dokonali go lekarze z Kliniki w Cleveland w stanie Ohio. Zespołem transplantologów kieruje tam Polka, doktor Maria Siemionow, absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Jak ujawnili dziś lekarze, przeszczep otrzymała kobieta, która odniosła bardzo poważne obrażenia w wyniku wypadku.

 • Poznań: Pierwsza w Polsce operacja skoliozy metodą Shilla

  Antony Rinella z Chicago (USA), prof. Krzysztof Siemionow kierownik kliniki chirurgii kręgosłupa w University Illinois w Chicago, oraz specjaliści od neuromonitoringu i implantów kręgosłupowych(...), którą można zastosować w przypadku leczenia wyselekcjonowanych pacjentów ze skoliozą - przyznał dr Siemionow. Skolioza to schorzenie polegające na wykrzywieniu kręgosłupa. Jak zaznaczył...

Dyskusje na temat: siemionow