• Informacje na temat:

  siemonia

Artykuły na temat: siemonia
 • Eksplozja gazu - trzy osoby ranne

  Trzech mężczyzn zostało poparzonych na skutek wybuchu gazu, do którego doszło w niedzielę rano w domu jednorodzinnym w miejscowości Siemonia w pobliżu Będzina (woj. śląskie) - poinformował nadkomisarz Piotr Bieniak z zespołu prasowego śląskiej policji.

 • Śląskie: Trzech rannych po wybuchu gazu

  Trzech mężczyzn doznało rano poparzeń wskutek wybuchu gazu w domu jednorodzinnym w miejscowości Siemonia w pobliżu Będzina. Poszkodowanych przewieziono do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Według wstępnych ocen, ich obrażenia nie powinny zagrażać życiu.

 • Tomasz Siemoniak powiedział w radiowej Trójce, że Polska zabiega o rozlokowanie wojsk Sojuszu. Ocenił, że obecność NATO w Polsce jest gwarantem bezpieczeństwa.

 • Właściciel firmy budowlanej odpowie za śmierć pracownika

  Właściciel firmy budowlanej ze Śląska nie pomógł swemu pracownikowi po wypadku. Ranny mężczyzna zmarł. Dziś jego szef usłyszał zarzut nieudzielenia pomocy. Jak informuje reporter RMF FM Marcin Buczek, podejrzany przyznał się do zarzutu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

 • ​Z bezdomności wychodzi się do kogoś

  Włodziu to jest "człowiek Google Maps" – tak go nazywają. Bo ile razy przed "Betlejem" przejeżdżał samochód Google, żeby zaktualizować mapy, tyle razy Włodziu zamiatał drogę. On jest od tej pracy uzależniony. W "Betlejem" ludzie wychodzą z wykluczenia społecznego, z bezdomności. Przez pracę, budowanie więzi, bycie z drugim człowiekiem.

 • Wojewoda śląski odwołał stan alarmu powodziowego w kilku gminach. Nadal jednak obowiązuje on m.in.: w Dąbrowie Górniczej, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach, Siewierzu, Dąbrowie i Łazach. W całej Małopolsce obowiązuje pogotowie przeciwpowodziowe.

Dyskusje na temat: siemonia