• Informacje na temat:

  sikora

Artykuły na temat: sikora
 • Nowe informacje ws. udziału samochodu gen. Sikory w zdarzeniu na A2

  Samochód, którym jechał pierwszy zastępca szefa Sztabu Generalnego gen. broni Michał Sikora, uczestniczył w kolizji. Nikomu z jej uczestników nic się nie stało; na miejscu zostały przeprowadzone, zgodnie z procedurami, wszelkie czynności - powiedział Szulejko. Zaznaczył, że do ich zakończenia generał pozostał na miejscu, po czym innym środkiem transportu udał się do Warszawy. Zaznaczył, że nie...

 • Sikora o Hojnisz: Planuje równy sezon, a równość świadczy o wartości zawodniczki

  Wojciech Marczyk RMF FM: To był wyśmienity start sezonu dla naszych reprezentantów, a szczególnie dla Moniki Hojnisz, bo trzeba przyznać, że Monika mówiła o stabilizacji formy; teraz zaczęła z wysokiego C w Pokljuce. Tomasz Sikora: Chyba nikt nie spodziewał się takiego rewelacyjnego początku. Ja się bardzo z tego cieszę, bo Monika przeważnie w sezon wchodziła bardzo spokojnie albo słabo...

 • Tomasz Sikora: Jeśli będzie medal, będę szczęśliwy, ale nie zaskoczony

  ...​W piątek w Hochfilzen ruszają Mistrzostwa Świata w biathlonie. Polki, które jako jedyne gwarantują nam możliwość walki z najlepszymi mają bardzo przeciętny sezon. Miejsca w czołówce Pucharu Świata można policzyć na palcach jednej ręki. "Monika Hojnisz, Krystyna Guzik i Magdalena Gwizdoń mimo to mogą stanąć na podium. Są w dobrej formie" - mówi w rozmowie z RMF FM, trener kadry Tomasz Sikora.

 • Rzecznik rządu: Gen. Sikora będzie na razie pełnił obowiązki szefa SG WP

  Do czasu powołania nowego szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, obowiązki będzie pełnił gen. Michał Sikora - powiedział we wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek. Gen. Sikora jest obecnie I zastępcą szefa SG WP.

 • Tomasz Sikora: Jestem przesądny

  Rozmowa z Tomaszem Sikorą, wodzisławskim mistrzem biathlonu, medalistą olimpijskim i zdobywca wicemistrzostwa w Pucharze Świata. Sikora za nieco ponad miesiąc rozpoczyna sezon. W lutym zobaczymy go także na olimpiadzie w Vancouver.

 • Tomasz Sikora: W biegu masowym nie można pudłować na pierwszym strzelaniu

  Biało-czerwone biathlonistki marzyły by w dobrym stylu zakończyć Mistrzostwa Świata w Oslo. W biegu masowym spisały się jednak poniżej oczekiwań. Krystyna Guzik była 19., a Magdalena Gwizdoń 23. Złoto zdobyła Francuzka Marie Dorin-Habert. „W pierwszym strzelaniu każdy błąd jest bardzo kosztowny” – mówi w rozmowie z RMF FM trener reprezentacji Polski w biathlonie Tomasz Sikora.

 • Krzysztof Sikora został w Toruniu wybrany przewodniczącym kujawsko-pomorskiego sejmiku, a Piotr Całbecki - marszałkiem województwa. Obaj są reprezentantami PO, która zawarła koalicję z PiS, PSL i Samoobroną.

 • Niskie loty Sikory w Realu

  Adrian Sikora niestety podzielił los wielu piłkarzy wyjeżdżających za granicę. Na wiosnę więcej czasu spędzał na ławce rezerwowej, niż na murawie.

 • Tomek Sikora jest światłoczuły

  Okazją do spotkania jest premiera albumu Światłoczuły, prezentującego po raz pierwszy w przekrojowy sposób dorobek znakomitego fotografika. Ponad trzysta fotografii i kilkadziesiąt anegdot z życia i pracy Tomka Sikory pokazuje, jak bardzo zwariowany może być świat po drugiej stronie obiektywu. W obszernym wywiadzie, który również znajdziecie w książce, Sikora odsłania tajniki warsztatu i opowiada...

 • Anna Sikora z PiS ukarana za lokalną koalicję z ludowcami

  Anna Sikora zawieszona w prawach członka PiS. Tak Prawo i Sprawiedliwość ukarało byłą posłankę za lokalną koalicję z PSL.

Zdjęcia na temat: sikora
 • Sikora czubatka
Wideo na temat: sikora
 • Zastrzelił instruktora na strzelnicy w Chorzowie. Usłyszał zarzuty i przyznał się do winy

  Mężczyzna, który w zeszłą środę otworzył ogień na strzelnicy w Chorzowie zabijając instruktora, usłyszał zarzut zabójstwa połączonego z rozbojem i usiłowaniem zabójstwa. Andrzej Sikora z Prokuratury Rejonowej w Chorzowie poinformował, że 25-latek złożył już obszerne wyjaśnienia. 25-latek przyznał się do winy.

 • Atak nożem na policjanta w Opocznie. Napastnik postrzelony, policjant w ciężkim stanie

  Policjant trafił do szpitala w ciężkim stanie po tym, jak został raniony nożem podczas interwencji w jednym z domów jednorodzinnych w Opocznie. Napastnik został postrzelony przez drugiego funkcjonariusza i zatrzymany. Adrianna Sikora ze szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi przyznała, że stan poszkodowanego policjanta "wskazuje na dość poważne obrażenia". Nóż napastnika przeciął m. in. tętnicę

 • Kolarskie święto w Krakowie!

  1500 kolarzy górskich z całego kraju - zawodowców i amatorów - zawitało pod Wawel, by wystartować w Skandia Maraton Lang Team! Swoich sił mogli spróbować na czterech dystansach. Emocji i zabawy było co niemiara! Zobaczcie, jak finiszowali uczestnicy wyścigu na dystansie rodzinnym oraz zwycięzcy dystansu Medio: pierwszy Tomasz Sikora i drugi Mariusz Kozak z teamu RMF ROCKSTAR.