• Informacje na temat:

  sikorski

Artykuły na temat: sikorski
 • Sikorski o Kaczyńskim: Wredny dziadyga

  Były minister spraw zagranicznych i obrony narodowej Radosław Sikorski w wywiadzie dla Radia Zet obraził prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

 • Bilderberg stawia na Sikorskiego?

  Radosław Sikorski wraca i to w jakim stylu. Zupełnie nieznanym w polskiej debacie. Odrzucony przez własną partię i ośmieszony powraca ze swego Sulejówka, czyli Chobielina, a raczej Nowego Jorku.

 • Kaczyński nie musi przepraszać Sikorskiego

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński nie musi przepraszać b. szefa MSZ Radosława Sikorskiego za swe wypowiedzi przypisujące mu "zdradę dyplomatyczną" w związku z działaniami po katastrofie smoleńskiej. Warszawski sąd oddalił w poniedziałek nieprawomocnie powództwo b. szefa MSZ.

 • ​Prokuratura Krajowa komentuje przesłuchanie Sikorskiego

  Były szef MSZ Radosław Sikorski został przesłuchany w charakterze świadka w śledztwie dotyczącym m.in. nieprzeprowadzenia sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej. W tej samej sprawie prokuratorzy wezwali na przesłuchanie w lipcu szefa Rady Europejskiej i b. premiera Donalda Tuska.

 • Macierewicz odpowiada Sikorskiemu: Bezczelność przekracza granice

  Szef MON Antoni Macierewicz odniósł się na antenie Radiowej Trójki do wpisu Radosława Sikorskiego na Twitterze. "​Bezczelność pana Sikorskiego przekracza granice" - stwierdził Macierewicz.

 • Radosław Sikorski był przesłuchiwany ws. zdrady dyplomatycznej

  Szef dyplomacji w rządzie Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski zeznawał ws. zdrady dyplomatycznej w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej - dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek. Sikorski stawił się w prokuraturze 15 maja, przesłuchanie trwało około godziny.

 • ​Sikorski odpowiada Kaczyńskiemu: Prezesowi się pomieszało

  Krytyczny tekst w "New York Times" był inspirowany przez Anne Applebaum i jej męża Radosława Sikorskiego - powiedział "Rzeczpospolitej" prezes PiS. "Prezesowie się pomieszało, bo artykuł był w "NYT", a moja żona pracuje w konkurencyjnym "Washington Post" - odpowiedział Sikorski, pytany o komentarz do sprawy.

 • TVP Info: Nowe taśmy Sikorskiego. Obraża rektorów

  Portal TVP Info ujawnia kolejny fragment rozmowy Radosława Sikorskiego i Jacka Krawca. Na nagraniu zarejestrowanym w jednej z warszawskich restauracji były minister spraw zagranicznych między innymi obraża rektorów polskich uczelni.

 • Radosław Sikorski: Dwie koncepcje PiS zbankrutowały

  ..."Prawo i Sprawiedliwość miało dwa pomysły na politykę zagraniczną i oba w ciągu roku upadły" - ocenił w programie "Horyzont" w TVN24 były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

 • Sikorski współpracuje z amerykańskim think thankiem

  Były minister spraw zagranicznych RP Radosław Sikorski rozpoczął współpracę z Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS) - zawiadomił w środę think tank w Waszyngtonie.

Zdjęcia na temat: sikorski
Wideo na temat: sikorski
 • Kuźniar: Wystąpienie Sikorskiego nie było rządowym wystapieniem

  "Jak wiemy wystąpienie Sikorskiego w Berlinie nie było rządowym wystąpieniem. Nie było to jasne w momencie, kiedy było ono ogłaszane" - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM doradca prezydenta ds. międzynarodowych Roman Kuźniar.

 • Donald Tusk przedstawia rząd

  Premier poinformował, że Waldemar Pawlak zostanie wicepremierem, ministrem gospodarki; Radosław Sikorski - ministrem spraw zagranicznych; Jacek Rostowski - ministrem finansów; Bartosz Arłukowicz - ministrem zdrowia; Krystyna Szumilas - ministrem edukacji narodowej; Marek Sawicki - ministrem rolnictwa i rozwoju wsi; Michał Boni - ministrem administracji i cyfryzacji; Mikołaj Budzanowski

 • Ks. Sikorski: Wiara wymaga skoku w ciemność

  Ks. Sikorski: Wiara wymaga skoku w ciemność

Dyskusje na temat: sikorski