• Informacje na temat:

  sinclair

Artykuły na temat: sinclair
 • Były szef MFW Dominique Strauss-Kahn i jego żona, znana dziennikarka Anne Sinclair poinformowali o złożeniu pozwów sądowych przeciw kilku gazetom za "medialny lincz". Para wystąpi też na drogę sądową przeciw doradcy prezydenta Francji.

 • Generał skazany za skandaliczne traktowanie kobiet

  Generał Armii USA Jeffrey Sinclair usłyszał wyrok za przestępstwa obyczajowe popełnione w Afganistanie i zakazane romanse z podwładnymi. Mężczyzna został ukarany przez sąd naganą oraz potrąceniem z żołdu 20 tys. dolarów w ciągu 4 miesięcy. Nie będzie jednak wydalony ze służby.

 • Generał upomniany i skazany na grzywnę za przestępstwa obyczajowe

  Generał Armii USA Jeffrey Sinclair, który przyznał się do zakazanych romansów z podwładnymi oficerami płci żeńskiej i innych przestępstw obyczajowych, został w czwartek ukarany przez sąd naganą oraz potrąceniem z żołdu 20 tys. dolarów w ciągu 4 miesięcy.

 • Film o głośnej seksaferze dostępny tylko w sieci. Producenci zastraszeni?

  Amerykański film „Welcome to New York” o głośnej seksaferze, w którą zamieszany był były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn, nie wejdzie na ekrany francuskich kin - zapowiadają producenci. Nadsekwańskie media sugerują, że zastraszyła ich była żona Strauss-Kahna – milionerka Anne Sinclair.

 • Żona Strauss-Kahna potwierdza, że jest z mężem w separacji

  Znana francuska dziennikarka telewizyjna Anne Sinclair potwierdziła w wywiadzie dla dziennika "Le Parisien" wcześniejsze spekulacje, że jest w separacji ze swoim mężem, byłym szefem MFW Dominique'iem Strauss-Kahnem.

 • Prokuratura: Generał wymusił seks na pięciu kobietach

  Amerykański generał Jeffrey Sinclair użył swej wysokiej pozycji służbowej do wymuszenia czynów nierządnych na pięciu kobietach - oświadczyli w poniedziałek wojskowi prokuratorzy w trakcie rozprawy, która ma zadecydować o postawieniu go przed sądem wojennym.

 • Brytyjski wynalazca, sir Clive Sinclair skonstruował pojazd o kołach średnicy kilkunastu centymetrów, ważący 5,5 kilograma, który po złożeniu mieści się w niewielkiej torbie.

 • Żona Strauss-Kahna potwierdza, że jest z mężem w separacji

  Znana francuska dziennikarka telewizyjna Anne Sinclair potwierdziła w wywiadzie dziennika "Le Parisien" wcześniejsze spekulacje, że jest w separacji ze swoim mężem, byłym szefem MFW Dominique'iem Strauss-Kahnem. Sinclair, która jest redaktor naczelną francuskiej edycji amerykańskiej gazety internetowej "Huffington Post", powiedziała, że od czasu rozstania radzi sobie "bardzo dobrze".

 • ...26 zarzutów, m.in. zmuszania kobiet do seksu, posiadania materiałów pornograficznych w trakcie pełnienia służby za granicą oraz defraudacji rządowych pieniędzy, postawili amerykańscy prokuratorzy wojskowi generałowi Jeffreyowi Sinclairowi. Wkrótce ma zapaść decyzja, czy wojskowy stanie przed sądem wojennym.

 • Strauss-Kahn i jego żona pozywają prasę za "medialny lincz"

  Były szef MFW Dominique Strauss-Kahn i jego żona, znana dziennikarka Anne Sinclair złożyli pozwy sądowe przeciw kilku gazetom za - jak to określili - medialny lincz. Para wystąpi też na drogę sądową przeciw doradcy prezydenta Francji - Henri'ego Guaino. Chodzi o informacje dotyczące tzw. afery Carlton w Lille...

Zdjęcia na temat: sinclair
Dyskusje na temat: sinclair