• Informacje na temat:

  skaldowie

Artykuły na temat: skaldowie
 • Skaldowie mieli wypadek. Andrzej Zieliński ma złamany kręg, połamane żebra

  Członkowie zespołu Skaldowie podróżowali samochodem, który miał wypadek na autostradzie A1 w województwie kujawsko-pomorskim. Auto dachowało między węzłami Kowal i Kutno. W sumie poszkodowanych zostało 6 osób.

 • Wypadek Skaldów. Andrzej Zieliński wciąż pozostaje w szpitalu we Włocławku

  Lider zespołu Skaldowie Andrzej Zieliński, który został poważnie ranny w poniedziałkowym wypadku na autostradzie A1, nadal przebywa w szpitalu we Włocławku. Jego stan jest stabilny i poprawia się, nie ma zagrożenia życia - poinformował we wtorek zastępca dyrektora placówki Krzysztof Szczepański.

 • ..."W żółtych płomieniach liści", "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał", "Na wirsycku" - te i inne przeboje grupy Skaldowie znajdą się na nowej płycie Brathanków, która ma być wydana przed wakacjami. Gościnnie będzie można na niej usłyszeć Jacka Zielińskiego.

 • "Skaldowie" gwiazdą Lata Kwiatów

  Natomiast na senie ustawionej w rynku przez trzy dni odbędzie się wiele koncertów, konkursów, pokazów i turniejów. Będzie można również odbyć lot balonem oraz spróbować potraw regionalnych. W tym roku gwiazdami "Lata Kwiatów w Otmuchowie" będą zespoły: "Akurat", "Skaldowie", "Kombii". Szczegółowy program w załączniku. Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta Nysa.

 • Skaldowie na koncercie w Łodzi

  Zespół Skaldowie oraz Studio Tańca Kiki Dance wystąpią 5 grudnia w Toruniu podczas koncertu charytatywnego "Okaż serce".

 • Skaldowie będą świętować w Krakowie

  Skaldowie od 45 lat są obecni na polskiej scenie muzycznej. W niedzielę na krakowskim Rynku odbędzie się wielki koncert jubileuszowy, na który zespół zaprosił m.in. Jarosława Śmietanę i Stanisława Węglorza.

 • Honory dla twórców zespołu Skaldowie

  Twórcy zespołu Skaldowie - bracia Andrzej i Jacek Zielińscy - otrzymali w poniedziałek w Krakowie nagrodę "Honoris gratia", która jest wyrazem uznania dla muzyków za zasługi dla tego miasta. Nagrodę wręczył prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

 • Doda w Międzyrzecu, Skaldowie w Kobylanach

  Czwartego września gwiazdy jasno zaświeciły nad terenem powiatu bialskiego. W Międzyrzecu Podlaskim pojawiła się Doda, a w Kobylanach zagrał znany wszystkich pokoleniom zespół Skaldowie.

 • Skaldowie, Alibabki i Ryszard Rynkowski odsłonili w piątek swoje gwiazdy z brązu wmurowane w bruk opolskiego Rynku. Aleja Gwiazd Polskiej Piosenki wzbogaciła się w ten sposób o pamiątki numer 20, 21 i 22.

 • Podczas trwającego obecnie 46. festiwalu w Opolu Grand Prix - nagrodą za całokształt działalności artystycznej zostali uhonorowani Skaldowie. Dla nas festiwal opolski był zawsze świętem - powiedział lider zespołu Skaldowie, Jacek Zieliński.

Zdjęcia na temat: skaldowie
Dyskusje na temat: skaldowie