• Informacje na temat:

  skarżyński

Artykuły na temat: skarżyński
 • Prof. Skarżyński: Czułem, że nagle ruszyłem lawinę

  ...23 lata temu, 16 lipca 1992 roku profesor Henryk Skarżyński, wybitny otolaryngolog, laureat konkursu Prix Galien przeprowadził pierwszą w Polsce pionierską operację wszczepienia implantu ślimakowego(...) w rozmowie z RMF FM wspomina profesor Skarżyński...

 • Prof. Henryk Skarżyński, znany otochirurg i specjalista z zakresu leczenia głuchoty czy chorób ucha, otrzymał w piątek tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Warszawskiego - poinformowała rzecznik uczelni, Anna Korzekwa.

 • Uroczystą mszą w intencji lotników rozpoczęły się we wtorek w katedrze polowej WP obchody Święta Lotnictwa. Odsłonięto tablicę upamiętniającą płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego, pierwszego Polaka, który samotnie przeleciał Atlantyk.

 • Prof. Skarżyński odznaczony papieski medalem Pro Ecclesia et Pontifice

  Profesor Henryk Skarżyński otrzymał w poniedziałek medal Pro Ecclesia et Pontifice - Dla Kościoła i Papieża - przyznany przez papieża Franciszka. Odznaczenie przekazał podczas uroczystości w Warszawie metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.

 • Skarżyński: 3-4 miesiące przygotowań z każdego zrobią biegacza

  ..."Za biegaczy uznaję ludzi, którzy potrafią bez problemu przebiec godzinę. Do tego trzeba dochodzić stopniowo, niecierpliwość zabija. Generalnie mówi się, że 3-4 miesiące solidnych przygotowań zrobią biegacza z każdego" - mówi w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Maciejem Jermakowem Jerzy Skarżyński, lekkoatleta i maratończyk. "Nawet ktoś zaniedbany powinien w ciągu roku się przygotować na tyle, by...

 • Sukces lekarzy w Kajetanach. Wszczepili nowoczesny implant

  Sukcesem zakończyła się pierwsza w Polsce - i dopiero czwarta na świecie - operacja wszczepienia implantu słuchowego najnowszej generacji. Dokonali jej dziś lekarze ze Światowego Centrum Słuchu w podwarszawskich Kajetanach. Nowoczesny implant, wykorzystujący przewodnictwo kostne, profesor Henryk Skarżyński wszczepił 19-letniej pacjentce, która zmaga się z głębokim niedosłuchem.

 • Jest śledztwo ws. wybuchu bomby na Skarżyńskiego w Krakowie

  Krakowska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie czwartkowego eksplozji bomby w Krakowie. Jak dowiedział się reporter RMF FM Marek Balawajder, prowadzący postępowanie nie mają wątpliwości, że ładunek, który eksplodował w bloku przy ulicy Skarżyńskiego, to efekt porachunków i gróźb wobec 35-letniego mężczyzny.

 • Wokalista AC/DC traci słuch. Dyrektor Centrum Słuchu w Kajetanach zaprasza go na konsultacje

  Dyrektor Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach, prof. Henryk Skarżyński zaprosił wokalistę australijskiego zespołu AC/DC Briana Johnsona na konsultację i diagnostykę w swoim ośrodku. 68-letni wokalista Brian Johnson przerwał trasę koncertową w USA w związku z pogarszającym się słuchem.

 • "Rzeczpospolita": Profesor na cenzurowanym skarży resort zdrowia

  Legendarny laryngolog profesor Henryk Skarżyński donosi na resort zdrowia do ABW - pisze "Rzeczpospolita" o lekarzu, któremu Ministerstwo Zdrowia zarzuca m.in. nepotyzm, niejasny obrót materiałami leczniczymi oraz zbyt wystawne imprezy za publiczne pieniądze.

 • Afera z protezami słuchu?

  Nad znanym w całym kraju Instytutem Fizjologii i Patologii Słuchu, kierowanym przez prof. Henryka Skarżyńskiego, zbierają się czarne chmury - donosi "Puls Biznesu". Do państwowej jednostki z podwarszawskich Kajetan weszli kontrolerzy z Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia.

Zdjęcia na temat: skarżyński
Wideo na temat: skarżyński
Dyskusje na temat: skarżyński