• Informacje na temat:

  skarżyński

Artykuły na temat: skarżyński
 • Prof. Skarżyński: Czułem, że nagle ruszyłem lawinę

  ...23 lata temu, 16 lipca 1992 roku profesor Henryk Skarżyński, wybitny otolaryngolog, laureat konkursu Prix Galien przeprowadził pierwszą w Polsce pionierską operację wszczepienia implantu ślimakowego(...) w rozmowie z RMF FM wspomina profesor Skarżyński...

 • Prof. Henryk Skarżyński, znany otochirurg i specjalista z zakresu leczenia głuchoty czy chorób ucha, otrzymał w piątek tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Warszawskiego - poinformowała rzecznik uczelni, Anna Korzekwa.

 • Uroczystą mszą w intencji lotników rozpoczęły się we wtorek w katedrze polowej WP obchody Święta Lotnictwa. Odsłonięto tablicę upamiętniającą płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego, pierwszego Polaka, który samotnie przeleciał Atlantyk.

 • Prof. Skarżyński odznaczony papieski medalem Pro Ecclesia et Pontifice

  Profesor Henryk Skarżyński otrzymał w poniedziałek medal Pro Ecclesia et Pontifice - Dla Kościoła i Papieża - przyznany przez papieża Franciszka. Odznaczenie przekazał podczas uroczystości w Warszawie metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.

 • Skarżyński: 3-4 miesiące przygotowań z każdego zrobią biegacza

  ..."Za biegaczy uznaję ludzi, którzy potrafią bez problemu przebiec godzinę. Do tego trzeba dochodzić stopniowo, niecierpliwość zabija. Generalnie mówi się, że 3-4 miesiące solidnych przygotowań zrobią biegacza z każdego" - mówi w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Maciejem Jermakowem Jerzy Skarżyński, lekkoatleta i maratończyk. "Nawet ktoś zaniedbany powinien w ciągu roku się przygotować na tyle, by...

 • Sukces lekarzy w Kajetanach. Wszczepili nowoczesny implant

  Sukcesem zakończyła się pierwsza w Polsce - i dopiero czwarta na świecie - operacja wszczepienia implantu słuchowego najnowszej generacji. Dokonali jej dziś lekarze ze Światowego Centrum Słuchu w podwarszawskich Kajetanach. Nowoczesny implant, wykorzystujący przewodnictwo kostne, profesor Henryk Skarżyński wszczepił 19-letniej pacjentce, która zmaga się z głębokim niedosłuchem.

 • Jest śledztwo ws. wybuchu bomby na Skarżyńskiego w Krakowie

  Krakowska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie czwartkowego eksplozji bomby w Krakowie. Jak dowiedział się reporter RMF FM Marek Balawajder, prowadzący postępowanie nie mają wątpliwości, że ładunek, który eksplodował w bloku przy ulicy Skarżyńskiego, to efekt porachunków i gróźb wobec 35-letniego mężczyzny.

 • Wokalista AC/DC traci słuch. Dyrektor Centrum Słuchu w Kajetanach zaprasza go na konsultacje

  Dyrektor Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach, prof. Henryk Skarżyński zaprosił wokalistę australijskiego zespołu AC/DC Briana Johnsona na konsultację i diagnostykę w swoim ośrodku. 68-letni wokalista Brian Johnson przerwał trasę koncertową w USA w związku z pogarszającym się słuchem.

 • Niedosłuch może się zacząć od zwykłego kataru

  ..."Nie bagatelizujmy zwykłego kataru. W ten sposób też może rozpocząć się niedosłuch. Symptomy, które nie do końca kojarzą się ze słuchem, mogą być pierwszymi sygnałami, że coś dzieje się poważnego. To na przykład przemijający szum uszny, zwłaszcza jednostronny: pisk, gwizd, stukanie, pukanie może być objawem choroby" - ostrzega w rozmowie z RMF FM profesor Henryk Skarżyński, dyrektor Instytutu...

 • "Rzeczpospolita": Profesor na cenzurowanym skarży resort zdrowia

  Legendarny laryngolog profesor Henryk Skarżyński donosi na resort zdrowia do ABW - pisze "Rzeczpospolita" o lekarzu, któremu Ministerstwo Zdrowia zarzuca m.in. nepotyzm, niejasny obrót materiałami leczniczymi oraz zbyt wystawne imprezy za publiczne pieniądze.

Zdjęcia na temat: skarżyński
Wideo na temat: skarżyński
Dyskusje na temat: skarżyński