• Informacje na temat:

  skoczylas

Artykuły na temat: skoczylas
 • Jerzy Skoczylas odchodzi z Platformy Obywatelskiej

  Znany satyryk z kabaretu "Elita" a zarazem wrocławski radny Jerzy Skoczylas zrezygnował z członkostwa w Platformie Obywatelskiej po tym jak jego partyjni koledzy chcieli go ukarać za wypowiedzi na temat Barbary Nowackiej i Anny Grodzkiej - informuje Niezależna.pl.

 • Jerzy Skoczylas odchodzi z Platformy. "Nijak mi do Holandii, gdzie można ożenić się z chomikiem"

  Znany satyryk z kabaretu "Elita" a zarazem wrocławski radny Jerzy Skoczylas zrezygnował z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Zdecydował się na taki krok, gdy dowiedział się, że partyjni koledzy będą chcieli go ukarać za wypowiedzi na temat Barbary Nowackiej i Anny Grodzkiej.

 • W 30. rocznicę Porozumień Sierpniowych Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze pokaże cykl obrazów Andrzeja Skoczylasa z 1980 roku zatytułowany "Porozumienie" - poinformowała rzecznik muzeum Anitta Maksymowicz.

 • Gdy dieta nie wystarcza, potrzebny skalpel. Chirurg o otyłości

  ..."W ostatnich latach przyzwolenie na wykonywanie zabiegów chirurgicznych przy walce z otyłością jest coraz większe. Są coraz lepsze efekty" - mówi Marek Skoczylas, ordynator oddziału chirurgii ogólnej i endoskopowej Szpitala Specjalistycznego EuroMediCare. "Widzimy olbrzymi postęp w leczeniu cukrzycy u ludzi otyłych i zespołu metabolicznego. Takich chorób, które rozwijają się podstępnie, których...

 • Recytacja "Lamentu świętokrzyskiego" w wykonaniu Małgorzaty Skoczylas wprowadziła w wielkanocną zadumę przybyłych na tradycyjne świąteczne spotkanie w Teatrze Nowym im. K. Dejmka w Łodzi.

 • Jej Boski Rozwód

  W najbliższą niedzielę, 13 kwietnia w Teatrze Gościnnym w gdyńskim Klubie Ucho przy ul. Św. Piotra 2, o godz. 19.00 rozpocznie się monodram Geraldine Aron w wykonaniu aktorki Teatru Nowego z Łodzi Małgorzaty Skoczylas "Mój Boski Rozwód".

 • Ponad 400 reprodukcji polskich plakatów muzycznych z lat 1899-2012 znalazło się w albumie "Polski plakat muzyczny" Krzysztofa Dydo. W publikacji można prześledzić historię sztuki plakatowej od Władysława Skoczylasa do Andrzeja Pągowskiego.

 • Przeżyliśmy okupację, przeżyjemy Kaczyńskiego

  O tym, że Kaczyński najlepszy jest w niszczeniu, ma komunistyczną mentalność i plecie bzdury. A także o naiwności tych, którzy w te bzdury uwierzyli - mówi przywódca powstania w getcie warszawskim, lekarz od serca, wielki autorytet, Marek Edelman w rozmowie z Witoldem Beresiem, Jerzym Skoczylasem i Krzysztofem Burnetko.

 • Budowa kompleksu ulic

  W wyniku przetargu nieograniczonego dokonano wyboru oferty Przedsiębiorstwa Drogowo - Melioracyjnego "DROGOMEL" Sp. J. Andrzej Skoczylas i Krzysztof Głuszko z siedzibą w Górze. Łączny koszt wykonania przedmiotu zamówienia wyniósł 425 999,75 zł brutto. Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony Wschowej.

 • Kraków: Pożar w Plivie Kraków

  ..., Małgorzata Skoczylas. Dogaszanie pożaru utrudnia bardzo duże zadymienie, dlatego strażacy pracują w aparatach tlenowych. Przyczyny pożaru ani wielkość strat nie są znane. W akcji uczestniczyło 17