• Informacje na temat:

  skorupka

Artykuły na temat: skorupka
 • Skorupka za młodu nie nasiąka... Wręcz przeciwnie

  Kanadyjscy naukowcy postanowili odpowiedzieć na pytanie, jak to możliwe, że skorupka zapłodnionego kurzego jaja jest na tyle odporna, że zapewnia mu podstawową ochronę przed zgnieceniem i na tyle słaba, że umożliwia pisklęciu wydobycie się w odpowiednim czasie na zewnątrz. Okazało się, że kluczem są zmiany jego nanostruktury, zachodzące podczas procesu inkubacji. Skorupka w tym czasie raczej...

 • Komisja weryfikacyjna uchyliła decyzje w sprawie Wilczej i Skorupki 6

  Komisja weryfikacyjna uchyliła we wtorek decyzje prezydent m.st. Warszawy o zwrotach nieruchomości położonych przy Wilczej i Skorupki 6 oraz stwierdziła nieważność decyzji ws. nieruchomości położonej przy alei Niepodległości 151. W ocenie komisji zostały one wydane z naruszeniem prawa.

 • Czym skorupka za młodu nasiąknie...

  O miano zwycięzcy walczyli młodzi piłkarze. Z okazji Święta Niepodległości przeprowadzony został Turniej piłki Nożnej Szkółek Piłkarskich.

 • Miasto Gdańsk uruchomiło pomoc psychologiczną po ataku na Pawła Adamowicza

  ..."Miasto Gdańsk uruchomiło pomoc psychologiczną w związku z atakiem na prezydenta Pawła Adamowicza" – powiedziała rzecznik prasowa prezydenta Gdańska Magdalena Skorupka-Kaczmarek.

 • Władze Gdańska: Prezydent Paweł Adamowicz jest operowany

  Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz jest operowany, nie wiadomo, jak długo potrwa operacja, wszyscy czekamy na jej rezultat – powiedziała rzecznik prasowa prezydenta Gdańska Magdalena Skorupka-Kaczmarek w niedzielę na briefingu prasowym.

 • "Prezydent Gdańska nie ma akcji firmy deweloperskiej"

  ..."Paweł Adamowicz nie ma akcji dewelopera Robyg" - poinformowała w czwartek jego rzecznik prasowy Magdalena Skorupka-Kaczmarek. Nieetyczną postawę w związku z posiadaniem akcji tej firmy zarzucił Adamowiczowi kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska, Kacper Płażyński.

 • Gdańsk pogrążony w żałobie. Miasto żegna swojego prezydenta Pawła Adamowicza

  W związku ze śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od wtorku do dnia jego pogrzebu obowiązywać będzie w mieście żałoba - poinformowała rzeczniczka prasowa prezydenta Gdańska Magdalena Skorupka-Kaczmarek. W gdańskim magistracie wystawiono księgi kondolencyjne.

 • Adamowicz nie posłuchał Wałęsy. "Nie zmieni zdania"

  ..."Prezydent nie zmienia zdania" - powiedziała w czwartek PAP rzeczniczka prasowa prezydenta Gdańska Magdalena Skorupka-Kaczmarek, komentując apel Lecha Wałęsy o to, aby Paweł Adamowicz liczył się z opinią PO i nie ubiegał się o kolejną kadencję.

 • Pogrzeb Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę

  Pogrzeb Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę (19 stycznia). W środę przed południem na konferencji prasowej zostaną podane szczegóły dotyczące uroczystości - poinformowała Magdalena Skorupka-Kaczmarek, rzeczniczka prasowa zmarłego prezydenta Gdańska.

 • Żałoba w Gdańsku do dnia pogrzebu prezydenta Pawła Adamowicza

  W związku śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od wtorku do dnia jego pogrzebu obowiązywać będzie w mieście żałoba - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka prasowa prezydenta Gdańska Magdalena Skorupka-Kaczmarek. Żałobę ogłoszono także w Poznaniu, Warszawie, Sopocie i Kielcach. Dzień pogrzebu Pawła Adamowicza będzie natomiast dniem żałoby narodowej.

Zdjęcia na temat: skorupka
Wideo na temat: skorupka
 • Spłonęła tęcza na Placu Zbawiciela w Warszawie

  Uczestnicy organizowanego przez środowiska nacjonalistyczne "Marszu Niepodległości" spalili tęczę na Pl. Zbawiciela. To kolejny incydent po bijatyce pod squatem przy ul. Skorupki.

 • Przepychanki ze squatterami w Warszawie

  Kilkadziesiąt osób zabarykadowało się w pustostanie na rogu Hożej i ks. Skorupki w Warszawie. Doszło do przepychanek z policją. Budynek to opuszczona przychodnia w centrum Warszawy. Mieszka w nim około 50, może 60 squattersów.

Dyskusje na temat: skorupka