• Informacje na temat:

  skowroński

Artykuły na temat: skowroński
 • ​Krzysztof Skowroński: Jest zjawisko przesady w TVP

  Szef Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Krzysztof Skowrońskich w rozmowie z tygodnikiem "Sieci" boleje nad krytyką, jaka spadła na prezentera "Wiadomości" Krzysztofa Ziemca, ale dostrzega w programach informacyjnych telewizji publicznej "zjawisko przesady".

 • Skowroński: Nadmiar reklam "odczłowiecza" telewizję

  Telewizja Polska powinna być najważniejszym medium w kraju - twierdzi ​Krzysztof Skowroński, przesłuchiwany przez Radę Mediów Narodowych w konkursie na szefa TVP. Dziennikarz radiowy i telewizyjny, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przedstawił Radzie swoją wizję tej instytucji.

 • "Fakt": Krzysztof Skowroński typowany na następcę Kurskiego w funkcji prezesa TVP

  Krzysztof Skowroński, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i były szef radiowej Trójki może być następcą Jacka Kurskiego w fotelu prezesa TVP - pisze "Fakt". Według tabloidu, przy Nowogrodzkiej w Warszawie (gdzie mieści się siedziba PiS) pojawia się nazwisko Krzysztofa Skowrońskiego jako "idealnego do pogodzenia zwaśnionych stron".

 • Krzysztof Skowroński ponownie prezesem SDP

  Krzysztof Skowroński został wybrany prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich podczas obradującego w Warszawie Zjazdu Delegatów SDP. Skowroński, dotychczasowy szef największej organizacji dziennikarskiej w Polsce, będzie pełnił tę funkcję przez kolejną trzyletnią kadencję.

 • Policja zatrzymała Grzegorza Skowrońskiego, podejrzanego o zabójstwo 23-letniego policjanta z Będzina. Wiadomo, że bandyta jest ranny. Skowroński zamordował funkcjonariusza w nocy z soboty na niedzielę, w trakcie ucieczki przed policją.

 • W wieku 86 lat zmarł w Łodzi prof. Romuald Mikołaj Skowroński - wybitny chemik, były rektor Uniwersytetu Łódzkiego. Prof. Skowroński był rektorem m.in. w czasie najdłuższego w historii strajku studenckiego w Łodzi, do którego doszło na początku 1981 roku.

 • Zatrzymany to Skowroński

  Mężczyzna zatrzymany w Bielsku-Białej to z całą pewnością poszukiwany listem gończym Grzegorz Skowroński. Taką informację przekazał RMF minister spraw wewnętrznych i administracji Krzysztof Janik. Skowroński jest podejrzany o zastrzelenie policjanta w Będzinie.

 • Od 4 dni znaliśmy każdy ruch Grzegorza Skowrońskiego, podejrzanego o zabójstwo funkcjonariusza z Będzina - zapewnia policja, jednocześnie ujawniając część informacji operacyjnych. Bandytę zatrzymano wczoraj w Bielsku-Białej. Ranny Skowroński przebywa teraz w szpitalu.

 • Skowroński nowym prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

  Krzysztof Skowroński będzie nowym prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich - zdecydował dzisiaj Zjazd Delegatów SDP. Zastąpi na tym stanowisku Krystynę Mokrosińską, która pełniła tę funkcję od 2001 r. i która rekomendowała Skowrońskiego na swego następcę.

 • Bunt w SDP. Chcą dymisji Krzysztofa Skowrońskiego

  Część członków Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wezwała w środę do ustąpienia prezesa SDP Krzysztofa Skowrońskiego w związku z - jak ocenili - "zejściem z drogi niezależnego dziennikarstwa". - Byłem i jestem niezależnym dziennikarzem - odpowiada Skowroński.

Zdjęcia na temat: skowroński
Dyskusje na temat: skowroński