• Informacje na temat:

  słaby

Artykuły na temat: słaby
 • Schetyna o rekonstrukcji: Jest potrzebna. To słaby rząd

  ..."Rekonstrukcja rządu jest potrzebna, bo ten rząd jest słaby"- ocenił w poniedziałek lider PO Grzegorz Schetyna. Żaden minister nie nadaje się do rządzenia. Według niego prezes PiS Jarosław Kaczyński powinien wziąć odpowiedzialność i przenieść się z "tylnego siedzenia za kierownicę", bo w obecnym rządzie "nikt się nie nadaje".

 • Videoton słaby, Zoria nieobliczalna

  Videoton Szekesfehervar i Zoria Ługańsk to rywale - odpowiednio - Lecha i Legii w decydującej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. Na papierze zdecydowanie groźniej wygląda drużyna z Ukrainy. Węgierski klub targany wewnętrznymi problemami wydaje się być łatwiejszym przeciwnikiem. Legia zagra w Kijowie o 19.00. Lech u siebie o 21.00.

 • Kempa: Wniosek o wotum nieufności dla rządu jest skrajnie słaby

  Wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu jest skrajnie słaby; nie ma żadnych argumentów merytorycznych, kilka jest kompletnie chybionych - uważa szefowa Kancelarii Premiera Beata Kempa. Zmiany w rządzie nie są przewidywane - dodała.

 • Euro 2016. Szwajcarskie media: Polacy do przejścia, słaby Lewandowski

  Media w Szwajcarii ostrożnie oceniają szanse swoich piłkarzy w meczu z Polską w 1/8 finału Euro we Francji. Uważają, że biało-czerwoni są do przejścia, ale przypominają, że ostatnią wygraną odnieśli 40 lat temu. Zwracają uwagę na słabą formę Roberta Lewandowskiego.

 • Słaby wynik aukcji Pride of Poland. Premier chce wyjaśnień

  Minister rolnictwa czeka na raport w sprawie organizacji tegorocznej aukcji koni arabskich Pride of Poland w Janowie Podlaskim. "To ta analiza przesądzi, czy ktoś poniesie odpowiedzialność za słaby wynik finansowy" - dowiedział się reporter RMF FM Patryk Michalski. W minioną niedzielę udało się sprzedać tylko sześć z 25 koni za łączną kwotę 410 tysięcy euro. Wyjaśnień w tej sprawie oczekuje...

 • Słaby wynik zaufanego Merkel w glosowaniu na szefa frakcji CDU/CSU

  Volker Kauder, jeden z najbardziej zaufanych współpracowników Angeli Merkel, został wybrany we wtorek na szefa klubu parlamentarnego CDU/CSU przy 53 głosach przeciwnych. To wyraz frustracji i strzał ostrzegawczy pod adresem Merkel - komentuje "Die Welt".

 • Słaby początek Justyny Kowalczyk w Kuusamo

  Justyna Kowalczyk odpadła już w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną w fińskim Kuusamo. Ostatecznie została sklasyfikowana na 29. pozycji. Triumfowała Norweżka Maiken Caspersen Falla. Były to pierwsze zawody narciarskiego Pucharu Świata 2015/16.

 • Mszczą się słabi

  Przecięli opony i oblali auto nieznaną substancją. Media piszą, że kwasem. I wszystko w ramach tzw. obywatelskiego zatrzymania. Chodzi o atak na kierowcę Ubera za to, że wozi ludzi bez licencji. Ci, którzy dokonali tego ataku (a mówi się, że mogą to być taksówkarze) zachowali się podobnie jak policjanci, którzy we Wrocławiu przesłuchiwali Igora Stachowiaka. Bo środki były nieproporcjonalne do zaistniałej sytuacji.

 • Witold Waszczykowski. Słaby minister czy kozioł ofiarny PiS?

  Czarne chmury nad Witoldem Waszczykowskim. Ministra spraw zagranicznych krytykuje opozycja i politycy partii rządzącej. Czy szef resortu z powodu licznych gaf i zaproszenia do Polski Komisji Weneckiej powinien pożegnać się ze stanowiskiem?

 • Słaby występ Polaków w Lillehammer. Najlepszy Hula

  Stefan Hula, ex aequo z Niemcem Andreasem Wankiem, zajął 10. miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lillehammer. Zwyciężył Norweg Kenneth Gangnes. Dwukrotny mistrz olimpijski Kamil Stoch uplasował się na 47. pozycji.

Zdjęcia na temat: słaby
Wideo na temat: słaby
 • Mierzejewski: Cieszmy się z tego, że nie straciliśmy bramki

  "Zespół z Mołdawii nie jest taki słaby" - powiedział po wtorkowym spotkaniu Adrian Mierzejewski. "Wszyscy patrzyli na nich przez pryzmat meczu z Anglikami, ale widzieliśmy ich wcześniejsze spotkania z Holendrami - 2 razy przegrywali po 1:0. Nam zależało na 3 punktach. W pierwszej połowie mieliśmy trochę problemów. Wszyscy wyobrażali sobie, że szybko strzelimy pierwszą bramkę, potem może drugą

 • Nikotyna przechodzi przez łożysko i powoduje ograniczenia wzrastania płodu, zaburzenia funkcji mózgu, funkcji poznawczych, dzieci narażone są na częstsze zakażenia, mają słabą odporność, są nadpobudliwe.

 • Jaworski: Zmniejszenie budżetu RPO? Środki były duże, a uzasadnienie wydatków wyjątkowo słabe

  Jaworski: Zmniejszenie budżetu RPO? Środki były duże, a uzasadnienie wydatków wyjątkowo słabe

Dyskusje na temat: słaby