• Informacje na temat:

  słaby

Artykuły na temat: słaby
 • Słaby słuch na starość to gorszy intelekt

  Z wiekiem często dochodzi do uszkodzeń słuchu, co zwiększa ryzyko osłabienia zdolności poznawczych. Przed skutkami umiarkowanych ubytków słuchowych chroni jednak wykształcenie.

 • "Polski głos jest zdecydowanie zbyt słaby"

  W narracji historycznej, którą toczymy, polski głos jest zdecydowanie zbyt słaby. Obawiam się, że obecnie nie my sami, ale ktoś inny opowiada o postawach Polaków w czasie II wojny światowej - powiedział we wtorek wiceprezes IPN Krzysztof Szwagrzyk.

 • Schetyna o rekonstrukcji: Jest potrzebna. To słaby rząd

  ..."Rekonstrukcja rządu jest potrzebna, bo ten rząd jest słaby"- ocenił w poniedziałek lider PO Grzegorz Schetyna. Żaden minister nie nadaje się do rządzenia. Według niego prezes PiS Jarosław Kaczyński powinien wziąć odpowiedzialność i przenieść się z "tylnego siedzenia za kierownicę", bo w obecnym rządzie "nikt się nie nadaje".

 • Słaby wynik Elżbiety Bieńkowskiej w rankingu unijnych komisarzy

  Polska komisarz ds. rynku wewnętrznego Elżbieta Bieńkowska zajęła 22. miejsce w rankingu 30 komisarzy ogłoszonym przez portal zajmujący się polityką europejską - Euroactive (ankieta została przeprowadzona przez firmę Burson Cohn & Wolfe). To jeden z pierwszych rankingów komisarzy w związku z kończącą się ich kadencją.

 • Słaby wynik Elżbiety Bieńkowskiej w rankingu unijnych komisarzy

  Polska komisarz ds. rynku wewnętrznego Elżbieta Bieńkowska zajęła 22. miejsce w rankingu 30 komisarzy ogłoszonym przez portal zajmujący się polityką europejską - Euroactive. To jeden z pierwszych rankingów komisarzy w związku z kończącą się ich kadencją.

 • NBA: Słaby występ Gortata. Wizards zakończyli sezon

  Marcin Gortat zdobył tylko dwa punkty, a jego Washington Wizards ulegli u siebie Toronto Raptors 92:102 w meczu 1. rundy fazy play off koszykarskiej ligi NBA. W rywalizacji do czterech zwycięstw "Czarodzieje" przegrali 2-4 i dla nich sezon się zakończył.

 • Videoton słaby, Zoria nieobliczalna

  Videoton Szekesfehervar i Zoria Ługańsk to rywale - odpowiednio - Lecha i Legii w decydującej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. Na papierze zdecydowanie groźniej wygląda drużyna z Ukrainy. Węgierski klub targany wewnętrznymi problemami wydaje się być łatwiejszym przeciwnikiem. Legia zagra w Kijowie o 19.00. Lech u siebie o 21.00.

 • Formuła 1: Wygrana Vettela, słaby występ kierowców Williamsa

  Sebastian Vettel z zespołu Ferrari wygrał wyścig Formuły 1 o Grand Prix Australii, który zainaugurował sezon 2018. Niemiec triumfował na tym torze po raz drugi z rzędu. Łącznie ma w dorobku 48 zwycięstw, a w niedzielę po raz setny stanął na podium.

 • PŚ w biathlonie: Wygrana Vittozzi, słaby występ Polek

  Włoszka Lisa Vittozzi, która wygrała czwartkowy sprint biathlonowego Pucharu Świata w Oberhofie, triumfowała także w sobotnim biegu na dochodzenie na 10 km. Tego dnia nie powiodło się Polkom - najlepsza z nich Monika Hojnisz zajęła 30. miejsce.

 • Masz słaby wzrok? Możesz stracić prawo jazdy

  W trzech brytyjskich hrabstwach ruszył pilotażowy program policyjny. Polega na prostym teście, jaki przeprowadzać będą funkcjonariusze drogówki. Jeśli po zatrzymaniu, kierowca nie będzie w stanie odczytać tablicy rejestracyjnej z odległości 20 metrów, na miejscu utraci prawo jazdy.

Zdjęcia na temat: słaby
Wideo na temat: słaby
 • Mierzejewski: Cieszmy się z tego, że nie straciliśmy bramki

  "Zespół z Mołdawii nie jest taki słaby" - powiedział po wtorkowym spotkaniu Adrian Mierzejewski. "Wszyscy patrzyli na nich przez pryzmat meczu z Anglikami, ale widzieliśmy ich wcześniejsze spotkania z Holendrami - 2 razy przegrywali po 1:0. Nam zależało na 3 punktach. W pierwszej połowie mieliśmy trochę problemów. Wszyscy wyobrażali sobie, że szybko strzelimy pierwszą bramkę, potem może drugą

 • Nikotyna przechodzi przez łożysko i powoduje ograniczenia wzrastania płodu, zaburzenia funkcji mózgu, funkcji poznawczych, dzieci narażone są na częstsze zakażenia, mają słabą odporność, są nadpobudliwe.

 • Jaworski: Zmniejszenie budżetu RPO? Środki były duże, a uzasadnienie wydatków wyjątkowo słabe

  Jaworski: Zmniejszenie budżetu RPO? Środki były duże, a uzasadnienie wydatków wyjątkowo słabe

Dyskusje na temat: słaby