• Informacje na temat:

  sławow

Artykuły na temat: sławow
 • Bułgaria: Co najmniej 16 osób zginęło w wypadku drogowym

  Co najmniej 16 osób zginęło dzisiaj w wypadku drogowym w południowo-wschodniej Bułgarii koło miasta Jamboł. Informację tę podał mer miasta Georgi Sławow.

 • Bułgaria: Co najmniej 16 ludzi zginęło w wypadku drogowym

  Co najmniej 16 osób zginęło w wypadku drogowym w południowo-wschodniej Bułgarii w pobliżu miasta Jamboł. Informację podał mer miasta Georgi Sławow. Około 20 osób trafiło do szpitala, cztery spośród nich są w stanie ciężkim. Autobus z niesprawnymi hamulcami stoczył się z górskiej drogi i wjechał w grupę ludzi. Następnie uderzył w drzewo i przewrócił się.

 • Słowiańskie ostrza pojące się plugawą krwią

  Warraha jest projektem srogim i groźnym. Powstała pośród mgieł dębowych świętych gajów, obficie zroszonych - ku chwale starych bogów - posoką wrażych Słowianom mocy. Zrodziła się z żądzy pogańskiej zemsty i pogańskiego gniewu, żeby używać retoryki Wszebąda Mścisza Dębosławica - wokalisty, gitarzysty i jedynego członka zespołu.

 • Rusza 68. Rajd Polski

  Dziś rozpoczyna się 68. Rajd Polski. W tym roku impreza jest jedną z eliminacji mistrzostw Europy. W ciągu trzech dni kierowcy pokonają 13 odcinków specjalnych o długości 230 kilometrów.