• Informacje na temat:

  slim

Artykuły na temat: slim
 • "DGP": Komisja Europejska może zakazać sprzedaży papierosów typu slim

  Papierosy typu slim, które miały pozostać na rynku, najpewniej jednak znikną. Ich produkcji i sprzedaży zakaże Komisja Europejska. Łamiąc kompromis wypracowany w tej sprawie z Polską - pisze „Dziennik Gazeta Prawna”.

 • Meksykański potentat branży telekomunikacyjnej Carlos Slim, którego majątek szacuje się na 69 mld dolarów, po raz trzeci z rzędu zdetronizował w środę na dorocznej liście miliarderów magazynu "Forbes" Billa Gatesa (61 mld USD) i Warrena Buffetta (44 mld USD).

 • Meksykański potentat branży telekomunikacyjnej Carlos Slim, którego majątek szacuje się na 69 miliardów dolarów, po raz trzeci z rzędu trafił na szczyt dorocznej listy miliarderów magazynu "Forbes". Wyprzedził Billa Gatesa, którego majątek wyceniany jest na skromne 61 miliardów dolarów, i Warrena Buffetta, który może pochwalić się zaledwie 44 miliardami.

 • Meksykański miliarder proponuje pomoc w negocjacjach z USA

  Meksykański miliarder Carlos Slim ogłosił, że jest gotów pomóc władzom swojego kraju w negocjacjach z Donaldem Trumpem w sprawie budowy muru na amerykańsko-meksykańskiej granicy. Slim wezwał rodaków, by niezależnie od swoich politycznych sympatii, wspólnie wsparli swego prezydenta Enrique Pena Nieto.

 • Tragedia w Tunezji. Minister zdrowia zmarł po wzięciu udziału w maratonie

  Tunezyjski minister zdrowia Slim Szakir zmarł w niedzielę wieczorem w wyniku zatrzymania akcji serca. Wcześniej minister wystartował w maratonie charytatywnym, by wesprzeć budowę szpitala onkologicznego dla dzieci - podały media w Tunezji.

 • Slimy i mentole zostają

  Mamy okres przejściowy dla papierosów mentolowych, utrzymaliśmy produkcję papierosów slim - powiedziała premier Ewa Kopacz. Unijna dyrektywa tytoniowa miała m.in całkowicie wycofać takie papierosy z rynku.

 • Miliarder zainwestuje 8,3 mld dol. w Ameryce

  Carlos Slim, uznawany za jednego z najbogatszych ludzi na świecie, powiedział w poniedziałek, że postanowił zainwestować 8,3 mld dol. w 19 krajach Ameryki Łacińskiej, głównie w Meksyku i Brazylii.

 • ​Meksykanin po raz czwarty najbogatszym człowiekiem świata wg "Forbesa"

  Meksykański potentat branży telekomunikacyjnej Carlos Slim pozostaje najbogatszym człowiekiem świata. Po raz czwarty z rzędu znalazł się na pierwszym miejscu w dorocznym rankingu amerykańskiego magazynu "Forbes". Jego majątek szacowany jest na 73 mld dolarów.

 • Jeden z najbogatszych ludzi na świecie Carlos Slim otworzył we wtorek wieczorem nowe muzeum w stolicy Meksyku, gdzie będzie wystawiona zgromadzona przez niego kolekcja dział sztuki.

 • Koniec papierosów smakowych. UE uderza w producentów

  Unia Europejska chce zakazać produkcji papierosów smakowych, w tym mentolowych oraz sprzedaży cienkich, typu slim. Dyrektywa tytoniowa uderzy w polskich producentów - stwierdza "Dziennik Gazeta Prawna".

Zdjęcia na temat: slim