• Informacje na temat:

  śliwa

Artykuły na temat: śliwa
 • Ustawa metropolitalna. Benedykciński: Projekt jest nieprecyzyjny. Śliwa: To nie koniec wolności

  ...projekty ustawy ocenia drugi gość Marcina Zaborskiego - burmistrz Sulejówka, Arkadiusz Śliwa. "Nie traktuję tej ustawy jako końca wolności - cały czas zostają gminy, które zachowują swoją samodzielność(...), że jakbyśmy teraz zaczęli konsultować nie mając jakiegoś roboczego materiału to byśmy się za wiele nie poruszyli do przodu. Wydaje mi się, że to jest właśnie ten materiał roboczy" - dodaje Śliwa.

 • Śliwa z Ostapowiczem otworzyli sezon plażówki

  Ostapowicz-Śliwa 18:21. Aż pół godziny trwało spotkanie decydujące o pierwszym miejscu w I Grand Prix Międzyrzeca Odrobinę więcej szczęścia miała para Ostapowicz-Śliwa, którzy zwyciężyli Tomasza Nowackiego...

 • ...24-latek z Żabnicy w Beskidzie Żywieckim Sławomir Śliwa triumfował w sobotę w widowiskowym konkursie strzelania z kilkumetrowego bata, który był elementem rozpoczynających się 42. Przeglądu Zespołów Kolędniczych i Obrzędowych "Żywieckie Gody".

 • Sławomir Śliwa z Żabnicy w Beskidzie Żywieckim triumfował w sobotę w konkursie strzelania z bata, który odbył się w Żywcu podczas 44. Przeglądu Zespołów Kolędniczych i Obrzędowych "Żywieckie Gody".

 • Ustawa metropolitalna. Burmistrzowie nie są zgodni

  ...projekty ustawy ocenia drugi gość Marcina Zaborskiego - burmistrz Sulejówka, Arkadiusz Śliwa.

 • Kolejny mecz siatkarek z Sopotu już jutro

  Trefl Sopot z Chorzowa zamiast trzech punktów przywiózł dwa, ale zachowają miano niepokonanych oraz pozycję lidera pierwszej ligi. Na pozycję libero wróciła Izabela Śliwa.

 • Jerzy Trela w komitecie Majchrowskiego

  W gronie 22 osób tworzących komitet wyborczy Jacka Majchrowskiego znaleźli się między innymi aktor Jerzy Trela, były senator Stefan Jurczak, kardiolog prof. Jacek Dubiel, rektor Uniwersytetu Pedagogicznego prof. Michał Śliwa i publicyści Leszek Mazan i Mieczysław Czuma.

 • Aptekarze najprawdopodobniej zrezygnują z obecnej formy protestu

  Aptekarze najprawdopodobniej zrezygnują z tej formy protestu, która była prowadzona do piątku - powiedziała przewodnicząca VI Krajowego Zjazdu Aptekarzy Bożena Śliwa. Dodała, że komunikat w tej sprawie będzie przedstawiony dziś wieczorem lub niedzielę rano.

 • 11 kwietnia ukaże się biografia "Franciszek. Papież z końca świata"

  ...11 kwietnia nakładem jezuickiego wydawnictwa WAM i "Gościa niedzielnego" ukaże się w Polsce biografia "Franciszek. Papież z końca świata". - Ta książka pokazuje Ojca Świętego jako człowieka i kapłana - mówił jej autor Leszek Śliwa.

 • Prokuratura postawiła zarzuty byłemu prezesowi PKN Orlen Andrzejowi M. Rzecznik prokuratury krajowej Małgorzata Wilkosz-Śliwa potwierdziła RMF, że zarzut ten dotyczy okresu niegospodarności, kiedy Andrzej M. był prezesem Narodowego Funduszu Inwestycyjnego imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego.

Zdjęcia na temat: śliwa
Wideo na temat: śliwa
Dyskusje na temat: śliwa