• Informacje na temat:

  słoń

Artykuły na temat: słoń
 • Zginął na polowaniu. Przygniótł go słoń

  Theunis Botha, doświadczony myśliwy, zginął podczas polowania w Zimbabwe. Mężczyznę przygniótł zastrzelony chwilę wcześniej słoń.

 • Zambia: Słoń zabił dwoje turystów z Europy

  Słoń stratował na śmierć dwoje turystów z Europy w okolicach Wodospadów Wiktorii na południu Zambii - poinformował w niedzielę rzecznik zambijskiej policji.

 • Słoń na ulicach Poznania? Opublikowano nagranie

  W jednej z dzielnic Poznania - Wildzie - pojawił się słoń. Zwierzę spacerujące po mieście zarejestrowano na nagraniu monitoringu. Wideo obiegło media społecznościowe.

 • Słoń u dentysty. Lekarze usunęli mu złamanego kła

  Młody słoń trzy lata temu złamał swój kieł. Mimo stałego leczenia dentystycznego konieczne okazało się jego usunięcie. Na całym świecie tylko trzech specjalistów potrafi wykonać taki zabieg. Jednym(...) wschód od Budapesztu. O 4:00 nad ranem słoń został znieczulony, chwilę później zapewniono mu stały dopływ tlenu. Operacja była bardzo skomplikowana. Mimo to zakończyła się sukcesem. Słonia po zabiegu...

 • Przerażający film. Słoń rozdeptuje ludzi i taranuje domy

  Przerażający film pojawił się w internecie. Na nagraniu widać, jak słoń taranuje obóz dla uchodźców Kutupalong w Bangladeszu. W wyniku zamieszania zginęło dwoje ludzi, w tym jedno dziecko.

 • Zimbabwe: Słoń zadeptał 49-letnią turystkę z Niemiec

  49-letnia turystka z Niemiec została zadeptana na śmierć przez słonia w popularnym rezerwacie przyrody w północnym Zimbabwe - informuje AFP. Do tragedii doszło, gdy kobieta próbowała sfotografować zwierzę.

 • Słoń spacerujący po Poznaniu – tajemnica rozwiązana

  Poznańskie chodniki i trawniki zanieczyszcza tyle odchodów, ile codziennie mogłoby zostawiać po sobie 50 słoni - przekonują organizatorzy akcji, która ma uczulać na problem sprzątania po psach. Od kilku dni w różnych częściach miasta leżą sterty odchodów słoni.

 • Słoń poturbował opiekuna w zoo. 37-latek zmarł

  ...37-letni Wichai Madee z Tajlandii i inny opiekun zwierząt myli słonia w klatce w ogrodzie Adventure World, gdy 3,5-tonowe zwierzę nagle zaczęło wymachiwać trąbą w różne strony. Słoń uderzył stojącego przed nim mężczyznę, popychając go w kierunku ogrodzenia. Według policji mężczyzna najprawdopodobniej doznał silnego urazu głowy, uderzając o klatkę lub o ziemię. Poturbowany opiekun został...

 • Kamery uchwyciły słonia na ulicach Poznania. Zobacz film

  Słoń na poznańskiej Wildzie! Zwierzę spacerujące po mieście zarejestrowano na nagraniu. Czy ktoś jeszcze je widział?

 • Niemcy: Cyrkowy słoń śmiertelnie zaatakował mężczyznę

  Cyrkowy słoń afrykański zaatakował w sobotę rano w Niemczech 65-letniego emeryta. Mężczyzna zginął na miejscu. Według organizacji ochrony zwierząt zwierzę wielokrotnie już atakowało ludzi.

Zdjęcia na temat: słoń
Wideo na temat: słoń
 • 4,5-tonowy słoń spacerował po ulicach Berlina

  4,5-tonowy słoń spacerował po ulicach Berlina

 • "Był sobie słoń, wielki, jak słoń..." Marek Kondrat w studiu nagrań RMF FM

  Kojarzymy go z ról twardzieli, ale niewielu z nas pamięta, że swoją przygodę z kinem zaczynał od żółtej ciżemki. Był Hrabią w "Panu Tadeuszu", kultowym pułkownikiem Kwiatkowskim i Kanią z "CK Dezerterów". Specjalnie dla dzieci postanowił zmierzyć się ze Słoniem Trąbalskim. Zobaczcie, jak mu się to udało!

 • Słoniątko wydobyte z wyschniętej studni w Indiach

  Mały słoń wpadł do wyschniętej studni w wiosce Ramakuppan w prowincji Chittoor na południu Indii. Na pomoc słonikowi przyszli okoliczni mieszkańcy. Wezwali leśników, którzy przy pomocy koparki wykopali zwierzęciu drogę na powierzchnię. Dzięki temu słonik zdołał samodzielnie wyjść ze studni. Na górze czekał na niego tłum gapiów, którzy przyglądali się akcji ratunkowej. Według relacji świadków

Dyskusje na temat: słoń