• Informacje na temat:

  słucki

Artykuły na temat: słucki
 • Rosja: Afera z molestowaniem w Dumie. Redakcje wycofują dziennikarzy

  ...​Niezależna telewizja Dożd, radio Echo Moskwy oraz holding RBK odwołują dziennikarzy z Dumy Państwowej (niższej izby parlamentu Rosji) w związku z zarzutami napastowania dziennikarek przez deputowanego Leonida Słuckiego z partii Władimira Żyrinowskiego. Redakcje zdecydowały się na ten krok po tym, jak w środę parlamentarna komisja etyki uznała, że Słucki, poseł populistyczno-nacjonalistycznej...

 • Afera molestowania seksualnego w Rosji: Redakcje wycofują dziennikarzy z Dumy

  ...​Niezależna telewizja Dożd, radio Echo Moskwy oraz holding RBK odwołują dziennikarzy z Dumy Państwowej (niższej izby parlamentu Rosji) w związku z zarzutami napastowania dziennikarek przez deputowanego Leonida Słuckiego z partii Władimira Żyrinowskiego.

 • ​Euro 2016: Po przegranej z Walią trener Rosji chce się podać do dymisji. "Byliśmy dziś słabi"

  Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Rosji Leonid Słucki zasugerował na konferencji prasowej po przegranym meczu mistrzostw Europy z Walią, że poda się do dymisji. "Po takim turnieju ktoś inny powinien stanąć na czele drużyny" - powiedział. Reprezentacja Federacji odpadła już z Euro 2016.

 • Fabio Capello kończy pracę z reprezentacją Rosji

  Fabio Capello nie jest już selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Rosji. Włoch osiągnął porozumienie z tamtejszą federacją odnośnie rozwiązania kontraktu. Według lokalnych mediów ma go zastąpić Leonid Słucki - trener CSKA Moskwa.

 • Rosyjski deputowany bohaterem skandalu

  Szef komisji spraw zagranicznych Dumy Państwowej stał się w Rosji negatywnym bohaterem skandali. Kilka dziennikarek pracujących w parlamencie oskarżyło Leonida Słuckiego o molestowanie, a lider opozycji Aleksiej Nawalny zarzucił deputowanemu nielegalne wzbogacenie.

 • Duma: Nic nie rozdzieli narodów Rosji i Ukrainy

  Rosja jest gotowa na dialog z nowymi władzami Ukrainy. Zapewnił dziś o tym przewodniczący parlamentarnej komisji do spraw Wspólnoty Niepodległych Państw Leonid Słucki.

 • Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej, izby niższej rosyjskiego parlamentu, Leonid Słucki uznał we wtorek za "nielogiczną" propozycję, by Rosja wycofała broń jądrową z rejonów graniczących z Unią Europejską.

 • Rosja może przedstawić dodatkowe materiały potwierdzające udział zatrzymanego w Polsce szefa emigracyjnego rządu Czeczenii Ahmeda Zakajewa w działalności terrorystycznej - oświadczył w piątek wiceszef komisji spraw zagranicznych Dumy Leonid Słucki.

 • Zwierzchnik Białoruskiej Cerkwi Prawosławnej metropolita miński i słucki Filaret wystąpił w piątek przeciwko karze śmierci, uznając ją za grzech zabójstwa. Białoruś jest obecnie jedynym krajem w Europie, gdzie orzeka się i wykonuje karę śmierci.

 • Jako "niesprzyjającą dialogowi między Rosją i Polską" oraz "oddalającą perspektywy normalizacji stosunków rosyjsko-polskich" określił wiceszef Komisji Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej, izby niższej parlamentu Rosji, Leonid Słucki środową uchwałę Sejmu RP dotyczącą agresji ZSRR na Polskę 17 września 1939 roku.

Dyskusje na temat: słucki